вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Крім старих і немічних, від обласної лікарні, проспекту Грушевського і прилеглих вулиць проблематично дістатись до автостанції і молодим мамам з дрібними дітьми, коли буває необхідно їхати по області, до іншої області, до Бреста. Практично завжди мусили викликати таксі, адже з малою дитиною "подорожують" і дорожні сумки з її речами також, а тато на роботі і проводити не може. Як правило, на проспекті Перемоги сісти у маршрутку №28 чи 17 з дорожніми сумками вже неможливо - вони повні.
20 листопад, 2015 в 22:50
Не кривіть душею, біля Варшавки такий самий срач, тільки от кущів немає, в яких сміття затримується. Мітлою замітається на раз. Думаю, може, вихід в тому, щоб і навколо Центрального ринку і замку ліквідувати кущі, все викласти бруківкою? Облагороджувати "самі" ми не будемо, ми сплачуємо гроші відповідним службам, які мають утримувати місто в порядку і працювати над комфортом, чистотою і озелененням. Треба буде вийти на суботник - обов'язково вийдемо, ще й забезпечимо всіх охочих робочими рукавицями і мішками для сміття.
20 листопад, 2015 в 22:20
Це питання до лучан і гостей міста, а не до ринку. Під кожним луцьким мостом теж сміття, пляшки та обісцяні кущі, то що, будемо мости зносити?
20 листопад, 2015 в 08:53
То ж підприємці з Варшавки чекають-не дочекаються зносу Старого ринку. А прості жіночки з Борохова, які мають невеличкий бізнес на Центральному ринку і щодня особисто їздять торгувати сюди - не дружать з інтернетом. Вони не підозрюють ні про існування ВолиньPost, ні про існування Волинських Новин, ні про сайт петицій. Вони не можуть вступитися за себе. Вони навіть, можливо, не підозрюють про змову молодих та ранніх. Так само не можуть вступитися за себе і наші колеги - вдова загиблого в АТО Сергія Дудки, мама і вдова загиблого Віктора Кумецького та кілька інших, що можуть, поховавши чоловіків і синів, втратити роботу і в такий тяжкий для всіх час не мати за що купити собі ліки та дітям хліба. Що, козлики та кози молоді-успішні-наманікюрені, будете цих згорьованих жінок добивати далі своїми хотєлками "красоти"?
17 листопад, 2015 в 23:46
Пишатися... Не хочу нікого образити, але ось таким суржиком спілкуються лучани і називають його "українською мовою"...
17 листопад, 2015 в 21:53