вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
http://alkogolik.by/social/event/16
02 серпень, 2013 в 22:43
А ти смійся з них і продовжуй зловживати... Луцьк місто невелике і в ньому 11 груп АА - більше, ніж у Львові. Маю серед АА з десять знайомих , які реально 6-10 років не п"ють і при цьому мають злагоду в сім"ї, повноцінне дозвілля, багато хто має свій бізнес, придбали дачі і автомобілі... Також маю родича і друга, які вважають членів АА дурнями, про себе говорять: "хочу - п'ю, не хочу - не п'ю", а самі періодично ходять в запій. Все дозвілля крутиться навколо теми випивки, всі спогади пов"язані з випивкою (з ким, з якого приводу і чим скінчилось). Запущене життя і запущений побут. І обидва вважають винуватими у цьому державу, збіг обставин, низькі зарплати, несправедливість долі, колишню дружину, сестру..., тільки не себе. Зовсім з іншої причини я сама відвідала приблизно десять занять для дружин та дорослих дітей алкоголіків. Заняття нагадує сеанс колективної психотерапії. Люди діляться досвідом, як вони долали свої проблеми, але не дають ніяких порад чи настанов. Можна брати до уваги лиш те, що хочеться... Також я брала участь у двох форумах АА (там вхід вільний та приїжджають гості з Росії, Білорусі, Польщі, Литви). Атмосферу форуму словами не передати - знайомства, взаємна підтримка, чай-кава, екскурсії містом і, нарешті, якісна і без краплини алкоголю дискотека!
02 серпень, 2013 в 22:36
Як скромно живуть лучани...
31 липень, 2013 в 23:05
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ Р О З' Я С Н Е Н Н Я 13.10.2011 Деякі аспекти набуття права власності на об'єкти безхазяйного нерухомого майна http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/n0065323-11
31 липень, 2013 в 22:47
Організація, яка займається майновими відносинами, (у Росії це Комітет з управління майном і земельними відносинами адміністрації міста) може (і повинна, так як мова йде про пам'ятку) звернутися із заявою до суду з вимогою про визнання права муніципальної власності на безхазяйне житлове приміщення, розташоване за адресою: ... ... ... ... .... Потрібно звернутися із заявою до Управління юстиції про прийняття на облік даного об'єкта, як безхазяйного об'єкта нерухомості. Якщо після закінчення року прав на дане житлове приміщення не заявлено, звертаються із заявою до суду і просять визнати право муніципальної власності на даний об'єкт. Тоді або господарі зголосяться, або можна буде ці об"єкти взяти на облік як муніципальну власність і вже як муніципальну власність доглядати.
31 липень, 2013 в 22:42