вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Казав Горгут, що в угоді з мерією не вказаний термін, до якого треба укласти договори з підприємцями на 22 роки. Мовляв, я можу укласти ці договори й через 5 років.
21 серпень, 2013 в 18:15
Хай кожен день ясніє небом чистим, Світанки сяють,скупані в росі, У серці радість розквіта іскриста, І мрії хай збуваються усі. Хай молодість Твоя ще довго квітне, Усмішка сяє на Твоїх устах, І лиш хороше, радісне, привітне, Тобі в житті перетинає шлях! З днем народження!
19 серпень, 2013 в 13:22
http://www.volyn.com.ua/?rub=9&article=0&arch=273
18 серпень, 2013 в 19:25
29 листопада 1984 року трагічний випадок обірвав життя Юрія Миколайовича Лелюкова. Сталось це на уроці початкової військової підготовки у 10 класі. Учитель розповідав про будову гранати, принцип її дії, бойову силу. Така була тема уроку. Для засвоєння нового матеріалу Юрій Миколайович приніс на урок у клас три гранати з позначками «Учбова». Після детальної розповіді про принцип дії гранати взяв одну, притиснув спусковий важіль і висмикнув кільце. В якусь мить вчитель зловив перелякані погляди учнів, але був спокійним, адже граната учбова, тому впевнено відпустив важіль. Та зброя, яка була у той момент в руках учителя, виявилась справжньою. Він зрозумів це відразу, коли побачив легкий димок. Часу на роздуми залишалось чотири секунди. Лелюков блискавично глянув у вікно. На шкільному подвір’ї біля самих стін школи вихователька групи продовженого дня вела галасливу юрбу учнів молодших класів, стало зрозуміло, що у вікно гранату кидати не можна. І тоді десятикласники побачили, як учитель різко притис гранату до свого тіла, повернувся до стіни і, зігнувшись, присів у куток класу. У кабінеті пролунав вибух. Вилетіли шибки у вікнах, дим заволік все приміщення. Рятуючи учнів ціною власного життя, Лелюков Ю.М. загинув, здійснивши подвиг. П’ятнадцять учнів отримали легкі тілесні пошкодження, всі 26, що знаходились у той момент у класі, залишились живими.
18 серпень, 2013 в 19:23
Тож нагадайте, панове журналісти, який подвиг здійснив Ю.М.Лелюков. Що ж це у вас новини якісь однобокі? Чи зробити це за вас?
18 серпень, 2013 в 19:19