вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Ігор Алєксєєв
Дата реєстрації: 11 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ігор Алєксєєв
Заступник голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
При всій повазі до Вас Володимире але як на мене вищенадрукований матеріал це набір емоцій й недорогих інтерпритацій на тему:"...жалюгідна подоба лівої руки...А тепер давайте подумаємо про гроші...Що це означає? Ну ось, наприклад..." й так далі. Погодьтесь,якщо оцінювати Ваше ессе з точки зору доведених фактів й абстрагуватись від,я так розумію глибокої антипатії до Палиці,то залишиться набір букв без сенсу й суті.Якщо бреше фонд -доведіть,якщо атакують хакери Палиці - доведіть й тоді оприлюднюйте. Переконаний,публікація неперевіреної інформації,чуток й емоцій - вершина журналістської профанації. Я категорично ЗА здорову критику й журналістські розслідування але зроблені професійно, на основі реальних фактів,документів,свідчень й так далі.Саме журналісти є й повинні бути голосом суспільства. Нічого особистого, мої враження. p/s Готовий до звинувачень усіх сортів й типів))
04 жовтень, 2013 в 14:31
777взагалітомушина з задоволенням поясню Вам як правильно вести себе в публічному місці!!ЯКІСНО ПОЯСНЮ!!!
09 серпень, 2013 в 22:11
Дмитрику тобі потрібні зайві предмети в .....? Ти пиши,ми туди шинель тобі приспособим,Сталінську))))))
09 серпень, 2013 в 17:19
777му..... я не знаю хто Ви,хлопчик чи дівчинка можливо хлопчикодівчинка(зараз це буває) але того що ви пишете достатньо щоб не сприймати Вас серйозно а тим паче дискутувати з Вами. Єдине,це пораджу читати (якщо є така опція)книги й намагатись думати(Вам напевно складно але спробуйте)і тоді десь й колись Ви,не ховаючись за анонімом, зможете висловлюватись адекватно.
09 серпень, 2013 в 17:13
Іринка Василівна-VIVAT!!Ти як завжди сама яскрава,іднивідуальна й особлива!!Ти НАЙКРАЩА й ми тебе любили,любим й будемо любити завжди!! P/S Якщо тобі noobs плюють в спину,радій, це яскраве свідчення того що ти попереду!!))))
09 серпень, 2013 в 14:23