вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Пан з Волинського воєводства
Дата реєстрації: 26 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Все досить просто: Климчук за допомогою контролюючих органів прижав "меценатів"... Ті купили карети швидкої медичної допомоги. Борис Петрович на Театральному зробив показуху: Подякував Президенту, пропіарив Партію Регіонів та свою "рідну волинь" та передав ключі. Всі довольні, всі сміються... окрім "меценатів")) Для нас, простих людей, це, звісно, хороша подія. Але можна це робити без ось цього "лєвого" піару!!! ІМХО!
16 червень, 2013 в 01:24
Правильно поставив запитання!!! Я можу дати відповідь: НІЧОГІСІНЬКО НЕ ЗРОБИВ!!! Ну дав змогу замутить лаванди своїм братам по церкві. Близьке оточення тепер теж пересувається на лексусах))) Ну дай Боже Ніфонту одужати, звісно. І переосмислити цінність грошей і здирництва з простих вірян! АМІНЬ!
05 червень, 2013 в 23:35
Просто смішно читати такі заяви від "самозванців". У міській раді є чимло заяв-скарг від громадян стосовно приатння розміщення тимчасової споруди (літнього майданчика) по пр.Волі,8. Саме тому питання піднімали на пост.комісії, а сьогодні і на засіданні виконкому. Факт незаконного розміщення - присутній. Адже не було завяви до ЛМР про встановлення т.с. та не було видано паспорт прив*язки. Крім того, літнє кафе займає весь прохід. Тому, знести - цілком логічне рішення.
24 травень, 2013 в 17:35
Мельник - нормальний мужик! З народом! А ось дєпутати партіі ганд... ой, райгонов - замутили двіж по 300 грн за чоловіка і сидять, мабуть, раді, спостерігаючи бікі на ютубі! Ганьба ВЛАДІ, Янику, Азірову, міністру МВС Захарченку і всім отим ублюдкам продажним! Слава Україні!
18 травень, 2013 в 20:46
Ахахах... а шо ніж - це холодна зброя? криміналісти, бля, одні тут...
18 травень, 2013 в 20:44