вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Пан з Волинського воєводства
Дата реєстрації: 26 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
ЗЕМЛЯ - ПУХОМ, ГЕРОЄ!!! П.С. Не приємно, коли такі поци, як Бодя Гончарук піаряться, ходять, посміхаються, вітаються з іншими... Не розумміють ціну горя(((
17 серпень, 2014 в 19:00
Так-так, все правильно написано Вами. Але ДАІ ще не встигли розібратись та повідомити ЧС про те, що в ДТП взяв участь суддя, а представники прокуратури були вже на місці. ДИВНИЙ ЗБІГ ОБСТАВИН, чи не так? )))
13 серпень, 2014 в 00:46
Ось справжнє лице молодої доблесної прокуратури. Закон - читали, трохи знаєм, а застосовувати його та глибше подумати - не вмієм! Тепер я РОЗ'ЯСНЮЮ Вам: Повідомлення про правопорушення (в т.ч. кримінальні) та інші події, отримані уповноваженими працівниками чергових частин чи оператором телефонної лінії «102», вносяться до окремого робочого зошита, після чого відразу передається до відповідних управлінь (відділів) для реагування. Службові особи підрозділів Державної автомобільної інспекції МВС України інформацію про вчинене кримінальне правопорушення негайно передають до чергових частин органів внутрішніх справ. Далі, слідчий, який отримав у черговій частині для розгляду заяву або повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення та інші події, ставить відмітку у своєму журналі ЄО про час та дату її отримання, посаду, прізвище та підпис, і починає досліджувати обставини. Вже ПІСЛЯ ЦЬОГО, вбачаючи в особі порушника суддю - він зобовязаний повідомити органи прокуратури. Питання: 1. Чому заст. прокурора області приїхав майже одночасно з працівниками ДАІ ? 2. Чому прокурор приїхав, а слідчих ще не було ? 3. Чому приїхав власне заступник(!) прокурора області ?
13 серпень, 2014 в 00:44
Підтримую останню тезу з пропозицією надсилання запитів! Трощки вище написав коментар на цю тему. Сліпчук там був, скоріше за все, лише по одній простій причинь - "дела і тёрачки".
12 серпень, 2014 в 20:23
Відомості по факту вносяться до ЄРДР вже по місцю дислокації наряду підрозділу ДАІ. На дорозі, де сталось ДТП, ні засобів, ні можливостей, ні прав у працівників ДАІ, що прибули на місце події, НЕ БУЛО. А відтак, постає питання, на яких підставах прибув прокурор на місце події за якихось 20-30 хв??? Тому, хоч в тебе голова, може й не пуста, але користуватись нею ти не вмієш, на жаль!
12 серпень, 2014 в 20:20