Чат-конференція з Оленою Голєвою

18 жовтень, 2012, 14:00
Чат-конференція  з Оленою Голєвою
На ВолиньPost 18 жовтня відбулася чат-конференція з кандидатом в народні депутати Оленою Голєвою.

Нагадаємо, Олена Голєва балотується в народні депутати в одномандатному мажоритарному окрузі № 22 – у місті Луцьку.

Mirna Ви готові були б зняти свою кандидатуру на користь адекватного і прохідного кандидата від Об'єднаної опозиції?

Ще у квітні цього року в прямому ефірі телеканалу «Аверс» я заявила, що готова не висувати свою кандидатуру або зняти її на користь єдиного опозиційного кандидата, який матиме реальні шанси на перемогу відповідно до соціологічних досліджень.

babaZina Вам подобається Наталія Королевська? А Андрій Шевченко?

Є дуже мало людей, які мені не подобаються.

babaZina Скажіть чесно, ви іноді уявляєте себе в образі ЮЛІ? І чи не думали таку косу, як в неї заплітати? Виграшний варіант, ні? :)

Ототожнювати себе з людьми, які є справжніми лідерами, нормально для будь-якої людини. А зачіску роблю таку, яка подобається мені, а не для того, щоб бути на когось схожою.

Zozulechka Якщо не секрет, коли ви востаннє їздили в маршрутці?

Позавчора їздила в новому автобусі, який тільки-но придбали для підприємства «Санрайз». До речі, автобус Луцького автозаводу. Сподобалось!

faBULA Розкажіть, чим закінчилася ваша тяганина з "Аверсом"? Вони таки поставили ваші ролики?

З «Аверсом» ситуація дуже цікава. Позовів було три. Якраз в цей момент відбувається чергове засідання у Луцькому міськрайонному суді. Жодної моєї передвиборчої агітації телеканал «Аверс» не транслює. Останні ролики транслювали за вимогою рішення суду наприкінці вересня в об’ємі, визначеному у рішенні суду.

Натомість телеканал «Аверс» чи не щодня транслює брудну неправдиву інформацію, через що після закінчення виборчої кампанії буде подано позови про захист честі і гідності до ТРК «Аверс».

Закон гарантує рівний доступ усім кандидатам до ефіру. Мене ж там немає. Тож які тут можуть бути питання? Все й так зрозуміло.

Степан_ДПЗ Ви - активний юзер соціальної мережі "Фейсбук". Не заважає роботі? Не затягує інтернет?

Затягує і дуже заважає. Декілька разів вмовляла себе менше бути в інтернеті, зокрема, спілкуватися у "Фейсбуці" на час виборчої кампанії. Але знаю, що люди чекають відповідей. І наразі "Фейсбук" є одним з небагатьох джерел, за допомогою яких я можу доносити правдиву інформацію до людей.

Юля Дуля Скільки Ваш чоловік заплатив Катеринчуку, щоб той взяв Вас у свою партію?

Катеринчук – порядна людина і місцями не торгує.

капрал Пані Олено, чи є у Вас стиліст?

Ні, немає.

Субкоманданте Маркос Чому Ваша реклама в кольоровій гамі схожа з рекламою Об'єднаної опозиції? Ви таким чином хочете відібрати в опозиційного кандидата голоси?

Я хочу цим підкреслити свою опозиційність.

Romanych91 Олено, яке місце Ви плануєте зайняти на цих виборах? 1-ше - неправильна відповідь!

Яке місце в мене буде визначать луцькі виборці.

babaZina Чула, що ви зараз маєте охоронців. Правда? Хто ці хлопці? Для чого вони вам? Діток своїх теж охороняєте?

Після погрому в моїй приймальні по постанові слідчого вжито заходів забезпечення особистої безпеки відповідно до матеріалів кримінальної справи, подробиці якої я не маю права розголошувати.

Субкоманданте Маркос Але по суті Ви вкрали ідею рекламної кампанії. Вам так не здається?

Ідея рекламної кампанії і кольори агітації – це, на мою думку, різні речі.

veselka Що вам найбільше не подобається в Луцьку? Як би ви його хотіли змінити, вдосконалити?

Найбільше мене хвилює кількість комунальних проблем. Ця інформація зібрана і систематизована. Ми намагаємося зробити карту міста, де будуть вказані всі будинки, що мають певні проблеми. Так от, кількість цих проблем така, що ми не можемо їх вмістити на карту. Це непокоїть більше за все.

Гор Анга Ви дуже гарна жінка, успішний політик і ще й мама трьох дітей. Як вдається все встигати? О котрій годині Ви прокидаєтесь і чи вистачає уваги такої зайнятої мами Вашим дітям?

Звичайно, що я не все встигаю зробити, що б мені хотілося. Прокидаюся о 6.30 або о 7 годині. Звісно, враховуючи об’єм роботи, який я маю, мої діти дуже сумують і щодня просять прийти з роботи раніше. Гадаю, така ситуація в багатьох жінок, я – не виняток.

ibnSerg Вам пропонували вступити в групу "Патріоти Волині"? Якщо так, то чи пропонували гроші за це?

Не пропонували вступити. Грошей, звичайно, теж не пропонували. Мабуть, розуміють, що мене купити не можна. А тим більше, коли мова йде про патріотизм.

veselka Чи є у вас хобі? Якщо так, то яке?

Є. Я граю в гольф.

Inna Де вас можна зустріти пересічному лучанину? Наприклад, в обід...

Обідаю я зазвичай вдома з дітьми. А зустріти мене можна щодня у моїй приймальні на вулиці Бойка, 1. Або ж біля міськради. На вихідних буваю у парку.

ibnSerg І інтерв'ю виданню "ВолиньPost" ви казали, що рішення, чи йти вам у народні депутати, прийматимете не ви, а ваша "велика родина". Скажіть, вашій родині вас настільки не шкода, що кинула вас у це "пекло"?

Я не могла позбавити лучан можливості мати вибір. Дійсно, родина дуже переживає. Батьки днями приїдуть, аби підтримати морально.

Вакула Ви маєте свій ресторан. А чи вмієте ви самі готувати? І як часто самі готуєте, якщо це не політична таємниця?

Готую тоді, коли на це є час. Часу зазвичай не вистачає. Як правило, готую тільки у вихідні. Готую те, що діти просять.

tima В пресі промайнула інформація, що ви привозите у Луцьк особистого лікаря Тимошенко. Чи правда це? Якщо так, то яка мета його приїзду?

В цю суботу, 20 жовтня, в Луцьк за моїм запрошенням приїжджає Лутц Хармс, професор клініки «Шаріте», який дійсно є особистим лікарем Тимошенко. Я хочу, аби лучани дізналися правду про хворобу Юлії Тимошенко, про умови її утримання. Бо інформація, яку має суспільство, є неповною та часто перекрученою. З врахуванням того, наскільки Юлія Володимирівна популярна у нашому регіоні, то мені здається, що ця зустріч лучанам дуже потрібна.

Хіларі Ви замовляли соціологічне дослідження рейтингу кандидатів-мажоритарників у Луцьку? Якщо так, то які там результати? Якщо ні, то чому? (Подумайте добре, як відповідати. Якщо скажете "не замовляли" - скажуть, що ви непрофесійно ведете кампанію. А ще швидше - не повірять. Скажете "замовляли, але не скажу" - усі зрозуміють, що насправді ваш рейтинг - геть невисокий)

Звичайно, замовляли. І останні соціологічні дослідження проводилися з 1 по 6 жовтня Харківською школою академічної соціології. Про місце говорити не буду. Але різниця між мною та Ігорем Палицею 0,8%.

faBULA Ви особисто або ваш чоловік знайомі з Ігорем Палицею? Що можете про нього сказати як про людину? Він добрий? Щедрий? Він вправний бізнесмен?

Особисто незнайома. Оскільки особисто незнайома, то говорити про нього як про людину мені важко. А як про політика про нього кажуть його «справи», як на мене, не дуже шляхетні, його поведінка у Верховній Раді, «законодавча діяльність».

Андрій Савула Хто головний генератор ідей у вашому передвиборчому штабі? Хто придумав біл-борд з "вухастим" силуетом?

Це команда людей, які працюють зі мною. Завдяки саме командній роботі і з’явилася ідея з вухастим силуетом.

Вакула Ви сказали, що любите грати у гольф. Але у Луцьку немає нормальних гольф-клубів. Якщо не секрет, де ви займаєтесь своїм хобі і у скільки обходиться Вам це недешеве задоволення?

Займаюся тоді, коли буваю у Києві, біля якого розташовані декілька гольф-полів. Також намагаюся їздити у відпустку у місця, де є можливість займатися своїм хобі.

Андрій Савула Андрій Лучик постійно критикує Палицю. Ви би взяли Лучика у штаб чи він там вже є?

Якщо б він там був, про це, мабуть, знав вже весь Луцьк. Але поважаю його журналістську сміливість, бо він один з небагатьох, хто відверто каже правду.

ivanovsk А як Вам Європейська позиція, що бізнез не може бути владою...?

Ви, будь ласка, конкретніше поясніть, що маєте на увазі.

КБО 02 Олено! Як Ви відноситесь до людей, які пишуть негативні відгуки про Вас?

Кожен має право на свою думку.

Zozulechka Як ви ставитеся до руху "Фемен"? І чи готові на певні радикальні вчинки, щоб захистити права жінок у політикумі й у житті?

Мені здається, що є більш дієві, але менш піарні засоби досягнення політичної або іншої мети.

Вакула Чи читаєте ви книги, а якщо читаєте, то які?

Дуже люблю детективи, романи. Час від часу хочеться почитати класику, оскільки в ній багато мудрості.

Тетяна Грішина Ваше ставлення до радикала Ляшка? Ви з ним знайомі і чи співпрацювали би у парламенті?

Бог милував :)

Субкоманданте Маркос Сергій Кічий, голова "Народної Самооборони", пов'язує Вас із собою. Який між Вами зв'язок?

Я з ним не знайома.

Субкоманданте Маркос Це правда, що у Вас і пана Недужка один і той же політтехнолог?

Послугами політтехнологів я ніколи не користувалася, не користуюся і нині.

Юля Дуля Ви часто наголошуєте на тому, що Ви - єдина жінка-кандидат, багатодітна матір 3-х дітей, і вже за це Вас треба поважати. Та варто переглянути сюжет програми "Гроші", як з "вашого" гуртожитку на Сагайдачного, який Ви приватизували разом з людьми, міліціянти викидають на вулицю жінку з дитиною, стає страшно, як Ви можете таке чинити з простими людьми. Топтатися по людях - це Ваш метод ведення бізнесу?

Стосовно гуртожитку на Сагайдачного, 1, то телепередача «Гроші» - це та частина брудної кампанії проти мене Ігоря Палиці, який є бізнес-партнером Ігоря Коломойського, власника телеканалу «1+1». Спростування було надіслано відповідно до чинного законодавства до телеканалу, на що я отримала відмову.

Правду про гуртожиток може дізнатися, поспілкувавшись з реальними мешканцями гуртожитку. Зі слів реальних жителів гуртожитку, до яких я приїздила наступного дня після цього брудного сюжету, кадри із «виселенням» дітей насправді є кардами підселення сім’ї з дитиною в одну з кімнат гуртожитку, який, до речі, є звичайним багатоквартирним будинком. Тим більше, ці кадри були зняті у 94-му році, коли я навчалась у 8-му класі загальноосвітньої школи.

Гуртожиток не перебуває у власності ні моїй, ні мого чоловіка. Він володів ним у 1996 році протягом шести місяців. Підкреслюю, що це саме багатоквартирний будинок. З того часу ні я, ні моя сім’я не маємо жодного стосунку до цього будинку.

Правдивий сюжет, знятий та висвітлений Волинською телерадіокомпанією, можна побачити на моїй сторінці у "Фейсбуці", де справжні мешканці будинку на Сагайдачного, 1 розповідають правду і обурюються методами роботи каналу «1+1» та тим, що мене і мого чоловіка облили брудом.

Хіларі У вас є власні технічні кандидати?

Ні.

Степан_ДПЗ Можете назвати своє найбільше досягнення як депутата Луцької міської ради? І найбільший провал.

Протягом двох років роботи депутатом міської ради від мене було подано до цього органу тисячі депутатських звернень. Більша частина була позитивно вирішена. А не вдалося змінити стан житлово-комунального господарства. Щойно я почала розбиратися у ситуації як новообраний голова депутатської комісії ЖКГ та вносити свої пропозиції і проекти рішень за європейськими зразками, то заступниця міського голови, яка опікується цією сферою, підняла ґвалт, і руками прокуратури мене було усунуто з цієї посади.

faBULA Ви фіксуєте порушення виборчого законодавтсва у Луцьку? Можете розповісти про найбільш нахабне і злісне?

Звичайно, фіксуємо, оскільки це може бути приводом для оскарження результатів виборів. Найбільш кричущі – це відкритий підкуп виборців, агітація в закладах освіти, охорони здоров’я, перешкоджання опонентам засобами «чорного піару» та адмінресурсом. І все це стосується виключно одного кандидата – Ігоря Палиці.

Mikolka Ви кажете, що "Аверс" припинив транслювати вашу агітацію, але знаючи Величка - гроші він за це взяв, то як це називаеться... Чи він повернув?

Я не хочу витрачати свій час, даючи характеристику цьому пану. Якщо ви його знаєте, то маєте уяву про його справжні схильності.

Субкоманданте Маркос Тоді хто розробляв Вашу виборчу кампанію? Чому про Вас чути лише тоді, коли відбувся якийсь скандал? Це така передвиборча стратегія?

Скандали організовуються одним із опонентів. І чути тому, що він сам забезпечує розголос у ЗМІ. А вести спокійну і сплановану заздалегідь рекламну капанію я не можу через певну інформаційну блокаду.

У всякому разі ви знаєте, що на «Аверсі» на мене табу. Схожа ситуація і з зовнішньою рекламою та друкованими засобами масової інформації.

Інтернет-видання, окрім ВолиньPost, відмовилися укласти договори на розміщення передвиборчої агітації.

Я взагалі дивуюся талантам Ігоря Петровича Палиці, який спромігся вибудувати систему, за якої більшість ЗМІ не тільки пише про нього лише добре, але й ретельно слідкує за тим, аби цього пана ніхто не зачепив. При цьому правильно поливаючи мене брудною і брехливою інформацією.

ibnSerg Як формується ваш передвиборчий фонд? Я ніде не чув, аби Голєва оголошувала його реквізити. А раптом я ваш прихильник і готовий сотнею-другою допомогти? А раптом таких у Луцьку багато? Якщо ви на них не розраховуєте, тоді на кого?

Я вважаю, що більшість людей в Україні доведені до зубожіння. Вважаю аморальним брати гроші у людей для ведення своєї політичної агітації. Тому і використовую власні кошти.

Степан_ДПЗ З ким із депутатів ЛМР ви маєте найбільш дружні стосунки, а хто вам неприємний?

Намагаюся підтримувати нормальні стосунки з усіма депутатами. Неприємними як серед депутатів, так і серед інших людей, вважаю зрадників. А їх, на жаль, у міській раді вистачає. Для прикладу, всім відомо, що одним із керівників передвиборчої кампанії Ігоря Палиці є член партії «Батьківщина».

faBULA Якби вам Бог сказав: забираю твоє життя, яке є у тебе зараз, але даю тобі право вибору, вибирай - бути монахинею у затишному гірському монастирі, поп-зіркою світового рівня, продавцем круасанів у паризькій кондитерській чи водієм тролейбуса у Луцьку. ЩО Б ВИ ВИБРАЛИ?

Знаєте, я людина віруюча. Тому жарти такого ґатунку залишу без уваги. Творець кожному дає ту лінію життя, на яку вона заслуговує. Я йду по своїй лінії.

Хіларі Катерина Ващук для вас гідний приклад наслідування як жінка-політик?

Я не поважаю жодного депутата, який голосував проти української мови. Але якщо пані Ващук робить все відкрито, то це ще можна зрозуміти. А от Ігор Палиця просто віддає комусь на відкуп свої принципи у вигляді карти для голосувань. Таку людину я не просто не можу поважати. Вона викликає у мене відразу.

Лучаночка Чому на луцьких маршрутках досі немає джипіес-навігації?

Я можу сказати тільки про підприємство, у якому я маю корпоративні права, яке обслуговує близько 10% ринку Луцька. На усіх чотирьох маршрутах встановлені у повному обсязі необхідні GPS-навігатори ще у серпні 2011 року відповідно до умов договору з міською радою.

Якщо хтось хоче подивитися на те, як рухаються маршрутки підприємства «Санрайз», для цього потрібен лише доступ до інтернету. Логін та пароль доступу відкриті для всіх.

editor Чому у вас немає власного сайту, як у інших кандидатів. Я саме про іменний сайт, а не партійний. Вважаю, що ви вже до такого "доросли".

Мені достатньо спілкування у соціальній мережі "Фейсбук".

Омега Коли головний слідчий Волині розповів про те, що погром у вашому офісі влаштувати знайомі ваших працівників, ви заявили, що цитую "представник правоохоронних органів озвучує інформацію, яка є таємницею слідства, свідомо порушуючи ч. 2 ст. 387 Кримінального кодексу України «Розголошення даних досудового слідства або дізнання». Після цього міліція заявляє, що Руденко, цитую "НЕ ПОРУШИВ НОРМ КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА", оскільки він поширив інформацію, щоб зняти напругу у суспільстві та щоб спростувати чутки щодо політичного підґрунтя ситуації. Міліція каже, що це (цитата) "жодним чином не може негативно вплинути на подальше розслідування справи та прийняття законного і обґрунтованого рішення". Маєте що заперечити?

Дивує тільки те, що пан Руденко назвав це «театральним дійством», не зазначивши його режисера-постановника. Однак нині ця ситуація вже виправлена. Вчора, 17 жовтня, луцька міліція дала офіційний коментар сайту «Телекритика», де в якості організаторів погрому в моїй приймальні та замовних мітингів проти Бориса Клімчука розглядаються деякі топ-менеджери корпорації «Аверс».

taras Олена, а що Ви не поділили з шеф-редактором телеканалу "Аверс" Наталією Московкою?

Я завжди мала з нею нормальні людські стосунки. До прямого ефіру 5 вересня цього року, коли я перша згадала про кандидата Ігоря Палицю, пані Московка вибігла з режисерської та почала терміново комусь телефонувати.

Після ефіру вона висловила мені своє обурення тим, що я висловлювалась про того, «кого не можна називати». Та я ще й розповіла в ефірі про те, як він голосував проти української мови та за «харківські угоди», назвала брудним те, що він використовує дітей у школах у якості агітаторів.

З того часу доступ до ефіру на ТРК «Аверс» є для мене заблокований, а пані Московка, схоже, записала мене до переліку своїх особистих ворогів.

Лучаночка Плануєте знову балотуватися в мери?

Я не балотувалася у мери у 2010 році, оскільки вважала, що перемогти має опозиційний кандидат, який мав на те реальні шанси. І своїм прикладом показала шлях до об’єднання опозиційних сил на користь найрейтинговішого кандидата.

На жаль, луцька опозиція так і не винесла уроків. І плоди ми пожинаємо сьогодні, коли на одному полі топчуться 3-4 кандидати, які начебто представляють опозиційні сили, а насправді розпорошуючи голоси виборців, що вигідно провладному кандидату.

До того ж, бачимо, що лозунг Тимошенко «Один округ – один кандидат» в Луцьку не спрацював. Ані УДАР, ані «Батьківщина» не поступилися своїми кандидатами на користь іншого. Як на мене, це багато про що говорить, підтверджуючи, що певні сили в середині опозиції просто-напросто продали Луцьк.

КБО 02 У Вас є нерухомість у столиці або за кордоном?

У власності немає.

футбік Пані Олено, які бренди одягу ви полюбляєте?

Дуже люблю українських дизайнерів. У повсякденному житті ношу одяг, виготовлений на луцькій швейній фабриці.

ivanovsk В ЦУМі був Ваш підвал, яка його доля?

У мене ніколи не було у власності жодного квадратного метра ЦУМу чи якогось приміщення, який мав стосунок до ЦУМу. Наскільки мені відомо, підвал був у комунальній власності та був проданий міською радою теперішньому власнику ЦУМу.

babaZina Скільки ви вже витратили на виборчу кампанію? І взагалі у скільки вона вам обійдеться? Хоч приблизно. Ви ж бізнес-вумен, гроші маєте, можете не скромнічати :)

Чесно кажучи, не рахувала. Але, повірте, це не надзвичайні для мене кошти. Завдячуючи своєму чоловіку, маю таку можливість.

Дельта У вас сини - музиканти. Вам подобається важка музика? Можна буде вас побачити на Вудстоці?

Я буду щасливою, якщо мої сини виступлять на цьому фестивалі. І якщо вони там виступатимуть, то я, звісно, на це подивлюся з радістю і гордістю. А музика мені подобається якісна.

Ірина Качан Європейської партії України у бюлетені не буде. Ви вже вирішили за яку політичну силу голосуватимете? Я розумію, що ви не зобов'язані про це розповідати, але, може, все-таки готові сказати, кого підтримуватимете?

Звичайно, опозицію!

Лучаночка Як ви оцінюєте партію УДАР? Це політичний проект чи серйозна політична сила?

Зараз поки що проект. А в майбутньому скоріше за все – політична сила. Бо про політичну партію як про силу можна казати тільки після того, як вона попрацює в реальній політиці.

футбік Чи смачні яблука з саду вашого чоловіка, який посадили два роки тому в Турійському районі?

Яблука із саду підприємства «Волинський сад» дуже смачні, якісні і красиві.

футбік Де ви любите відпочивати? Порадьте хороше місце?

Дуже люблю мандрувати Європою. Відпочивати на узбережжі Середземного моря. Як правило, це Туреччина. Взимку – на гірськолижному курорті в Івано-Франківській області.

Mirna Що ви думаєте про Недужка? Він заявляв, що він і Палиця мають однакові рейтинги?

Людині властиво мріяти.

babaZina Якою мовою ви спілукуєтеся в побуті, з родиною? Я знаю, що ви навчалися у російськомовній школі. І як ставитеся до мовного закону?

Про мовний закон я вже казала вище.

Mikolka Як ви оцінюєте діяльність нинішнього міського голови та губернатора області? Чи були притискання на вас з їхнього боку?

Я думаю, відповідь на це запитання знають усі волиняни, адже протягом декількох років громада могла спостерігати за тим, як розвивалися наші стосунки. За тим, як я відбивалася від нападок цих шанованих чоловіків.

футбік Мій друг колекціонував краватки відомих волинян під час чатів на іншому волинському інтернет ресурсі. А що ви б змогли подарувати мені?

На жаль, я вас не знаю, тому й не можу визначити, що б могла вам подарувати. Краваток не ношу =)

Степан_ДПЗ Ви платили за парковку біля міської ради? Чи не хочете ввести дрес-код для своїх водіїв? Чимало таксистів за кордом їздять у краватках і костюмах

Всі водії підприємства «Санрайз» одягнені у встановлену згідно наказу форму. Це жакети темно-синього кольору з відповідними позначками.

Inna Ви - лучанка, вас в місті багато хто знає. Як вважаєте, чому ваші однокласники, одногрупники відгукуються про вас в переважній більшості негативно?

Вперше чую про те, що однокласники або одногрупники відгукуються про мене негативно.

Андрій Савула Пані, Олено, що може вас вивести з себе?

Я людина емоційна. І несправедливість сприймаю дуже болісно. Але щоб вивести мене із себе, треба дуже постаратися. Поки ще нікому не вдавалося.

editor Ви - молода, красива і небідна жінка. Є чоловік, діти, дім, достаток. Часто виникають думки кинути політику і пожити спокійно?

Дуже хочеться проводити більше часу з родиною. Але не маю такого права покинути лучан, які мені довіряють та на мене розраховують.

Лора Як закохати у себе чоловіка? Що не можна ні в якому разі робити на першому побаченні?

Це дуже індивідуально. Важко давати якісь поради. Кохання – це відчуття, яке не можна спровокувати. Воно або виникає або ні.

vitaliy_struk Яку релігійну течію сповідуєте? Якщо православ'я, то яке конкретно: УПЦ, УАПЦ чи КП?

Українська православна церква.

РедакціяВаше побажання читачам ВолиньPost

Дякую за чат. Бажаю усім бути мудрими, зокрема і на виборах. А головне – залишайтеся вільними. Радує, що ВолиньPost сьогодні, на відміну від багатьох інших видань, вільний від будь-яких впливів. І люди, які його читають, теж вільні. Бажаю всім щастя, кохання, родинного затишку та Божого благословення!

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0