Чат-конференція з Андрієм Козюрою

24 жовтень, 2012, 11:00
Чат-конференція з Андрієм Козюрою
На ВолиньPost 24 жовтня відбулася чат-конференція з кандидатом в народні депутати Андрієм Козюрою.

Нагадаємо, Андрій Козюра - кандидат в народні депутати в одномандатному мажоритарному окрузі № 22 – у місті Луцьку.

Андрій Козюра нородився 6 червня 1979 року у місті Любомль Волинської області. Закінчив Луцьку ЗОШ № 25, потім - Львівський національний університет імені Івана Франка, здобувши кваліфікацію юриста.

У 2003 році здобув професійний статус адвоката, а у 2011 році – кваліфікацію «спеціаліст з фінансів».

З травня 2008 року – генеральний директор ТзДВ «Юридична компанія «Ліга Права». Депутат Луцької міської ради V і VI скликань. З червня 2012 року позапартійний.

Автор книги «Стратегія розвитку Луцька 2010-2020».

Оксана: Андрію Григоровичу, Вам пропонували гроші, щоб ви знялися з виборчих перегонів? Якщо так, то хто та скільки?

Не пропонували. Напевно, в силу того, що знають: якщо я пішов на вибори, то йтиму до кінця. Бо ніякі гроші, ніякі посади не вимірюються довірою людей.

Юрій: Ще у 2008 році затвердили Правила утримання тварин у місті Луцьку, їх зараз дотримуються?

З утриманням тварин на сьогодні в місті є проблема. Насправді наші вулиці заповнені собаками. І дуже багато скарг мешканців та нарікань є щодо цієї проблеми. Проблема поступово вирішується, як кажуть американці та англійці, step by step, крок за кроком. Бо правила утримання тварин передбачають створення притулку. Такий притулок створено. Необхідно працювати над вдосконаленням його роботи та створенням належних умов утримання тварин у ньому.

Щодо інших питань, зокрема, перевезення і вигулу домашніх тварин, на превеликий жаль, в цій частині правила не виконуються, в тому числі лучанами, які є власниками домашніх тварин. Вирішення проблеми безпритульних тварин у місті може бути досягнуте виключно спільними зусиллями громади і міської влади.

Юля Дуля: Оцініть ситуацію об"єктивно: Ви не останній по рейтингу, але й не перший на перемогу. На чию користь Ви б зняли свою кандидатуру, якби були впевнені, що саме цей кандидат переможе?

Теоретично я міг би зняти свою кандидатуру на корить опозиційного кандидата. Але практично я вже сказав, що йтиму до кінця, тому що люди, які голосуватимуть за мене, далеко не факт, що підтримають опозиційного кандидата. На користь інших кандидатів зніматися думок ніколи не виникало. Я б ніколи цього не зробив.

ПП Нетреба: Андрію! Скажіть відверто, як часто ви порушуєте правила дорожнього руху? Один раз був свідком виїзду на зустрічну смугу вашої Кемрі, що ледве не спричинило ДТП.

При моїй пам’яті на зустрічну смугу я не виїздив. У Луцьку є декілька «Кемрі». В тому числі з такими ж номерами, як і на моїй машині. Різниця в останній або останніх буквах номера. Хоча всі ми не без гріха, іноді порушую правила дорожнього руху. Але намагаюся їздити чемно, коректно, безпечно.

Кукуся: Ви очолюєте комісію щодо діяльності КП "Луцький зоопарк". Ходять чутки, що під діючого директора "копають". Відкрийте секрет, чи є кандидати на посаду нового директора зоопарку?

Тимчасова контрольна комісія Луцької міської ради щодо діяльності Луцького зоопарку не створювалася з метою викопати комусь яму або відправити когось у відставку. Визначальним для комісії є пріоритет розібратися в суті тих проблем, які є у діяльності цього підприємства та запропонувати рецепти з конкретними пропозиціями по роботі даного підприємства.

Наша мета – зробити Луцький зоопарк зразковим, таким, за який не буде соромно перед гостями міста та дітьми. Він має стати гордістю і прикладом того, як повинні утримуватися дикі тварини у зоопарках.

Юрій: Ви - член постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру. Скажіть чесно, я як лучанин маю право на земельну ділянку згідно закону?

Має кожен право відповідно до чинного законодавства отримати таку земельну ділянку. З цільовим призначенням, наприклад, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Але практично реалізувати це право надзвичайно важко, оскільки вільних земель із вказаним цільовим призначенням у Луцьку майже немає.

Якщо ви знайдете цю земельну ділянку, подасте відповідні документи до Луцької міської ради, то відповідно можна буде реалізувати це право.

Оксана: Як ви оцінюєте те, що кандидат в народні депутати Палиця Ігор Петрович купив всіх освітян, медиків, пропонує по 500 грн. лучанам за голос? Прокоментуйте, будь ласка.

Ще незадовго до цих виборів лучани не знали, хто такий Ігор Палиця, де він живе, чим займається і що є депутатом Верховної Ради. Станом на сьогодні в переважній більшості лучани знайомі з особою Ігоря Петровича. Бюджет його кампанії мегавеликий. В силу того застосовується в різні способи маніпулювання думкою лучан та спроба їх купити. Я переконаний в тому, що лучани не є товаром, який можна просто купити, а Ігор Палиця – не супермен.

Тому вважаю, що лучани цінують своє майбутнє, майбутнє своєї країни, майбутнє своїх дітей. А тому проголосують по власній совісті і гідності, щоб потім не було соромно перед самим собою, перед країною, перед дітьми.

Inna: Яким здобутком у статусі адвоката пишаєтеся найбільше? Кого і що вам було приємно захищати?

Як адвокат я не можу повідомляти суть і предмет виконання адвокатської роботи, оскільки це адвокатська таємниця, розголошувати яку мені заборонено. Я не буду називати імен моїх клієнтів, бо, на мою думку, про людей-професіоналів голосніше за їхні слова мають говорити їхні вчинки. В нашій специфіці саме клієнти, яким ти допомагав, яких ти захищав, складають тобі репутацію і послужний список.

Бонавентура Луцький: Ділянка під будинком на Винниченка входить в межі так званого історичного ареалу Луцька. Будівництву повинні були перебувати археологічні дослідження. Але таких не було. Чому?

Наскільки мені відомо, були. Навіть знайшли декілька старих пляшок. Якщо не помиляюсь, з-під пива. Тому вважаю, що у вас недостовірна інформація.

Олександр Хавень: В мене до вас 3 питання: 1. Чи замовляли ви соціальні опитування? Які були результати? 2. На чию користь зі своїх конкурентів знялись би з виборів? 3. Якщо ви пройдете в парламент, до якої партії приєднаєтесь?

1) Останньої соціології не замовляв. А до виборів мій рейтинг складав близько 10%.
2) Ні на чию. Бо звик завжди йти до кінця.
3) Ні до якої партії не приєднаюся. А до фракції тих, хто зараз в опозиції.

babaZina: Петро Кравчук - гідний кандидат від Об'єднаної опозиції?

Я не буду давати оцінку і характеристику іншим кандидатам. Це потрібно запитати у Петра Кравчука і в опозиції. Дізнатися їхню мотивацію, чому власне Петро Кравчук? Але чи правильний був крок опозиції стосовно зробити ставку на Кравчука покажуть результати виборів.

ТойХтоПройшовКрізьВогонь: Ваша нова книга "Стратегія розвитку Луцька 2015-2025" вийде тоді, коли балотуватиметеся в міську раду через три роки? Що зі старої програми зроблено, крім "покращення" вул. Винниченка, де кафе "Буратіно" виросло у бізнес-центр і закрив людям вікна?

Реалізація цієї стратегії, яка написана не лише мною, а групою однодумців та експертами у певних профільних галузях, є завданням не лише моїм, а й влади, є завданням усіх тих, хто хоче, щоб життя у Луцьку стало комфортнішим для лучан і привабливішим для гостей. Чи вийдуть нові книги залежить і від мене, і від влади, і від людей. Бо як би ми не хотіли нав’язати виконання будь-якої стратегії або плану, це залежить не лише від нас.

Усі свої голосування, усі прийняті міською радою рішення та всі проекти рішень Луцької міської ради я аналізую на предмет відповідності стратегії розвитку міста Луцька. Якщо такі проекти рішень відповідають, то я не просто голосую, а й переконую своїх колег у необхідності вжиття цих кроків.

В силу цього проаналізуйте чи відповідають усі ці кроки стратегії розвитку Луцька і зробіть висновок чи змінилася ситуація за останні два роки. Неозброєним оком видно, що вона поступово реалізовується, а місто набирає більш привабливого вигляду.

Inna: Дуже б хотілося пропрацювати у вашій команді. Якщо ви балотуватиметеся ще, яким чином можна потрапити до її складу? Ви якийсь кастинг для "чужих" людей проводите, чи у вас працюють тільки ваші друзі, знайомі?

Якщо є таке бажання, телефон: 28-34-85. Телефонуйте, зустрінемося, поговоримо про те, чого хочете, що можете. Завжди раді активним людям з бажанням працювати. Моя електронна пошта: [email protected].

Юрій:Вже пройшло трохи часу - розповісте тепер, чому ж ви вийшли з групи "Рідне місто"? І які у вас зараз стосунки з міським головою Миколою Романюком. І ще: вам не пропонували вступити в іншу групу - "Патріоти Волині"? Якщо так, то на яких умовах?

Я доклав багато зусиль до того, щоб у Луцькій міській раді з’явилась така група «Рідне місто». Станом на сьогодні, якби я її очолював, була б сформована більшість, пріоритетом для якої було б насправді вирішити надзвичайно актуальне питання в місті. І вона була б опорою для міського голови. Бо на дуже багато речей ми з міським головою дивимося однаково. Саме тому була підписана угода про співпрацю групи з міським головою. Саме тому і створювалася ця група.

Я вийшов з цієї групи, оскільки цілі, які були задекларовані при її створенні для деяких колег перестали існувати. Тому я вийшов з цієї групи. Наскільки продуктивно працює зараз група «Рідне місто», що вона зробила і скільки в неї членів треба запитати у групи і її керівника.

Щодо групи «Патріоти Волині» зі мною ніхто не вів жодних переговорів. Сама мета її створення під одного з екс-членів Партії регіонів, який немає жодного відношення до вирішення питань у місті, є для мене неприпустимою. Тому завідомо я туди не пішов.

Тетяна Грішина: Скажіть, будь ласка, чи є погодження Міністерства охорони іторичної і культурної спадщини щодо реконструкції(як ви її називаєте) кафе "Буратіно"? Адже, наскільки мені відомо, без такого погодження робити будь-які дії у 50-метровій зоні від пам"ятки архітектури заборонено. До слова, вести будівництво впритул до пам"ятки архітектури заборонено узагалі.

Вам недостовірно відомо. І те, про що ви запитуєте, не ґрунтується на чинному законодавстві. Обов’язку такого погодження немає. Перед будівництвом, наскільки мені відомо, було погодження із власником приміщення Будинку офіцерів.

Тетяна Грішина: У будинку, де робили реконструкцію "Буратіно", спочатку огололили фундамент третини будинку, а потім лише цю третину і укріпили. Чи відомо вам, що, за твердженнями архітекторів, при такому типі будівництва, решта будинку вже за 5 років може посипатися, як картковий будиночок?

Стосовно технології будівництва, то це питання не до мене, а до ліцензованої підрядної організації, яка виконувала роботи. Таким чином, як збудований цей будинок на Винниченка, 4 від горезвісного будинку на вулиці Рівненській далеко не втік. В укріплення фундаменту будинку та посилення його монолітності інвестором було вкладено близько мільйона гривень.

Олександр Хавень: Ви кажете: "Останньої соціології не замовляв. А до виборів мій рейтинг складав близько 10%". А хто був лідером, хто 2 місце зайняв?

Соціологія була побудована таким чином, що не було відомо кандидата від опозиції. А також в соціології не було реальних кандидатів, які сьогодні балотуються. Тому вона не може відображати 100%-го реального стану речей на сьогоднішній день.

Цей рейтинг точно не очолюють ні Петро Кравчук, ні Ігор Палиця.

Yavv: Не питання, а ідея-пропозиція. Зробіть в новому торговому центрі кафе зі смачними-пресмачними тістечками, морозивом, з клітками з папугами і з символічними цінами, і обов"язково назвіть "Буратіно". Тоді ніхто не матиме Вам чим докоряти.

Дякуємо за пропозицію. Це пропозиція знайшла своє відображення у проекті реконструкції. Тому скоро таке кафе буде відкрито. Папуг не обіцяю, але докладемо усіх зусиль, щоби комфорт і гарне обслуговування для вас і ваших дітей був досягнутий.

ТойХтоПройшовКрізьВогонь: Скільки ви будете свої біл-борди обливати брудом. Людям набридло вже. Зніміть їх і не забруднюйте місто!

Це питання можна задати одній з довірених осіб одного кандидата, якого можна знайти за адресою: Винниченка, 26. І запитайте скільки у нього ще залишилося фарби, яєць і совісті, щоб це робити.

Тетяна Грішина: Як ви думаєте, чому саме на ваші біл-борди гадять під час кожної виборчої кампанії?

Теоретично розумію, що це за мою тверду позицію і мої переконання.

babaZina Ви у гарній фізичній формі. Так видається принаймні. Що для цього робите? Займаєтесь спортом?

Пам’ятаю таку приказку з дитинства. Даруйте, що російською. В здоровом теле – здоровый дух. Тому намагаюся тримати себе у формі. Це харчування, спортзал, фізична праця. Прості інструменти.

Микола М.:Вам відомо про порушення, які готуються на вибори? Скільки у вас відстоків можуть вкрасти?

Від цього не застрахований ніхто. Те, яким чином сформовані виборчі комісії, свідчить, що гра може відбуватися в одні ворота. Тому, щоб цього не сталося, треба зібрати всю волю в кулак і докласти усіх зусиль для того, щоб волевиявлення лучан не було сфабриковане, сфальсифіковане чи перекручене і їхній вибір був захищений.

ПП Нетреба Шавновний, Андрію! Скажіть, чому ви у своїй програмі предвиборчій, коли перечислювали де і ким працювали, не вказали свою трудову діяльність на фірмі "Континіум". Ви вважаєте це антирекламою ?

Не вважаю. Тому що я працював не лише у «Континіумі», а у ряді структур, яких я також не вказував. Так само, як і не вказував багато чого іншого зі своєї біографії. І з трудової, і з громадської діяльності. Якби я все вказував, то листівки, які б розповсюджувалися, і плакати, які висять у ДВК, були б найбільші.

Yavv Наша політика побудована не навколо ідей розбудови держави, а навколо осіб, які одноосібно збираються проводити цю розбудову. Якщо абстрагуватися від цих осіб і, відповідно, від існуючих в Україні політичних партій, якій політичній ідеології Ви симпатизуєте? Хто Ви за переконаннями - націоналіст, ліберал, соціал-демократ..?

Проблема України в тому, що українці самі не можуть визначитися зі своєю національною ідеєю, пріоритетами та стандартами життя. Ці всі речі та власні суб’єктивні варіанти будівництва країни нам нав’язують політичні лідери. Хоча насправді ніхто в людей не запитує їх думки з цього приводу. А вона має бути визначальною. Консолідація у цьому випадку є найвищим пріоритетом.

На превеликий жаль, наші люди віддають свої симпатії політикам за їхніми зовнішніми ознаками, а не суті та ідеології. Перш за все я вважаю себе демократом. Людина, яка сповідує демократичні цінності, європейські стандарти життя. Заможна достойна країна - це моя ідеологія. Я буду радий працювати в команді, зокрема, в політичній силі, яка невідступно буде стояти на цих засадах і послідовно їх відстоюватиме.

Микола М.: Ви - розробник рішення «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території міста Луцька» (бачив це у вашій біографії). Я не знайомий з самим рішенням. Можете розповісти коротко, що ним передбачено? І чи воно виконується. І ще - чи подобаються вам нові лякаючі картинки, які мають ліпити на пачки цигарок?..

Стосовно рішення міської ради. У нас в суспільстві, в країні і у міській раді все дуже добре з ідеями та оформленням цих ідей у рішення. Тобто це рішення прийнято і діє. Але 100%-ва його реалізація підкульгує. Хоча в переважній більшості відмовляємо власникам малих архітектурних форм, де продають тютюн і алкоголь, які знаходяться біля навчальних закладів.

Yavv: А можна про особисте? Ви - щасливий?

В кожного з нас у житті є мета, ціль. Хтось хоче обійняти найвищу посаду, хтось заробити всі гроші. Комусь це вдасться, комусь ні. На мою думку, наша справжня життєва мета – зрозуміти своє призначення, знайти власну гармонію і бути щасливим. Щастя для кожного різне. Тому я зараз в пошуку 100%-го щастя :-)

Юрій: Чому ви вийшли з "Нашої України"? Адже це та політична сила, під іменем якої вас лучани обирали до Луцької міської ради

Політична партія «Наша Україна» є першою і єдиною партією у моєму політичному житті. Я вступив у цю партію у перших рядах, оскільки стояв на Майдані та щиро вірив у ідеологію цієї партії та у щирість намірів її лідера. Я не йшов з партії у найскладніші часи. Бо не звик втікати від проблем, а звик протистояти та вирішувати їх. Цій партії я віддав частину свого життя і добросовісно у ній працював. Не партія провела мене у міську раду, а я провів партію.

Незадовго до цих виборів я вийшов з «Нашої України», оскільки не розділяю думки Ющенка щодо його одноосібного лідерства в партії та участі саме в такій ролі у цих виборах. Це моє право. Мені пропонували і далі балотуватися від партії «Наша Україна», пропонували місце в списку, але я відмовився.

футбік: Яка музика зазвичай грає у вашій Тойоті?

Здебільшого дві радіостанції без реклами: Суперрадіо і Радіо 24. Люблю хорошу музику.

Юля Дуля: Ви сказали, що навіть не думали практично зняти свою кандидатуру на користь іншого кандидата від опозиції. У своїх інтерв"ю Ви закликаєте об"єднатися, визначити найрейтинговішого кандидата і відійти від взаємопожирання, а самі при цьому навіть не думали про зняття своєї кандидатури.Ви суперечите самі собі.А отже не відносите себе до опозиційних сил. Кого ж Ви тоді підтримуєте? Регіоналів?

Вважаю, що кандидати не повинні призначатися з Києва, не повинні призначатися лідерами, а визначатися лучанами. Стосовно диктату опозиції та до визначення нею кандидатів в мене є багато питань як у громадянина.

Я не хочу, щоб до Луцька влада чи опозиція присилала свого помазаника і закликала його підтримувати. Якщо опозиція справді хоче перемагати на цих виборах, якщо її пріоритетом є зміна влади та існуючих принципів, то порядок визначення кандидатів від опозиції потрібно було б зробити більш прозоро, порадившись з людьми. А не призначати таких в одному київському кабінеті.

zmail0: Стосовно ваших бігбордів. Чи не припускаєте ви, що прича регулярного (кожні вибори) обливання брудом вашого зображення криється не в площині виборів а в площині тої непоказної адвокацької (прихованої за таємницею) діяльності, можливо ви комусь непрофесійно надали адвокацькі послуги? Спробуйте розмістити свої зображення не під час виборів.

Якби у моїх клієнтів були зауваження до мого професіоналізму, то були б скарги до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Тому я виключаю з потенційно можливих варіантів запропонований вами.

Олександр Хавень: За яку партію будете голосувати на виборах?

Станом на сьогоднішній день жодна з політичних партій щиро не відстоює та не вболіває за права та інтереси людей. Тому це вибір не лише для вас, а й для мене, яку політичну силу підтримати. Мені б хотілося підтримати абсолютно нову політичну силу з близькою мені ідеологією та непідробністю справжнього бажання щось змінити у країні. Але такої, на жаль, немає.

Олег Філінюк: АНДРЕЙ,СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА В СКОЛЬКИХ ПАРТИЯХ ВЫ БЫЛИ, И ПОЧЕМУ ВЫШЛИ С ПОСЛЕДНЕЙ. А, ТАКЖЕ КАК ВЫ ОТНОСИТЕСЬ К КОМПАРТИИ.

Одна-єдина партія, яка була у моїй кар’єрі – «Наша Україна». У 2005 році я до неї вступив. А на початку цього року вийшов з неї. Свої думки щодо інших партій я висловлював у попередньому питанні.

Mirna: Ваша улюблена їжа, напій, алкоголь?

Омлет, риба, салати.
Фреш, узвар.
Вино, але дуже рідко.

veselka: Яка ваша улюблена книга, фільм?

У мене насправді багато улюблених книг, як і фільмів. Із фільмів можу виділити ті, які найбільше мені імпонують: «Гладіатор», «Патріот».

Із книг – «Майстер і Маргарита» Булкагова, «451 градус по Фаренгейту» Бредбері (досить актуальна на сьогодні). З останніх, які прочитав, сподобався «Залишенець. Чорний ворон» Шкляра.

Yavv: Ви - політик з хорошим стажем, як для місцевого рівня. Поділіться "закуліссям" місцевої політики? Це маленька модель "великої" політики чи є своя специфіка? Виділіть к-ка правил поведенки луцького політика?

Кожен у житті повинен відповідати за свої дії і вчинки. А до політиків це особливо актуально. На мою думку, і політики і люди мають спрямовувати свої зусилля та енергію на створення благ, а не на пошук якихось зачіпок. Правила поведінки кожен повинен визначати самостійно. Я не мегаавторитет, щоби давати поради, які рішення вам приймати, як діяти. Бо відповідальність нести вам.

Олег Філінюк: АНДРЕЙ, ЕСЛИ ВАС КАК ЮРИСТА ТАК РАЗВЕЛИ С МАЙДАНОМ, А РАЗОЧЕРОВАНИЕ-- СВОЙСТВО СЛАБЫХ, ВАМ НЕ КАЖЕТСЯ, ЧТО ДО ПАРЛАМЕНТА ЕЩЕ РАНОВАТО АПРИОРИ НУЖНО ЕЩЕ НАУЧИТЬСЯ МУДРОСТЯМ ЖИЗНИ!

З Помаранчевої революції кожен із нас має зробити свої висновки. Головне – їх засвоїти і не повторювати в майбутньому помилок. Бо безмежної довіри до політиків, так само як і віри у святість їхніх помислів, громадянське суспільство допускати не повинно. Прикро, що таким шансом (довірою людей) політики не скористалися і не реалізували усі ті сподівання, які висловлювали люди.

Мене з Майданом не розвели. Бо мені за нього ніхто не пропонував грошей, посад та інших благ. Я стояв, тому що мав такі переконання. А свої переконання я звик відстоювати.

Кукуся: Ви людина публічна, виборці мало знають про Вашу сім'ю. Розкажіть про свою сім'ю.

Одружений. Дружина Лілія. Син Володимир, якому скоро виповниться 5 років.

ліберал2: 1. Які бізнес-проекти Ви втілюєте, чи плануєте втілювати у Луцьку, окрім "Буратіно"? 2. У якій комісії будете працювати, які законопроекти внесете, якщо станете народним депутатом? 3. Як відноситесь до "Нашої України" в її сучасному вигляді, і до її лідерів?

Голосніше за мої слова говорить той факт, що я вийшов з «Нашої України». Чим я і висловив своє ставлення до діючого лідера.
Якщо лучани нададуть мені мандат довіри, то буду працювати у парламентському комітеті правової політики. Це найбільш близьке і знайоме мені.

Щодо бізнес-проектів, після виборів сконцентруюся над роботою в юридичній компанії «Ліга права»

Mirna: О котрій ви лягаєте спати і о котрій прокидаєтесь?

Буває по-різному. Засинаю біля 12-ої. Прокидаюсь о 7-й ранку.

Yavv: Питання як до юриста. Судова влада має найвищий рейтинг недовіри в суспільстві, і на думку людей є найбільш корумпованою. Знаєте, як це можна змінити, будучи представником законодавчої влади? Закон про судоустрій прийняли, але це нічого не змінило.

Рецепти формування і створення справді незалежної судової гілки влади закладені в принципи демократії правової держави та функціонують в розвинених країнах. В наших судах годі шукати захисту своїх прав та інтересів. У мене багато претензій, як і у вас. І наше завдання – спробувати змінити існуючий стан речей.

Тетянка: На концерті якої знаменитості ви хотіли би побувати: Мадонни, Земфіри чи може леді Гага?

Скорпіонс, Джо Кокер, Тіна Тьорнер, Машина времени, ДДТ.

Yavv Маєте ідеї, як в парламенті якщо не побороти, то хоч трохи покращити ситуацію загалом в системі роботи: міжфракційними перебіжками, тушками, здачею голосів? Готові бути чесним і принциповим попри все? Чи все ж розумієте, що будучи гвинтиком механізму доведеться йти і на компроміси з совістю?

Для діючого парламенту більш влучна назва не Верховна Рада, а Верховна Зрада. Парламент – це є відображення суспільства, яке його обрало. Тому який він буде цього разу після останніх виборів знову залежить від людей.

Розумію, що робота в парламенті є відповідальною і працювати там доведеться, не покладаючи рук. Я готовий до цього, бо так звик у своєму житті. По-інакшому не уявляю.

футбік Як думаєте, кого бояться депутати Луцької міської ради, що приходять в мерію з пістолетом? Сьогодні такий екземпляр знайшли в туалеті міської ради?

У депутатів, напевно, треба запитати, кого вони бояться.

Yavv На продовження запитання про суди. "І наше завдання – спробувати змінити існуючий стан речей" - гарна позиція активного свідомого громадянина. Але кандидат у народні депутати, більше того - кандидат у активісти правового комітету, мав би назвати конкретні пропозиції ЯК ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ?

Специфіка та усі тонкощі зміни судової системи неможливо висловити навіть у цьому інтерв’ю. Основним аспектом забезпечення нормального функціонування судової системи є створення справжньої незалежної судової гілки влади, виведення її з-під впливу виконавчої гілки влади, а саме: президента, прем’єр-міністра та апарату примусу.

Відбір кандидатів у судді мають здійснювати громадяни. Обов’язок держави – створити механізми для справжньої незалежності кожного судді та виключення будь-якого впливу на них. Домінуючим має стати буква закону, процес, а не телефонне право та хабарі.

Світлана: У луцьких політиків в колі "своїх" часто є прізвиська. От наприклад Ігоря Єремеєва називають "Єрьома", Олександра Киричука - "Кірік", Володимира Никитюка - "Нітя". . А як називають вас? Ну, або когось з ваших колег депутатів

Прізвиська своїх колег-депутатів називати не буду. Це некоректно. Свого не знаю. Якщо знаєте - підкажіть :)

футбік Які годинники носите?

Немає зараз у мене годинника :-). Ні на правій, ні на лівій руці :-)

* * *

На закінчення нашої розмови ось що хочу сказати. На цих виборах буде вирішуватися не просто доля кожного з нас, а доля країни, нашого майбутнього та майбутнього наших дітей. Яким би чином не маніпулювали лучанами, не намагалися у різні способи їх купити, переконаний, що лучани відповідально поставляться до свого вибору, щоб потім не почуватися пошитим у дурні, не звинувачувати інших у всіх гріхах та негараздах. Тому закликаю кожного проголосувати за своїм власним сумлінням та совістю, щоб у нас всіх було майбутнє. З позитивом дивлюся у майбутнє, вірю в лучан!

Конференцію завершено!

В чаті
Online: 0