kotyk
Дата реєстрації: 25 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Олександр Котис
Дякую. Не тільки скажу, а й дам посилання, де можна скачати відскановану його книжку. Там не тільки про Луцьк, а й про багато пунктів Волині і не тільки. "Спогади з Волині, Полісся і Литви" - https://disk.yandex.ua/public/?hash=ImGXQGpT%2Bftehm8unJw5FPKfiogEVPvwaeuSHZtzQ64%3D Доступна завдяки старанням "Волинських старожитностей". В центрі туристичної інформації на Лесі Укриїнки продається в українському перекладі.
16 березень, 2014 в 15:30
дуже цікавлять фотографії! якщо зможете, то висилайте на скриньку [email protected] . буду дуже вдячний
06 січень, 2014 в 15:40
в інтернеті найстаріше є відео вступу німців у Луцьк під час 2св - http://www.youtube.com/watch?v=yKqCaLfPWBg впізнавайт вулицю Лесі Українки. Імовірно, ще є СТрілецька чи Ковельська, але треба ідентифікувати. Мусять бути десь ще старіші...
26 грудень, 2013 в 11:41
та що про них казати - про казарми треба написати окремо. Збудовані на зламі ХІХ-ХХ століть для частин Армії Російської імперії. Дуже класно відображають цегляний стиль в аріхтектурі. Казарми будувалися як окреме містечко зі своєю церквою. ВОна збереглася в дуже перебудованому вигляді - варто пройтися під її стінами, там дуже багато написів на цеглі з усіх куточків колишнього СРСР. Варті уваги автентичні вхідні двері в казарамах з елементами модерну - данина тодішній моді. П.С. Напис там, здається, не польською, а німецькою, з часів 2св.
26 грудень, 2013 в 11:33
дякую за уточнення. може, в 40-их сталася якась помилка, але в більшості архівних матеріалів, мабуть, в усіх, які я бачив, майстерні Швачека називали саме судноремонтні, але зараз мабуть це вже не дуже важливо. ще хочу запитати вашу думку. якщо взяти невеликий катер, десь такий як №91 на фото вище, і застосовувати як екскурсійний для прогулянок, то як ви думаєте, чи треба для цієї цілі розчищувати русло? і наскільки? чи реально відновити плавання хоч на малій ділянці для екскурсійного катерка? те, що треба повиймати гіляки, відчув на своїй шкурі, коли гвинт зачепився за щось під водою біля міського пляжу. наскільки шкоди для прохідності русла завдає той факт, що на річці так довго вже не плавали?
26 грудень, 2013 в 09:52