вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Сергій Шараєвський
Дата реєстрації: 22 травень 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Сергій Шараєвський
05 березень 1978 р.
Координатор «Тижня подружжя» у Луцьку, директор продакшн-студії "Правда PRO"
Хороший захід. Приходьте і побачите, чи воно потрібно.
27 листопад, 2013 в 12:56
Вибачте, але на цих документах нічого не видно. Значить жодних нормальних доказів автор не надає. Лише його власні припущення. Тому поки рекомендую цей "матеріал" вважати фейком.
14 листопад, 2013 в 20:53
А чи не забагато останнім часом логічно пояснених міліцією справ? 1. В липні біля "Дяді Піци" хлопця, який помер, не били, а штовхнули (хоча на відео зворотнє) 2. В серпні на Воїнів Інтернаціоналістів бусом з двома лаветами підлітка не збивали, а сам вліз. 3. В костюмах працівників "Волиньгазу" не маскарад влаштовували, а законне затримання (хоч документів, які б це підтверджували, не мали). 4. Дівчину-малолітку в Ківерцях ніхто не ґвалтував, сама захотіла. 5. Тепер ось ця ситуація. Хлопця ніхто не вбивав, а акуратно затримали, а він чогось сам безпричинно помер. Переконаний, що список не повний. Але дуже логічний.
14 листопад, 2013 в 17:57
Карпюк Олександр, а чому своє питання Вам потрібно було вирішувати о 20:30? Це ж після робочого дня, люди готуються до сну. Ви ж знаєте, що там маленькі діти. Він під домашнім арештом, нікуди б не втік. До того ж, а чого Ви прийшли одні? Чому погрожували, що "вліпите непокору"? Та й взагалі, для чого ховатися під ніком "Волинянин". Зареєструйтеся і сміливо пишіть, висловлюйте свої думки. Чи людей боїтеся? Ви ж міліціонер, слуга народу, тому вперед, сміливіше, виходьте із анонімних статусів до людей і будьте готові їх почути.
14 листопад, 2013 в 00:15
Хороша справа. Першочерговий християнський обов’язок — проявити практичну любов до свого ближнього, особливо до сиріт. Дуже добре, що саме церкви активні у допомозі таким дітям.
10 листопад, 2013 в 22:44