вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Однозначно. Найбільше бісить. що якийсь бородатий вирішує -- як ховати: по-людськи чи як собаку зарити. У мене по журналістиці був подібний випадок. Так я пробував з попами поспілкуватися -- такого маразму наслухався. Кажу -- мовляв, неясно сам повісився чи помогли, а ви вже відмовляєтесь відспівати (чи як там воно), а у відповідь... коротше, в коментарі усього не вмістити, суть -- в разі чого бог там розбереться. Ага, кажу, він там може й розбереться, а як сімї і близьким жити? Так це їх не гребе.. Жаль, люди в таких випадках в суд не подають. Вдарили б одному-другому по карману, рєзко б непорушні, богом дані канони і догми підправили.
02 лютий, 2013 в 21:43
Ти мене ганяв??!!! Хлопчику, ти не туз -- ти шестьорка з нереалізованими фантазіями. Ти хоч в Камені бував коли-небуть?
30 січень, 2013 в 11:41
А що -- законна шпигунська діяльність також буває?
29 січень, 2013 в 22:37
Спірне твердження. Якщо нічого окрім популізму і мітинів -- це теж нормальна тема для "о...ння". Наприклад, якщо десь заходить мова про Гузя, так відразу і коментарі відповідні. Типу "тільки кричить", "в жінки на шиї" і т.д. Щось не клеїться. Бо аргументи на кшалт: "алкаш", "нарик", "педік", "негідник" мене наприклад завжди насторожують. Відразу ж пригадується радянська пропаганда про ворогів, які, нібито, в дитинстві котів мучили, а, значить,можна про них усе що завгодно казати -- садистів не шкода і виправдовувати не потрібно.
29 січень, 2013 в 14:59
Вибачайте, що вклинююсь не зовсім у свою справу. Луцький округ від мене далекий. Але! Помітив одну закономірність коментаторів новин на цю тему. Чомусь Боруцького критикують виключно типу "алкаш" і "закодований алкаш". Далі польоту фантазії не простежується. Я правильно розумію -- інших аргументів проти нього не має? Тобто, за час свого депутатства в міській раді Боруцький негативу не зажив? Інакше вже б кричали на усіх сайтах. Якщо так -- то в чому проблема?
28 січень, 2013 в 22:20