вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Моя старенька мати, родом з Оренбурзької області - громадянка України з 1947 року. Вона вільно спілкується і читає українською мовою. Ніколи не була комуністкою, в 1991 визначилася "за" українську Незалежність, голосує за Тимошенко і Боруцького, не ностальгує за СРСР. Так само і ми - її діти та онуки. Та всі ми - проти встановлення пам"ятника черговому "вождю", проти нового істукана взамін поваленому. "Совєти" були розумнішими за "нинішніх" - залишили сквер біля РАЦСу територією, вільною від політики та ідеологічних ігрищ. Думаю, що це було передбачено радянськими архітекторами, що проектували сквер... Що не кажи, а й тоді існувало табу на бездумне розташування пам"ятників з ідеологічним підгрунтям - тому й не було бюстів Леніна ні біля ЗАГСу, ні в парку, ні на Театральному майдані, ні навпроти кінотеатру "Промінь", ні навіть перед Палацом піонерів. А зараз спаскудити архітектурний ансамбль беруться навіть не архітектори - політикани... Може б їх енергію - та в інше русло? Ліквідувати стихійні стоянки в центрі, відродити спортивні майданчики, спроектувати хоч одненьку НОВУ площу чи сквер, з пам"ятником Бандері чи без нього...
04 лютий, 2014 в 23:30
Підтримую. Не для того я сплачую податки, щоб чергових істуканів ставили по моєму місту. Чим ви краще вірних ленінців, га, свободівці?
04 лютий, 2014 в 23:21
Чому ж ви не згадалив матеріалі про те, що опозиція готується подати на владу в Гаазький трибунал? Ключові тези інформаційного мітингу: http://gazeta.ua/articles/politics/_opoziciya-gotuetsya-podati-na-vladu-v-gaazkij-tribunal-klyuchovi-tezi-informacij/539704
02 лютий, 2014 в 23:22
Майдан героїв майдану... То вже там взагалі меморіал і цвинтар робіть. Одруження і смерть - поруч. Нехай молодята не забувають про вічність.
30 січень, 2014 в 08:28
Напевно, лаз залишили. Жаль... А можна було б "кормушку", як у камері. А щодо Межигір'я, то зону пахану там лишити, пожизнєнно.
29 січень, 2014 в 00:31