вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Mariia Domanska
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Марія Доманська
журналістка, громадська діячка, українка, часом театралка
До слова, театр "ГаРмИдЕр" там теж виступатиме.
19 липень, 2012 в 17:46
А хіба не достатньо інформації про відповідального за друк? Він же і відповідатиме за розміщення реклами у непризначених для цього місцях. Чи не так? Тоді і ловити не треба. Взагалі, якщо так взяти, муніципальна дружина нікого ловитити не може. Втім, якщо вже так є, чому до сих пір не зловили продавців на ринку варшавському, що на вході до ринку з боку автостанції прямо під забором у ящиках, без холодильних камер продають рибу, ковбасу, сир (фуууу)? Люди дурні, що купують, а муніципали нічого не роблять. Це ж очевидне порушення як божий день.
12 липень, 2012 в 16:35
Від Львова у мене подібні враження. Як то кажуть від ненависті до любові - один крок. Щось таке тут теж є. Спочатку все дратує (а я втрапила сюди на період переритих доріг, НЕ курсування трамваїв, відповідно матюгів чи прокльонів львів’ян усього руху транспорту). Втім, дійсно, у львівській кав’ярні час зупиняється, а ще часто може йти людина й сказати тобі "Добрий день", або просто пристати з дивакуватими запитаннями. Для мене особисто це місто це - місто божевільних. Скільки я набачилась-надивилася на різних ексземплярів, що самі із собою розмовляли, бездомних, які були в курсі усіх політичних перепитій держави і вуличних музикантів, які просто кайфують від того, що їх просто грають. Львів - дуже різний, тому і враження бувають різні. В мене вони як позитивні, так і негативні, отже, вдалося побачити його таки з двох боків.
09 червень, 2012 в 00:57
Хороше інтерв'ю. Цікаве. Єдине, що задовге. Можна було б його на дві частини розбити.
30 травень, 2012 в 11:05
проте головне, що там купа всяких ефектів. людина, якщо її так можна назвати, не пошкодувала 3-4 годин, щоб все це змонтувати. а до цього треба було ж ще й зібрати інформацію!!!! прошу звернути увагу на ім_я користувача ,який залив це відео на Ютюб. Там ще є цікаве відео про Водохреще. Яке і може вказати на автора цього відео.
15 травень, 2012 в 21:59