вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Юрій Моклиця
Дата реєстрації: 26 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Юрій Моклиця
Луцьк
05 травень 1982 р.
Голова Асоціації розвитку туризму Волині
Я думаю, що 100%-ва прозорість роботи університету значною мірою вирішила б проблему. Кожен договір на виконання робіт, кожна проплачена платіжка і кожне розпорядження має бути у вільному доступі. А в стосунку до викладачів, які можуть брати гроші зі студентів - перевірка їх майнового стану та щорічне подання декларацій про доходи і видатки. Як держслужбовців, тільки прискіпливіше. Це не вирішить проблему повністю, але це зламає критичну масу прихильників схем. А далі все піде саме собою: суди, звільнення, арешти. Справа не на один рік, але підйомна. Головне, щоб люди не відвертались від проблем.
06 квітень, 2015 в 14:10
Ну тут тільки два варіанти: або зможе, або не зможе.
03 квітень, 2015 в 13:20
Якщо Волиньпост пропустить наступну мою статтю в колонці автора, в ній ви знайдете багато відповідей на свої запитання. Я ще не починав сперечатись і наводити аргументи, просто запросив людей на захід. І не треба хамити. Я не претендую на мудрість чи істину, просто озвучив свою позицію і хочу донести її до лучан.
03 лютий, 2015 в 14:55
VSC, не пошкодував свого дорогоцінного часу, щоб написати цю єрунду, не пошкодуй часу знайти на фб посилання, з якого я здер текст.
28 травень, 2014 в 11:09
ти розумієш що відбувається в країні? Віддати пукалки, щоб через пів року знову їх забирати ціною сотень-тисяч жертв? Наголошую, зброя - це відповідальність кожного особисто, але мотивація мати зброю зараз виглядає мені більш аргументованою, ніж віддати. Бандитам здавати зброю? Люди тримають зброю не для мародерства чи нападів, а для захисту - це ду-у-у-у-же велика різниця.
26 березень, 2014 в 10:07
попередня 1 2