Жінок, які влаштували скандал у луцькій маршрутці, затримали. ВІДЕО

Жінок, які влаштували скандал у луцькій маршрутці, затримали. ВІДЕО
У маршрутці, яка їхала за маршрутом Київ-Луцьк, поскандалили пасажирки. Їх затримали громадяни та передали правоохоронцям.

Це відбулося 30 грудня ввечері.

Нагадаємо, жінки, які заявили, що вони працюють в прокуратурі, лупцювали старшу жінку, лаялися, поводилися агресивно.

У Луцьку їх зустріли працівники ЗМІ та активісти. Вони затримали цих жінок, бо ті спробували втекти з місця події.

Більше - у відео:

УВАГА! У ВІДЕО - НЕЦЕНЗУРНІ СЛОВА!


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось таких тварин потрібно стриляти, тоді інші будуть слідкувати за словами і вчинками.
Відповісти
Випадково не той "журналіст", що фігурує на плівках СБУ про незаконне стеження?
Відповісти
Камеру на 5 сек в сторону i на "Одессу" щоб не бикували
Відповісти
Скандал женщину освежает...
Відповісти
А що далі....
Відповісти
А мусора наші кончені їдуть через пакістан. Курва, можна всіх перестріляти і потім закопати поки ті клоуни приїдуть. Що за країна?
Відповісти
Я впізнав, це не з прокуратури, і не з сбу, ці чудачки з фбр
Відповісти
Бидло - баби! Таких треба в Брище довозити
Відповісти
правильно зробили, я б цих журнастів непотрібних вопше розстріляв поголовно і то кожного!
Відповісти
Люди добрі, схаменіться! Ви що не бачите, що це якісь дрібні бандюки та наркомани знімали це відео.?! А точніше банда маловідомого Лазорка. Вони просто тупо піддали публічній розправі цих двох дівчат, влаштували реальний шабаш!!! Прислухайтесь до їх коментарів, що вони тільки верзли! Це вони погрожували дівчатам, що профінансують їхне затримання та подальше утримання під вартою, погрожували знайти у них наркоту!! Мало хто свариться в транспортрі, на базарі і т.д. І що всі зразу визивають телебачення та поліцію?! Цих людей тупо підставили, опозорили ні за що. Саме відео в маршрутці про це свідчить! Хто погрожує?! Саме ота стара каже до дівчини, що вона не доживе до її років!!! А потім публічно на камеру телеканалу саме ця стара зізнається, що її ніхто не бив!!! То що це взагалі таке було? На цьому відео швидше цей Лазорко виглядає наркоманом? Його, до речі, затримали, робили тест? Хто він такий? Хто йому дозволив чинити розпрау над людьми. А волинськи м новинам раджу спочатку перевіряти факти, а потім вже їх поширювати! Хай краше звернуть увагу на той чорний бус, який погрузив цих братків та повіз у невідомому напрямку. Він не раз був помічений на дорогах міста у неоднозначних ситуаціях!
Відповісти