У Луцьку перестали їздити маршрутки №4

У Луцьку перестали їздити маршрутки №4
У Луцьку перевізник відмовився від маршруту №4.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost розповів виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Середа.

«Підприємець Любов Зарецька написала заяву на відмову. У перевізника немає необхідних транспортних засобів, аби забезпечити перевезення», - зауважив Олександр Середа.

Відтак, у місті обіцяють оголосити конкурс на перевезення пасажирів за маршрутом №4.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Напевно її тариф в 5 грн. не підходить. Треба повернути до 4 грн.
Відповісти
І то - все, що може міська рада? А ОШТРАФУВАТИ за невиконання договору її так, щоб віддавала гроші з рік, слабо? Нахабний шантаж з боку перевізника в розгар дачного сезону, 8 грн. хоче, як свякі Суховолі, брати до дач!
Відповісти
Цього перевізника треба було гнати в шию ще роки 2 тому, та ще й оштрафувати нехіло за невиконання умов договору (замість 5ти автобусів на рейс виходило 2-3).
А чому не віддати даний маршрут ЛПЕ та випустити на нього автобуси Богдан, які обслуговували раніше маршрут #15???
Відповісти
Оце результат що маршртчики надміру наживаються оце ваші понти лучани
Відповісти
Оце тільки і чути які маршрутчики погані, а хоч один з вас пробував встати на їхнє місце, хоч хтось з вас подякував людині котра вас везе? Чи ви не бачили які пасажири їздять в маршрутках, п'яні, хами, зайці, псевдо-пільговики та і хто завгодно, вони за день винесуть водіям мозок так що вам і не снилось.
Вам поперек горла став проїзд по 5, а чомусь ніхто не кричить на скільки зросла комуналка, паливо, та продукти. Чомусь ніхто не думає що диво автопрома Богдан на наших дорогах розсипається, а запчастини до нього коштують наче для космічного шатла. Чомусь ніхто не думає що водіям потрібно теж годувати сім'ї і при цьому виплачувати кредити за автобуси. Я не жаліюсь що проїзд став по 5 і сплачуючі ці гроші розумію за що плачу, сподіваючись і до вас дойдёт.
Відповісти
Оце тільки і чути які маршрутчики погані, а хоч один з вас пробував встати на їхнє місце, хоч хтось з вас подякував людині котра вас везе? Чи ви не бачили які пасажири їздять в маршрутках, п'яні, хами, зайці, псевдо-пільговики та і хто завгодно, вони за день винесуть водіям мозок так що вам і не снилось.
Вам поперек горла став проїзд по 5, а чомусь ніхто не кричить на скільки зросла комуналка, паливо, та продукти. Чомусь ніхто не думає що диво автопрома Богдан на наших дорогах розсипається, а запчастини до нього коштують наче для космічного шатла. Чомусь ніхто не думає що водіям потрібно теж годувати сім'ї і при цьому виплачувати кредити за автобуси. Я не жаліюсь що проїзд став по 5 і сплачуючі ці гроші розумію за що плачу, сподіваючись і до вас дойдёт.
Відповісти
То і добре , що вона відмовилась, цю хамку давно треба було гнати з маршруту. Пропоную змінити 23-ій маршрут (через ДПЗ на Цукровий), або пустити 9-а, так як їздили тоді, коли не було 4-ого. А на дачі нехай ходить 4-а(дачникам достатньо і 2 машини), або збільшити кількість рейсів 101-ого маршруту.
Відповісти
А квитки коли почнуть як в цивілізовано світі видавати? Хто знає де гроші діваються? 4 -ий маршрут був прибутковим, бо дачників на масиві більше 2500. Це ще не враховуючи членів сімей. Нема обліку, контролю то й ніколи толку там не буде. А 201 можна було б доповнити хоча б 2-3 автобусами й проблема вирішилась би.
Відповісти