Луцький депутат сумнівається в законності будівництва на вулиці Огієнка

Луцький депутат сумнівається в законності будівництва на вулиці Огієнка
Депутат Луцької міської ради Андрій Козюра сумнівається в легальності будівництва на ділянці на вулиці Огієнка.

Про це він повідомив на комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, 18 лютого.

Депутат висловив свої сумніви щодо дій ректора Луцького гуманітарного університету Андрія Журавльова.

«В мене, як в пересічного громадянина, виникає питання. Що це за інститут, скільки дітей він випустив. Для кого там будують? Для студентів, для викладачів, для навчального корпусу. Треба зібрати всі документи щодо того, як він отримав цю земельну ділянку, що це за ВУЗ і що він там буде будувати», - заявив Козюра.

Ще депутат зазначив, що зволікати з таким питанням не можна.

«Як на мене, треба, щоб ми дали доручення всім органам, які стосуються цієї земельної ділянки, зібрати всі відповідні документи. І вже тоді приймати рішення, щоб ми не червоніли перед нашими виборцями», - наголосив Козюра.

Нагадаємо, що у Луцьку на вулиці Огієнка, біля історичного факультету СНУ імені Лесі Українки, планують побудувати новий навчальний заклад, на території якого також зведуть студентські гуртожитки.

У паспорті об'єкта вказано, що замовником будівництва є Вища школа «Луцький гуманітарний університет», а його керівником є Андрій Журавльов - ректор вишу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О. Козюра появився, значить скоро вибори!!
Відповісти
А хто за дерева спиляні заплатить? Краще б скверик відкрили, але ж ні, в центрі все вже забудували. Луцьк із зеленого міста перетворився на залізобетонне. Журавльов кине всіх, як це робив. А земельку дружбан Кривицький дав
Відповісти
Згідна !!!!!Що це за вуз!!! Треба розібратися... Чому таку ділянку виділяють ??? Де кошти такі беруть??
Відповісти
Універу уже 10 років. Колишню будівлю біля Київського Майдану продали ЛТНУ. Ця територія ніби належить пану Журавльову уже багато років, там і хотіли раніше гуртожитки будувати. Але ЛГУ дуже хабарний ВУЗ, і відомі хабарники, ректор а також професоріат пані Корнейко та пані Бундак знищили цей заклад і зробили з нього жахливий навчальний заклад.
Можливо зараз буде краще, але Журавльов знову ту банду назбриє, які над студентами будуть знущатись.
Відповісти
Той хто сумнівається в легальності будівництва мабуть забув історію з ТЦ біля Цуму
Відповісти
Будівництво вже розпочалось. Риють котлован. Шкода дерев....
Відповісти
буде висотка...елітна
Відповісти
Хто б сумнівався....
Відповісти
Цей вуз крім зла нічого не приніс державі. Його так звані випускники не отримували освіти і ставали "гарматним мясом" для "Аверса", де плинність кадрів була 150% в рік. Через якийсь час їх там викидали на вулицю, вони справді йшли торгувати гігієнічними прокладками і шкарпетками, що породжувало соціальне невдоволення. В Німеччині на 82 млн. чол. населення - 250 вузів, в Україні - 950, або на 750 більше, ніж у Франції. Вдумайтесь: кожен журавльов хотів мати свій вуз. Від цього усього волосся на лобку наїжачується! В Україні є вузи в трикімнатних квартирах. Погана освіта - це соціальне зло. Дитина не знає, що таке освіта і питає: "Чому я без роботи, маючи диплом?". Але "диплом" нічим не підтверджений і дитина цього не знає, бо мама, яка сезонно збирає в лісі журавлину і чорницю, аби послати її "вчитися" до журавльова, цього пояснити їй не може. Журавльов цим приніс нашому місту багато зла. Журавльов - малограмотний фанат. Фанат в найгіршому розумінні цього слова. Йому важко щось пояснити і всі про це знають. Ви колись бачили його в якомусь товаристві? В бесіді з розумними людьми? В якихось інтелектуальних дискусіях? Хто бачив - відгукніться?
Відповісти
Не скажіть. Тут від випускників залежить. Є такі (правдаж лише одиниці) які досягли успіху.
Відповісти
Волинські ВУЗи жахливі, одним керує сімейка іншим теж зятьок бувшого ректора і збирають навколо себе собі подібних за великі гроші. А інститут Стецька чого вартий, діти відбуваюь там час одночасно витягуючи с кишень батьків останні грошенята всі знають що в столичні університети і вступити, і навчатися там дешевше і легше, але для цього потрібно мати знання. А тут це черговий лохотрон з аферистами на чолі. Вже бувші рекетири стали кандидатами наук. А Козюра нехай розскаже виборцям для чого спотворив центральну вулицю і перетвори в проспект в провулок.
Відповісти
Волинські ВУЗи жахливі, одним керує сімейка іншим теж зятьок бувшого ректора і збирають навколо себе собі подібних за великі гроші. А інститут Стецька чого вартий, діти відбуваюь там час одночасно витягуючи с кишень батьків останні грошенята всі знають що в столичні університети і вступити, і навчатися там дешевше і легше, але для цього потрібно мати знання. А тут це черговий лохотрон з аферистами на чолі. Вже бувші рекетири стали кандидатами наук. А Козюра нехай розскаже виборцям для чого спотворив центральну вулицю і перетвори в проспект в провулок.
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/46693-nepodalik-centru-lucka-hochut-pobuduvaty-novyj-navchalnyj-zaklad-foto
Хтось навіть знизу статті писав: "Проводиться журналістське розслідування!" І де результати того розслідування? Прикро але в нас в країні все "можна порєшать" тільки ціна питання. Побачите будинок там буде.
Відповісти