Знайдений у луцькому парку чоловік сам себе зарізав? ФОТО. ВІДЕО

Знайдений у луцькому парку чоловік сам себе зарізав? ФОТО. ВІДЕО
Тіло чоловіка із ножем у грудях знайшли в одному з парків обласного центру.

Нині правоохоронці розглядають кілька версій скоєння правопорушення, серед яких - умисне вбивство та самогубство. Про це повідомляє прес-служба УМВС України у Волинській області.

У чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області о 9:30 надійшло повідомлення від жительки обласного центру про виявлення у парку чоловіка із ножем у грудях. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка розпочала огляд місця події.

Як розповів перший заступник начальника Луцького МВ УМВС України у Волинській області Олександр Карпук, у чоловіка із собою були документи. Тож правоохоронці одразу встановили його особу: це житель Луцька, 1982 р. н.

"Нині відпрацьовується кілька версій, серед яких – умисне вбивство та самогубство. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Будуть призначені усі необхідні судово-криміналістичні експертизи, тож після їх завершення визначимося із остаточною правовою кваліфікацією події", - повідомив Олександр Карпук.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Навіщо там міліція? Кличте "самооборону", вони все вирішать!
Відповісти
...Пирожика і Гузя...
Відповісти
Восемь раз сам упал на свой кинжал. Хааха
Відповісти
універсал!
Відповісти
Яка " Самооборона" ?!?! То рівноцінно що при необхідності швидкої лікарської допомоги кличе бабку повитуху!!!!
Відповісти
Пані з собаков троха урізноманітнила ті скучні прогулянки з псом. Аж усміхається десь у камері. Чи то мені здалосі...
А скіко шпиґів в чорному навколо... Йой-йой-йой...Правда жаден у чорних окулярах.
То нічо` - до вечері вбивцю знайдут і пану міністру доложать як немає бути.
І все поамериканськи на формах ззаду написано, ай ґонорово! Тіко один у дублянці. Певно пан з моргу.

А оту бльонду дарма тіко зо спини зафільмували, дарма...
Відповісти
Да на 2 хвилині 41 секунді,замітна її посмішка) Однак це її фоткали,чути звук фотоапарата
Відповісти
Хто куди дивиться.... А Ви звернули увагу на те що в сюжеті нам показали трагедію? Непоправне горе... А Ви...дублянка...окуляри...бльонда.... Куди в людей подівались співчуття....
Відповісти
Я не знаю, мо` то й пор`ядна луцька пані, але та посмішка мусіла би волинських шпиків таки добряче вивчити можливість стосунків забитого із нею.
Бо пес якось дуже індиферентно на то всьо дивився, хоч би облизнувсь на ту кров.
Відповісти
А на фоні цієх трагедії звучить спів з церкви яка знаходиться поруч... Благовіщення Пресвятої Богородиці... От вам і свято(((
Відповісти
Який рев вона почула?
Прохання не повторюйте без звуку , це якось неприємно, ніби недосказано.
Відповісти
Які стосунки? Про що ви говорите?? Ця пані мешканка будинку, що біля парку і двічі на день ЩОДНЯ гуляє там з собакою.
А те, що посмішка - то ніби не видно, що вона глянула на фотографа і автоматично посміхнулася?
Відповісти
Я ничо` не говор`ю.
Лише глибоко аналізую, метикую, міркую...
Вбивця завжди пор`яд. Він (вона) бувають найближчі й несподівано близькі жертві люди.
Почитайте Агату Кристи - чисто луцьке вбивство. За три копійки (не здоровкавсь, відмовляв у взаємності. завинив найцять гривень, голосно насвистував під ніс що дратувало, etc....)
Відповісти
Чому Волиньпост невказало? що загиблий був учасником АТО (один Бог знає чи сам чи помогли)
Відповісти
Взагалі 33-40 квартал як бермутцкий трикутник для Атошників нажаль(
Відповісти
Так,він учасник АТО, і саме їхав до військової частини,з речами,документами і всім необхідним.Ми були на похоронах.Недавно повернулись.Біля 7ранку вирушив до автовокзалу, а через 2год його знайшли....з здоровезним ножем в наскрізь пронизаному серці.Що за дибілізм озвучувати міліцією версію самогубства??? Як людина може так професійно і з такою силою всунути ніж в себе?! На похорох сказали що він не перша жертва в місті з ножем і прямо в серці.
Відповісти
Як людина може професійно і з такою силою всунути ніж? Дивне питання щодо військового бійця з досвідом бойових дій.
А для чого вбивця вмовив його роздягнутись до пояса і обережно повкладати речі збоку? Точніше для чого покійний погодився на це? Якось дивно без бійки, без слідів насилля, війковий дозволив себе роздягнути, і не перешкоджаючи отримати ножове поранення точнісінько в серце, так не вважаєте?
Відповісти
а ви якщо таке пишете то ви хоть для себе пидить и подивиться на те мисце де це трапилось нещастя на штанах були слиди билого писку!!!!!!?????? якого там немае!!!!!!!! там земля и трава
Відповісти
у нього були плани на подальше здорове життя!!!!!!!!!!
Відповісти