На Волині СБУ затримала на хабарі двох інспекторів патрульної служби. ФОТО

На Волині СБУ затримала на хабарі двох інспекторів патрульної служби. ФОТО
Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали у Волинській області на хабарі двох інспекторів патрульної служби.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Зловмисники систематично вимагали гроші за безперешкодний проїзд українськими шляхами автомобілів з іноземними номерами. Такса за непроведення додаткових перевірок законності перебування машин в Україні становила п’ятсот гривень з кожної.

Правоохоронці затримали здирників під час отримання тисячі гривень від чергових автомобілістів.

Інспекторам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а це з нових поліцейських, чи з тих хто не проходив ще переатестацію?
Відповісти
напевно якщо машина нова то і поліція яка пройшла переатестацію і нова обрана
Відповісти
Давно пора цих козлів закрити в маневичах те саме робиться!
Відповісти
пост в маневичах давно пора закрити. стоїть пять мужиків басні травлять. хіба це робота?
Відповісти
Співали пісні, виходили на мітинги в підтримку патрульноі поліціі. Виходьте знову кричіть що іх підставили, цілуйте в....... авака з грузінками. Поки корупціонец після затримання на протязі декількох днів не буде сядяти в тюрягу мінімум на 10 років в державі нічого не зміниться, суди будуть роками справи совати, закривати, писати що корупціонер такий хворий, має багато дітей і всякого іншого що без його земля зійде з орбіти.
Відповісти
не з нових. нові називаються патрульна поліція, а це - патрульна служба. чи атестацію пройшли - невідомо. Прізвища ж не вказані, і ця інформація ще не оприлюднювалась.
Відповісти
Тепер нехай міністр використовує свою зброю за призначенням! Або у відставку як обіцяв...
Відповісти
так працівники боряться з країною агресором, навіщо російські фури будуть їздити безкоштовно, нехай платять, це боротьба внутрішня і ціна помірна, автомайдан в Доманово за такий проїзд 200$ брав!!! "прибрали конкурентів"
Відповісти
Забити дрючками на місці сволоту, майно конфіскувати. Чого морди позатуляли нехай усі бачать героїв селфі
Відповісти
Хлопці орієнтуются в політично-економічній ситуації,швидко вкурили тему.Як казав М.С.Горбачёв:процесс пошёл товарищи!Так вони брали гроші з фур агресора!Молодці патріоти.
Відповісти
Мінімум 5 років.
Відповісти
Зробили козлов отпущения ,прокурорів не трогають за мільйонні хабарі.Бардак
Відповісти
Галочку поставили на хлопцях,тепер можна займатись кришуванням серйозних хабарників,про що ви пишете Волиньпост які додаткові перевірки законності перебування трансп.засобів це не компетенція патрульноі служби шо за валянок цю статтю писав і це не ХАБАР а СБУшна підстава
Відповісти
Ваша правда, підстава, прогнулась Контора, нехай з копанками лад наведуть- слабо?
Відповісти