Суд поновив Ігоря Муковоза на посаді. ВІДЕО

Суд поновив Ігоря Муковоза на посаді. ВІДЕО
Екс-очільника луцьких поліцейських Ігоря Муковоза поновили на посаді.

Про це пише Волинське агенство розслідувань з поиланням на Громадське.Волинь.

Рішення про поновлення екс-очільника луцьких правоохоронців прийняв суддя Віктор Валюх.

«Щойно суддя Волинського окружного суду Валюх прийняв рішення про поновлення Ігоря Муковоза у поліції і скасував рішення атестаційних комісій», ‒ повідомляють журналісти.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
то нехай і Януковича поновить чи слабо?
Відповісти
Для чого тоді атестації?Так можна і яника з азіровим відновити.
Відповісти
Реформа МВС!
Відповісти
Чесний суддя відновив чесного мєнта
Відповісти
з "великим нетерпінням" чекаємо, коли пещерний суд м. Києва відновить повноваження Бандюковича та зусить "нову владу" виплатити йому компенкацію за невиплачену заробітну плату за період з 18.02.2014 р. по день прийняття рішення судом. Тим більше, що згідго рішення ЄС з прав людини Україна, завдяки махніцькому, вже повинна відшкодувати янеку 50 000 євро. Ось така дурня, малята...
Відповісти
Кругова порука. Розігнати всіх і суддей і прокуроів і непереатестованих.
Відповісти
Погана прикмета поновлюватися на одній і ті ж роботі. Не буде діла.
Відповісти
Суддя прийняв законе рішення . В цій країні є інші закони? Завтра група незрозумілих людей прийме рішення забрати квартиру. Муковоз не простий! А Шпига білий і пухнастий!
Відповісти
Дасть Бог доживу до того дня коли вже в Україні згадують славні часи гайдамаччини та коліївщини і запалають суди, прокуратури і иєнтури разом з суддями, прокурорами і мєнтами!
Відповісти
Для чого влаштовувати цей цирк з поновленням, їх всіх всерівно звільнять, в ручному режимі.
Відповісти
Гнати тих суддів геть! Люструвати,бо завдяки їм тепер завдяки всі бандюгани поновлюються!
Відповісти
Цей суддя є антимайданівським, виносив неправомірні рішення на користь банди Януковіча. Його давно мали звільнити.
Відповісти
Слава самому "гуманному і чесному" суду !!та тих суддів самих звільняти треба!!
Відповісти
Перегляньте людина сама пішла в суд, без адвоката його виграла. Ви критикуєте суди. Це наша країна в нас іншої немає. Ще декілька таких генеральчиків як Шпига депутатів, як Лапін і унаслідок не буде країни. Схаменіться брати мої.
Відповісти
Не докінця відпрацював суддя - забув ще відновити стару назву поліції! Знову у Луцьку вісі алко-точки на притонах запрацюють в штатном режимі.
Відповісти
Вони дочекаються що їх всіх по ялинкам порозвішують, люстрації їм мало, це вже навіть не смішно (((
Відповісти
Муковоза пропхав Бондар через Луценка гнати його в три шиї разом з тим суддею який його поновив
Відповісти
позор тим,хто пише такі коментарі..наша українська ментальність на жаль така:якщо свого носа до чужого діла не запхаєш,то не проживеш...що ж ви тут анонімно пишете,хочете донести до нього якусь інформацію то підіть постукайте в двері і повідомте!я навіть не знаю де він живе,але реально від такого противно...
Відповісти
на одному стільці сидіти будуть.може один по парних другій по непарних чи на дому приймати будуть.ми вже точно у самій европі у прямій кішці
Відповісти
Одне з двох: або Муковоз - гівно, або, дійсно, чесна і порядна людина, справжній офіцер, який знає, що таке офіцерська честь! Перевірити це досить легко, достатньо не великого періоду часу! Достойна людина, яка довела свою правоту, тим паче у чесному суді, після поновлення на роботі, самостійно напише рапорт на звільнення і достойно піде. В іншому випадку, гівно завжди буде чіплятись усіма своїми курячими лапками за посаду-корміліцу і буде знищувати усіх, хто підтримував (в міськвідділі і не лише) його усунення!
Відповісти