У Луцьку попри заборону на Новий Рік гатили феєрверки

У Луцьку попри заборону на Новий Рік гатили феєрверки
Новорічна ніч у Луцьку традиційно наповнилася шумами феєрверків та салютів.

Особливо гучне святкування влаштували після опівночі.

Зауважимо, в місті заборонили використання піротехнічних виробів без дозволу відповідних служб під час новорічних та різдвяних свят.

До того волонтери та військовослужбовців звернулися з петицією про заборону використання феєрверків.

"Використання феєрверків та інших піротехнічних засобів є ганебним і низьким на фоні смертей захисників та мирних жителів та сприймаються як неповага до подій, які розгортаються на Сході країни"

"Також гучні звуки вибухів є тривожними для учасників АТО та людей, які бачили обстріли з важкої техніки. Давайте хоча б не погіршувати психологічного навантаження, адже цей крок буде таким же дієвим як і реабілітація і також не буде їй суперечити", - вказали в зверненні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Всем пох...
Відповісти
Для тих, хто хоче побахкати троха, є альтернатива! На схід, чого в пусту бахкать!?
Відповісти
А магазинчикам чого не заборонили продаж?
Відповісти
В мене син голосніше пукає, а знімали що??? Як руки трусяця????
Відповісти
зараз 2.11 на Чернишевського так гатять що в кімнаті не можливо спокійного знаходитися.Коли ми навчимося поважати ближнього свого.Я після похорон мені хочеться спокою а кому хочеться веселитися в піст хай веселиться щоб нікому не заважати.Не мае поваги ні до кого.
Відповісти
Ня кіііфскій.поліціє їхав.і піупіу.дваж вжжж не бульо
Відповісти
в нас в с.Липини по вул.Шкільній23 сімя СМАЛІВ мабуть сепари ?, або ДИБІЛИ !бо в той час коли гинуть люди на сході 01.01.2017 зробили феєрверк - шоу на 20 хвилин....одне слово ВИ...дки!
Відповісти
хочеш голосних звуків ? Gow,Gow, Gow на схід
Відповісти
Якщо пішло вже на те. То чому ж ви святкуєе виптваєте весилитес???
Як ті Донецькі і Луганскі приїхали і собі гуляють і тріляють салютами і їм всеоднл. То і нам всеодно. Держава відмиває гроші а ч маю лишити себе святкуаання? Перш ніж на когось казати гляньте на себе! Чи ви все правильно роюите!
Відповісти
Неповага це коли в період війни наш президент веде бізнес в росії, це коли рівень корупції вийшов на новий якічніший рівень, це коли в країну повертаються 90-ті і країна котиться в безну. А феєрверки це хоч якась можливість розважити себе після тяжкого 2016 року.
Відповісти
Що там говорити про Волинь якщо даже в Донецьку гатили феєрверки
Відповісти
Не повага- це коли людина також відпочивае а кругом бахкае.Я наприклад хвора і мені і так тиск дах зривае але повинна бути повага до ближнього?Дай Боже щоб ти не знав що таке тиск і гіпортонія.Але і такі люди е.А яке задоволення ти отримав від цього бахкання?
Відповісти
На Новий рік салюти не можна а щодня біля Версалю пьяним гатити салюти та фейєрверки о 4-й ранку можна?
Відповісти