вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Ігор Алєксєєв
Дата реєстрації: 11 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ігор Алєксєєв
Заступник голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
Читати вміеш "експерт":"15 лютого Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» віддала шану усім дітям, котрі борються із страшним діагнозом – рак. На Театральній площі міста Луцька відбулась громадська акція із своєрідною назвою «Надія є!», організована Благодійним Фондом «СТОПРАК»." Й де тут про "Удар" як організатора? Михайле я тебе прошу писякай правду,хоч деколи!)
19 лютий, 2013 в 23:52
Організатором акції однозначно виступив Ігор Чуб! Ми прийняли участь (на відміну від багатьох тутешніх "експертів")й повідомили про це громадськість.А яким чином ще можна популярізувати подібні починання й акції як не публічним розголосом?Як? Тихенько писати замовну "аналітику" про дитячу смертність від раку? Звиняйте але про такі починання треба трубити на кожному кроці! Й де були "експерти" коли потрібно було допомогти Чубу з медіаанонсом акції чи в організації дійства де?Отож.... А постфактум писякати про маніпуляторів й винних багато "аналетіческага" розуму не потрібно.
19 лютий, 2013 в 23:44
А вже яким боком й тут Лазорко?))Андрухів написав жорстко й по ділу. Цікаво почути думку лучан.
19 лютий, 2013 в 23:16
Вибачаю!)Мало того я Вас розумію бо впевнений, що навіть дурень зрозуміє абстракцію але як по своєму! Й ображатись на його коментарі,як мінімум не гуманно))
19 лютий, 2013 в 15:51
Читаю коменти й ще раз переконуюсь в правдивості слів:"Вами керують ті хто вас злить"
19 лютий, 2013 в 15:34