У Луцьку відзначили день онкохворої дитини. ФОТО

У Луцьку відзначили день онкохворої дитини. ФОТО
В центрі Луцька 15 лютого відбулася акція до Міжнародного дня онкохворої дитини.

Учасники акції принесли з собою лампадки, з яких виклали символічну фразу «Надія є!». Так вони символічно передали своє бажання, аби до хворих на рак поверталось здоров’я.

Організатори акції – благодійний фонд «Стоп рак». В ході акції волонтери збирали кошти на лікування онкохворих волинських дітлахів.

За словами організаторів, людям хворим на рак часто не вистачає впевненості у власних силах, адже часто їм доводиться не тільки боротися з хворобою, а й знаходити кошти на дорого вартісне лікування.

За інформацією, яку поширила прес-служба обласної організації партії УДАР, загалом зі скриньок під час акції зібрали 1211 гривень.

Довідка

За інформацією Міністерства охорони здоров’я в Україні - 5 тисяч 600 онкохворих дітей.


В акції взяли участь представники партії УДАР. На фото - заступник голови обласного осередку УДАРу  Ігор Алєксєєв. (Фото - прес-служби УДАРу)
В акції взяли участь представники партії УДАР. На фото - заступник голови обласного осередку УДАРу Ігор Алєксєєв. (Фото - прес-служби УДАРу)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що ж ви всюдисущі журналісти оминули підписом фото, на якому є співорганізатор акції (на скільки інформують сторінки ФБ) Ігор Чуб. Невже Ви його не впізнали? Підказую: на фото http://www.volynpost.com/img/modules/news/4/03/24c5e454d0484ca5b8e67461bb0ac034/cb-DSC_0089.JPG в центрі.
Така вибірковість підписаного фото тільки з представником однієї із партій говорить не про новину а про "джинсу" даного матеріалу!
Відповісти
Цікаво, на яких підставах прес-служба УДАРу коментує інформацію про кількість зібраних коштів. Нормальні журналісти завжди роблять посилання на першоджерело.
Відповісти
Я не був співорганізатором заходу. Просто запросив на захід тих, хто його потребував, за допомогою інтернету.
Відповісти
Перепрошую за неточне припущення! Але все рівно не розумію вибірковість підписаних фото (точніше розумію, тому й не подобається). Щодо вас, Ігоре, досить багато інформації, тим більше ви є досвідченим та відомим колегою журналістів цього якісного (без іронії та сарказму) видання. Дратує не прихована "джинса".
Відповісти
як виявилось, ударівці - маніпулятори, бо видали інфо про акцію, яку організовували не вони фактично за свою
винні й організатори що самі про себе нічого не сказали
але як це мілко для такої ВЕЛИКОЇ партії робити піар на діяльності громадських організацій
Відповісти
Я не зустрічав в інфо Удару, що вони видають акцію за свою.

Якщо раптом у кого виникає питання, чому в інформації згаданий УДАР, поясню. Інфомрація сюди додана виключно з ініціативи редакції: ми взяли якісні фото, які вимагали підпису. А інформацію про суму зібраних коштів - так, з інфомрації УДАРУ, поширеної у Фейсбук. Ясно, що ми послалися на джерело.

Хоча звісно, в ідеалі треба буоо дзвонити організаторам і питати їх.
Відповісти
Чому тоді не підписані всі фото? Чи фото, зроблене Вашими журналістами, з депутатом Луцької міської ради Олександром Плісецьким Ви вважаєте не якісним? Прикро, багато хто, Ваше видання вважає кращим.
Відповісти
У нас загалом багато фото без підпису. Причини різні - від того, що автор просто не знає хто на фото, до того, що нема часу підписувати. По дефолту вимоги до публікаій чужих фото - строгіші. Перестаньте нудіти
А ті, хто вважає наше видання кращим, молодці. нічого прикрого в цьому не бачу ;)
Відповісти
Організатором акції однозначно виступив Ігор Чуб!
Ми прийняли участь (на відміну від багатьох тутешніх "експертів")й повідомили про це громадськість.А яким чином ще можна популярізувати подібні починання й акції як не публічним розголосом?Як? Тихенько писати замовну "аналітику" про дитячу смертність від раку? Звиняйте але про такі починання треба трубити на кожному кроці!
Й де були "експерти" коли потрібно було допомогти Чубу з медіаанонсом акції чи в організації дійства де?Отож....

А постфактум писякати про маніпуляторів й винних багато "аналетіческага" розуму не потрібно.
Відповісти
Для Ваших конкурентів не стало проблемою розібратися хто є хто:
http://www.volynnews.com/news/city/luchany-onkokhvorym_nadiya__ye_foto/
http://vip.volyn.ua/news/u-lutsku-namagalis-dovesti-shcho-nadiya-foto
Тепер кожна політична партія має право надіслати Вам фото з якоїсь акції зі своїм лідером і без заперечень її розмістите і підпишете?
Відповісти
Юра, а текст новини редакція звідки взяла? ;-) якщо чесно...
а про кількість зібраних грошей ти мав знати від організаторів, які і в тебе скриньку забирали і ти новину про це писав. правда?
Відповісти
Якщо вже так цікаво, то розказую, як було: приніс журналіст новинку. Три абзаци чотири фото. Коли я її редагував, згадав, що бачив у ФБ повідомлення про участь у цій акції УДАРу. З хорошими фото. Заліз, додав. Заодно використав інфу, якої у повідомленні журналіста не було - про кількість зібраних грошей.

Звісно, міг дзвонити, уточняти, виправляти, вдосконалювати... Але тоді б ви чогось іншого на сайті, мабуть не прочитали. І не читали б сайту, який ставить в день мега-якісних але не більш як 10 новин

Згадка політичної сили тут принциповою не є. І не це джинса.
Відповісти
То чому не підписали Плісецького з Фронту Змін? Чи той просто не заплатив?
Відповісти
То в чому проблема зняти єдиний підпис з фото.
Відповісти
Юра, кінець-кінцем, візьміть толкового випускового, будете мати більше часу на "дзвонити, уточняти, виправляти, вдосконалювати..."
Відповісти
Приходьте, візьму
Відповісти
8500 грн за 8 годинний робочий день, и я згідний.:))))
Відповісти
поправочка,організатори скриньку ні в кого не забирали.з журналістами,які були присутні на акції ми працюємо вже не вперше...і причин недовіряти одне одному у нас немає жодних...
Відповісти
скажу чесно, у мене виникло враження що то був прес-реліз УДАРу поширений ними з їх сайту де є схожа новина
http://volyn.klichko.org/news/show/2980
там УДАР взагалі виставляє себе чуть не співорганізатором
Відповісти
Читати вміеш "експерт":"15 лютого Волинська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» віддала шану усім дітям, котрі борються із страшним діагнозом – рак.
На Театральній площі міста Луцька відбулась громадська акція із своєрідною назвою «Надія є!», організована Благодійним Фондом «СТОПРАК»."
Й де тут про "Удар" як організатора? Михайле я тебе прошу писякай правду,хоч деколи!)
Відповісти