вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Mariia Domanska
Дата реєстрації: 24 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Марія Доманська
журналістка, громадська діячка, українка, часом театралка
Дійсно круті. Це шалена висота для такого стрибка. Приємно, що такі люди саме з Луцька. =)
23 липень, 2013 в 19:33
Якийсь неграмотний пікетувальник! Але дійсно, якщо навіть одна людина виходить на мітинг - це вважається мітингом!
11 червень, 2013 в 10:58
Та арт-кафе, де можна проводити літвечори, теж достатньо. Втім у них проблема з креативом! І відсутнє бажання щось організовувати більше, ніж просто продаж напоїв та тістечок.
17 квітень, 2013 в 21:45
Чергове місце у Луцьку для отупіння молоді. На мою думку, розважальних клубів у місті предостатньо. Не буду приховувати того, що не люблю цих закладів, які тільки сприяють тому, щоб молодь напивалася, розважалася, скурювалася. І так дух нації деградує. А таке місце цьому буде тільки сприяти. Шкода. Краще б люди у якісь мистецькі речі вкладали гроші, які окрім задоволення ще розуму додають. А то виходить: мистецькі проекти животіють, ледь відкриваються, існують. А розважальних клубів, як грибів після дощу. Поки інвестори не вкладатимуть у розумні речі, доти люди лишатимуться на рівні примітивізму і навіть не мрійте про те, що життя колись буде краще. Пий, кури, розважайся. А решта все - фігня. Правда? Шкода :/
14 квітень, 2013 в 15:54
такі демони жіночої душі мені постають одразу. ще раніше бачила фото Анни у соцмережах. Чудовий такий своєрідний стиль. Змушує перевернути стереотип сприйняття жінки у суспільстві до гори дригом. Бажаю натхнення... =)
02 квітень, 2013 в 12:14