«Моно-пікет» у Луцьку. ФОТО

«Моно-пікет» у Луцьку. ФОТО
У Луцьку на вулиці Лесі Українки - акція протесту, у якій бере участь одна людина: чоловік стоїть з плакатом, на якому написаний заклик: «Віддайте дитсадки дітям!»

Акція почалася 11 червня приблизно о 10:00.

Хто організатор – чоловік не зізнається. Каже, що «ініціативна група людей».

Як розповів чоловік із написом під сорочкою «Наш выбор - социализм», у Луцьку є проблема з дитсадочками.

На його думку, проблема полягає в тому, що садочки використовують не за призначенням – у них розташовані інші установи та організації. Гасло на банері: «Ви пухлина України яка росте! Віддайте дитсадки дітям!» адресоване працівникам Центру надання адміністративних послуг Луцької міської ради.

За словами мітингувальника, не планується, що до акції приєднається ще хтось. Пікет триватиме приблизно до обіду.

Як стало відомо, учасника акції протесту звати Віктор Сєлєдцов. Останнім часом його бачили у товаристві луцьких комуністів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пікет
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
монопікет, як вистава на камерній сцені у театрі)) луцьк освоює нові форми громадського протесту))
Відповісти
Якийсь неграмотний пікетувальник! Але дійсно, якщо навіть одна людина виходить на мітинг - це вважається мітингом!
Відповісти
А як же правило - менше трьох не вважається гуртом? ))) Так само, як і один удар не вважається побоєм ))
Відповісти
Віктору Сєлєдцову 100% підтримка!
А ви, "грамотні" пробували влаштувати дитину в садок?
То перше ніж "писати свої маразми" підіть і попробуйте.
Відповісти
Це не новина. Не треба писати про всіх міських божевільних. «Наш выбор - социализм»? Це що спроба монодержавного перевороту?
Відповісти
За совєтів усіх інакомислячих вважали психічнохворими. Ви схвалюєте таку практику?
Он минулого року в Білорусі в долоні плескали - що, теж божевільні?
Відповісти
Мені здається, що я його бачив в комуністичних платках. Кононовичі підтримали ініціативу Осіпова? :)
Відповісти
Нєкій Вітя Сєлєдцов. партійна кличка - "Пєчкін"
Відповісти
схожий :)
Відповісти
Не брешіть "пан" Ричук, його звати не Пєчкін, а ЧК!!!
Ви і ваша "жовта газетка" діє за принципом. "Як недочую, то збрешу"!!!
Відповісти
Шановні журналісти розшифруйте абрівіатуру
ЦНАП
Відповісти
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Відповісти
Цей кадр за коробку цукерок там стоїть?:)
Відповісти
Во дядько мочить )))))))))))
Відповісти
Мєня зовут ЧК - черезвичайний комітет.
Я со всємі гдє правда.
Відповісти
Правильно говорить мужик!
Відповісти
Я і з Кононовичами? Так , а чому ні? Я зі всіма хто хоче змінити місто на краще. . . і хто це? це вже другорядне, аби люди хотіли змін!!!!
Відповісти
Хватить сратись - треба ділом зайнятись!!!

Відповісти
Взагалі є питання які об'єднують громадян і партійні цілі тут не до чого. Тільки разом ми їх переможемо!!!
Відповісти
На плакаті дві помилки. І хворий на голову дядько.
Відповісти
хоть один полуумный селедцов обратил внимание на проблему дет садиков!!!!остальным пофигггггг!!!
Відповісти
Це труба!!!А де ж націонал-озабочені?
Відповісти
Селедцов святй!!!!
Відповісти
А де зателепаний верховинець - фюрер на Волині?
Відповісти
Я этого больного однажды видел в кожаном плаще, начищенных сапогах, с кобурой на боку. Первым делом сразу ущипнул себя, подумал что сплю или галлюцинация.
Відповісти
Ви мені поясніть конкретно та детально- в чому він хворий?
Невже Ви владою задоволені??? Мене ось це цікавить!!! Ви тільки тут "обкакувати" можете, а так попу важко підняти та боєтесь вовка??? Чесно=жворі ви, а не він...,адже він робить те,що думає та хоче, а ви друкуєте та на 1300 грн. живете, існуєте!
Відповісти