Юрій Моклиця
Дата реєстрації: 26 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Юрій Моклиця
Луцьк
05 травень 1982 р.
Голова Асоціації розвитку туризму Волині
треба ж було хоч якусь інтригу залишити :-)
02 липень, 2013 в 11:15
А що ви взагалі знаєте про те, чим живе місто, як воно розвивається, як змінюються люди? Я вас здивую, але такі перегони спеціально проводять близько або і через житлові райони, щоб ваші діти брали приклад зі спортсменів-велосипедистів, а не із гопоти, яка запльовує сємками місто. А що ці діти можуть знати про перегони за містом, якщо ви, їхні батьки, навіть не знаєте про те, що відбувається у вашому дворі? Якби не погода, ці діти були б глядачами №1 на наших змаганнях. Про достатньо велику швидкість не смішіть. Єдину ділянку у 100 метрів через двір проїжджали максимум(!) зі швидкістю 20 км/годину, а всі інші ділянки - це дороги загального використання, на яких згідно наших пдр всілякі таврольоти можуть літати 80 км/на годину. Вас налякав велосипедист, який ледь видавив на рівній дорозі 35-40???? Треба жити світом навколо, а не мішком картоплі і власним черевом. Такі перегони практикуються у всьому світі, вони є ознакою сучасного, прогресивного, привабливого міста. Всі деталі були продумані, на кожному повороті стояли обізнані люди, які інструктували як мешканців, так і спорстменів: немає збитих дітей, немає поцарапаних пенсіонерів, немає побитих автомобілістів. Є нові враження, нові емоції, новий етап... і один незадоволений таврольотник.
27 травень, 2013 в 11:11
По-перше, ваших вулиць ніхто не перекривав, просто попросили деякий час бути уважнішими, на будинках висіли оголошення про змагання, були проведені бесіди з мешканцями. По-друге, я достатньо врівноважений, щоб уникнути описаного конфлікту з його величністю власником таврії і достатньо вправно володію велосипедом щоб на когось "кидадись". Не знаю про кого йдеться, хоча підозрюю, що чучалом в цій ситуації був водій згаданого автомобіля. По-третє, я дуже дякую всім мешканцям, які з розумінням поставились до ситуації. Врешті, це ж відбувається не кожен місцяць, а поки-що раз в житті))). А коментар одного з небагатьох незадоволених жителів свідчить про те, що базар погано впливає на психіку людини.
27 травень, 2013 в 09:15
Про сміття не зрозумів. Ніби ж про транспорт бесіда. А про туристів я ж написав: підтвердження - це квиток на вхід у замок. Ти гостей в замок заведеш? Мусиш купити квиток. Виходиш із замку, показуєш квиток - нічого не платиш. Аналогічно мають спрацьовувати квитки в музеї. "Чукча нж чітатєль, чучка пісатєль?". Ресторан взагалі має мати свою окрему парковку, де паркуються тільки клієнти. А те, хто там паркується має контролювати сам заклад.
20 травень, 2013 в 10:49
Рішення загалом правильне, але потрібно продумати багато деталей. 1. Потрібно суттєво обмежити кількість паркувальних місць, щоб площа залишалась площею. Визначити місця, де паркуються автомобілі, а де автобуси. 2. Нелогічно брати у туристів гроші, якщо вони приїхали розвивати наш туризм. Запропонувати в якості "оплати за парковку" квиток на вхід в замок. Якщо ти відвідувач замку - зупиняєшся безоплатно, якщо просто приїхав - платиш. 3. За умови впровадження пункту 2 вартість парковки зробити досить високою, щоб не хотілось просто так паркуватись. Колись була парковка по 2 чи 3 гривні, автівок все-одно було дуже багато. Десятка за годину якраз норм. 4. Не варто розглядати площу як окремий елемент міської інфраструктури. Треба більш комплексно, разом із вулицями старого міста. Наприклад, обмежити рух на вул. Братковського (зробити його одностороннім), оскільки туристи та пішоходи рухаються переважно цією вулицею і це дуже некомфортно. Рух у зворотньому напрямі компенсувати за рахунок інших перекритих проїздів (підозрюю, що перекритих "самовільно") - Молодіжна, Драгоманова і т.д. Але це треба досліджувати.
20 травень, 2013 в 09:57