Розповіли, як вночі розчищали від снігу Волинську область

Розповіли, як вночі розчищали від снігу Волинську область
Цієї ночі на розчищення снігу в області задіяли всю техніку автодорів та понад сто працівників.

Про це повідомив директор департаменту інфраструктури та туризму ОДА Іван Мирка під час розширеного засідання колегії 9 грудня.

За його словами, на розчищення доріг області від снігу задіяли усю техніку, яка перебуває на балансі облавтодору, та 101 працівника підприємства, витратили 1339 тонн піщано-сольової суміші, 1777 літрів бензину, 2,5 тисячі літрів дизельного палива.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зазначив, що хоче почути інформацію від працівників ДАІ щодо вчорашньої аварійної ситуації на дорогах.

«В понеділок послухаємо ДАІ, хай вони розкажуть причини аварійності цієї ночі. Якщо підтвердиться, що причинами ДТП був незадовільний стан дорожнього покриття, а саме слизькі дороги, то будемо розбиратися. Бо мені насправді незрозуміло, куди пішли тонни палива, тонни суміші. У мене закрадається думка і підозра, що хтось наживається на цьому, діє за якимись неправильними схемами», - зазначив очільник області.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Логіка комунальників: навіщо чистити, саме розтане... весною... А на зекономлені гроші краще лехус директору новий купиом.
Відповісти
Де ж той сніг,щоб його розчищувати?
Відповісти
Щоб розкидати 1,5 тони піску треба було 4,2 тони соляри і бензини?
Відповісти
1339 тонн ,а не 1339 кг
Відповісти
Яя правий, такою кількістю піску 1 кілометр не посипеш так куди зникло стільки палива...прокурори і мвс ви хоч колись щось робіть!!!
Відповісти
З понеділка отримаємо нові "правильні схеми" від губернатора.
Відповісти
нічо собі... 4277 літрів пального О_О
скільки ж там того снігу...
чуствую новий майдан не за горами....
Відповісти
Логічно було б поливати пальним дорогу :) Просто смішно, скільки можна вже піз... в громадян. Каст.., ой люстрація щось повільно добирається до потрібних людей!
Відповісти
"1339 кілограм піщано-сольової суміші" - це приблизно 1/2 завантаженого бункера розкидача! Тобто потрібно було викликати водія навантажувача, щоб завантажити половину розкидача, а потім попрацювати водію розкидача (приблизно 2 год) щоб завершити роботи посипання соляно-піщаною сумішю?
Відповісти
Довжина доріг в області чуть більше 6 тис км. тобто в середньому витрачено більше 72 л. пального на 100 км!!! Панове, таки менше беруть!!!
Відповісти
Боря, ну це ти вже стібаєшся. Журналісти, такі журналісти.
А 3 літри палива на 1 тн розкиданої суміші це ще нормально. Цю ж суміш потрібно навантажити і потім доїхати до ділянки, де проводиться обробка, і ще повернутися на базу.
Відповісти
"витратили 1339 кілограм піщано-сольової суміші" - це цитата з повідомлення!!!
Відповісти