У луцькому ЦНАПі - буча через закордонні паспорти. ВІДЕО

У луцькому ЦНАПі - буча через закордонні паспорти. ВІДЕО
У луцькому Центрі надання адміністративних послуг люди влаштували бучу через талончики на оформлення закордонних паспортів нового зразка.

Про це йдеться в трансляції Сергія Похи у Facebook.

У Луцьку люди займають місце в черзі з 4:00-5:00, аби отримати талончики. Додаткових труднощів додає те, що в Луцьк приїхали люди з інших районів, аби оформити документи.

За словами директора ЦНАПу Лариси Карп'як, у Ковелі та Володимирі-Волинському приймають 20 та 10 клієнтів на день відповідно. Тож частина людей їде в обласний центр, бо тут обслуговують по 120 людей на добу.

Через це піднялася буча з вимогою в першу чергу надавати послуги лучанам.

Події на відео відбуваються 27 листопада.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пропоную учасникам АТО зібратися, і сходити до начальника / керівника ЦНАПу, провести профілактичну бесіду, як потрібно щоб працювала ця установа. А то вміють тільки табуном одного водія пресувати.....
Відповісти
То може відразу до Пєтушка сходите, проведете проф. бесіду, якого милого така ситуація в країні, що люди табунами валять за кордон?
Відповісти
А чому не вкачають пілюлєй в Ковелі чи Володимирі. 10 людей на добу це 1 людина в годину. Керівнику Володимирського ЦНАПУ треба такий флешмоб.
Відповісти
а як повинна працювати ця установа? може цілодобово?
люди приїхали, зайняли чергу тому що паспорт потрібен. їм їхати пару годин і вони все одно раніше в черзі ніж лучани)
хочеш талончік - встань раніше і піди чергу займи
А взагалі можна було б впровадити електронну чергу, шоб люди не мерзли і все було по сучасному!
Відповісти
при чому тут взагалі водії до цнапу?)))
краще б сходили активісти і в черзі порядок навели, шоб всяке бидло не лізло без черги. а то приїжають за 5 хвилин до відкриття установи і лізуть в наглу!
Відповісти
Обмеження у видачі талонів - це яскраво виражена корупція.
Коли працював у Москві, міграційний центр за добу видава кілька тисяч талонів на прийом - хоч через місяць-два.
Отримання талону це проста процедура.
Невидача талону це штучне створення дефіциту.
Відповісти
сотня для міста 200 тисячного і пару тисяч для 10мільйонного? то виходить що в луцьку краще обслуговують ніж в москві
Відповісти
Ви маніпулюєте?
В Москві я приїздив в офіс міграційного центру і за один раз отримував талон на прийом через місяць.
В Луцькому ЦНАПІ мені сказали прийти наступного дня "рано зранку", "бо талончики система видає лише за 2 тижні".
Відповісти
не маніпулюю
талон ви отримали на прийом через місяць, а в нашому ЦНАПі видають талон на поточний день. тобто там ви чекатимете місяць шоб подати документи, а в Луцьку якщо прийти "рано зранку" подасте документи в той же день, тобто на місяць раніше
Відповісти
Обмеження видачі талонів є штучним і безпідставним, що створює штучний дефіцит і можливість брати хабарі від громадян за доступ до подачі документів.
Відповісти
Створити дефіцит у доступі до черги на подання талонів і стверджувати, що це не є проблемою - і це у час інтернету...
Дикуни.
Відповісти
Особисто я тому і у Ваш розрекламований ЦНАП не пішов, бо не хочу себе відчувати совковим бидлом.
Заплатив на 400 грн. більше у Парспортному Сервісі біля стадіону і не принижався.
Відповісти
Усі люди тут ні при чому. Але їхати з Ратного до Луцька нелогічно. В Ковелі "паспортний стіл-кодло" вже давно треба розворушити,а не в ЦНАПі права качати де всі адекватні працівники. Підіть в обласний паспортний стіл, де ніхто нікого не слухає а просто хлопають дверима перед носом. Я вважаю правильним рішення надати перевагу лучанам. Бо через такі нещручності я теж невзмозі зробити паспорт, бо чергу в 4 год.ночі зайняти не можу.
Відповісти
Вчіть матчастину. ЦНАП невинуватий, він пропускає стільки, скільки "може обслуговувати" місцевий відділ міграційної служби. Відповідно, ковельського і нововолинського директорів міграційної служби - до відповіді.
Відповісти
Чого всі в претензіях на розборки лучанин-нелучанин забувають про робочі місця самих адміністраторів? Хто їх облаштував людьми, сканерами, компами, приміщенням? Луцький міський бюджет за податки з лучан. То хто має перевагу в тій черзі? Хіба ковельський контрабандист, який жодного податку нікому не платить, але МАЄ ПРАВО кричати?
Відповісти
Там що дибіли якісь сидять? Чому в інших містах у ЦНАП приходиш в будь-який час і береш талончик на дату подачі документів? А тут як бидлляча... От тобі цивілізоване надання послуг.
Відповісти