У Луцьку спалили автомобіль бізнесмена. ФОТО

У Луцьку спалили автомобіль бізнесмена. ФОТО
Оновлено об 11:15 У ніч на середу, 23 січня у Луцьку згорів автомобіль «Тойота RAV4» місцевого бізнесмена, одного з власників торгового центру «Буратіно» Сергія Були.

Цю інформацію підтвердив у телефонному коментарі власник автівки.

З його слів, автомобіль загорівся приблизно о другій годині ночі у дворі будинку на проспекті Відродження,41 де мешкає Сергій Була.

«Міліція працює, я заяву написав відповідну», - сказав Була.

За інфомрацією начальника Сектору зв'язків із громадськістю УМВС України у Волинській області Оксани Блищик, власник автомобіля написав заяву, у якій вказав, що автомобіль загорівся з невідомих причин. «Відкрито кримінальне провадження за статтею 194 КПК України «Умисне пошкодження майна». Триває перевірка», - повідомила Оксана Блищик.

Сергій Була заявив: вважає, що його авто підпалили спеціально.

Він пов’язує цей підпал з ранішим інцидентом, який стався 3 січня: тоді загорілося авто під рестораном «Корона Вітовта». Тоді, нагадаємо, стверджували, що на авто, яке згоріло, їздив бізнес-партнер і друг Сергія Були, адвокат, депутат Луцької міської ради Андрій Козюра.

Підпал його автівки у ніч на 23 січня Була пов’язує з бізнесом.




Також нагадаємо, 11 січня підпалили автомобіль володимир-волинскому бізнесмену Сергію Ковальчуку

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пожежа
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 94
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Думаю, народ мстит за тот центр. Полный беспредел. Эти бизнесмены охренели вообще.
Відповісти
та який там народ...думаю той центр муляє якимось "шишкам" ...
Відповісти
одну машину спалили...другу спалили машину...машина палиться...палитЦя?
Відповісти
Кот, в тебе мізки ще гірші, ніж у кота....
Який простий народ дозволить собі спалити машини депутата міської ради та його друга-компаньйона?.... Де ти таких народних месників знайдеш, дурню?....
Повертаються "лихие 90-е", звичайнісінький "беспредєл", за яким стоїть депутат Палиця...
А лохторат ляпає в долоні і бурмоче , що так і треба...
А що завтра буде з вами?.....
Відповісти
"Меня терзают смутные сомненья" Спочатку машина козюри, зараз були... who is next? як любить говорити Б.П.Клімчук
Відповісти
Пора б Клімчука наст. зробити, остогид вже як гірка ріпа, а потім і Романюка з його "сімейкою", теж комуняку на гілляку!!!
Відповісти
як казав Горбачов " И это правильно, товарищи, перестройка должна быть везде" )))
Відповісти
А в меншого Романюка вкрали
Відповісти
бу-га-га.
серьоженька це тобі за *реконструкцію* дитячого кахфе з бутіками і пивоварнею.
Відповісти
Може просто "страховий випадок":) особливо якщо машини застраховані.
Відповісти
90ті повертаються)
Відповісти
та будут палить и дальше
Відповісти
Як завжди, згоріла електропроводка. Універсальна причина загоряння )
Відповісти
згоріла машина, а причина - коротке замикання електропроводки. як завжди.
Відповісти
Коли правова система в комі, є тільки один суд - лінча. Я б ще суддів додому відпустив. Народ втомився від вашого кумівства, панове.
Відповісти
суддів додому? а для них суд лінча не потрібен?
Відповісти
Дійсно,це дійсно так.
Але їхня дома-не там,де будинок,родина, близькі, всі умови дял життя, а -в"язниця,їм всім там бути, надоїло!!!
Відповісти
Правельно!!!
Але таке враження,що тут працює одна і та ж сама людина...,2 Тойоти підряд,в кого там 3 є,хто знає?:) Трєпєщітє))) Народ нарешті ОДУМАВСЯ,БРАВО ТОМУ ХТО ЦЕ ЗРОБИВ!!!
Відповісти
Як, в кого третя? А Toyota Sequoia Сірьожки Ковальчука?? P.S. Вила на поготові!
Відповісти
то в автосалоні тойоти впали продажі, то вони їх стимулюють)
Відповісти
Згадайте українську класику (для розумних). Повертаються 17-19-ті століття. Читайте Т. Шевченка "Варнак" (Я різав все, що паном звалось..."), І. Нечуя-Левицького "Микола Джеря" (Палають панські скирди хліба..."). Щось не так в нашій державі.
Відповісти
І в Франка є, і в Шевченка, усі ці рядки,нажаль,досі стосуються України...
Відповісти
Дебилизм некоторых комментаторов зашкаливает. Люмпен, дорвавшийся до сети, выплескивает наружу свою гнилую сущность. Ребята, большинство из вас - это неудачники по-жизни, у вас никогда не будет такой машины и такого уровня доходов. Вас радуют чужие проблемы, ну повеселитесь, какие еще радости в этой жизни вам доступны. Думаю, что Серега разберется с этой проблемой, для него это небольшая потеря.
Відповісти
тупорылый - это такие, как ты, даже не люмпен, который неудачник по жизни и не понимает, что в обществе должны править законы, а не понятия, не понимают того, что когда в европе сжигали станки. это был протест против против насилия и бесчинств, которые насаждались коррумпирующей верхушкой, и это было не только во Фрпнции, а и в Британии, Бельгии и т.д
Відповісти
Не пАнимаю смысла твоего текста. Научись выражаться грамотно, так может выражаться только малообразованный грузчик.
Відповісти
не понимаешь, так ты и есть малообразованный грузчик и не пыли тут...)))
Відповісти
не пыли тут, пехота)))
Відповісти
Боже, Боже... Жах, що в твоєму серці та в твоїй голові твориться?
Краще бути загальностатистичною піхтою як ти кажеш ніж таким непотрібом як та вадяшка-какшка)
Відповісти
при чому тут моє серце і голова, історію почитайте, розвиток суспільства подивіться в країнах європи, чи ви думаєте, що воно в Україні розвивається якось по-іншому)))
Відповісти
Тобі мабуть до цього "вантажника" все життя мізками треба йти щоб хоч 1 слово зрозуміти!!!
Відповісти
а для "комсомольця" романюка і гоп-компанії додам, не зубувайте основи марксизму-ленінізму))), де верхи не хочуть, а низи не бажають!
Відповісти
НЕ ПОНИМАЮ АБЬЯСНИ!
Відповісти
Ти до смерті нічого толкового не зрозумієш,бо нема там чим насправді і розуміти!!!Безтолоч-це діагнос, зато за рулем Тойоти:),хто тобі чудо полішуцьке права купило?:) Саме? Чи мама з татом?:) Позорище,отоко б виставити як те пугало на площі і щоь всі сміялися з таких як ти овочів!
Відповісти
Усі великі проблеми завжди починаються з малих...
Відповісти
Пака сірьога разбірьоцца. ти йди коноплю купуй. Слівка общака, блін.
Відповісти
Це хто по твоєму розумінні успішний,а хто ні?
Успішний той хто спати боїться, а не успішний той хто має гарну родину, дітей, будиночок нехай з усіма світовими техно новинками, але має, мамє матір, батька, всі тих,хто його люить,просто любить та поважає, ане за гроші вдає з себе "лябящу" людину..., той хто не крав, той хто чистий совістю,серцем, поглядами на життя, той у кого є мрія і при чому він чесно та поступово йде до неї-оце кайф, а не продати все і всіх щоб мати Тойоту:), народ в Великобританії міністри на великах їздять і від цього,що вони бідніші за вас?:) Та в 300000000000000000000000000 раз багатші,як фінансово та духовно,а ви ніхто, якраз таки ви неудачнікі, двієчники шкільні, ви ніхто, на той світ з собою це все не забереш,а сьогодні ти хтось,а завтра ти ніхто..., такщо посуди сам хто "неудачник" по твоїм словам, я тобі ще 500000000таких прикладів можу навести, просто не хочу гаяти час на недалеко глядну та морально відсталу ледацбгу,яка крім крадіжок, вбивств, гвалтувань та зневаги до ближнього свого ні на що не здатна, бо сама є ніким, сама є оборотнем у вигляді людини!!! Успіхів й надалі у згоранні вже не машин,а як мінімум рахунків у банках і як вони всі згорать всі ваші"друзішки" псевдо, дружини повтікають від вас далі ніж ви собі це можете уявити,а ви витимите одиноко і тоді оціните хто є хто і хто насправді є щасливим у цьому буденному та сіро-рожевому))) житті)
Відповісти
Одна жовч...
Відповісти
с каких пор оскорбление пользователей на вашем сайте считается нормой? или VSC позволительно все только потому что он еврей?
Відповісти
:)))))))))))) Да, ты сомневалась в этом?
Відповісти
главное чтоб ты не сомневалась:))))
Відповісти
И Вы таки пгавы!
Відповісти
Якщо серйозно - ще б всі так ображали користувачів, як VSC. Модератор би горя не знав.
Вважаю коментар VSC прийнятним
Відповісти
Куплю документи на RAV4.
Відповісти
а я колесні диски
Відповісти
Народ, чому ви всі радієте??? Чужому горю?? Яка вам Європа??? По вас руди Уганди плачуть... Ви ж варвари, як були так і залишились. Завтра це може бути машина когось з вас, тоже будете злорадствувати??
Відповісти
яка Європа, про що ви говорите, коли порушували всі закони і правила, коли будували, коли наплювали на всіх, то хто варвари, ті хто наплював на всіх, чи ті хто спалили? От питання?
Відповісти
І ті і інші.
Відповісти
Може ви ще порадите нам всім скинутися і придбати постраждалому новий автомобіль???
Відповісти
На мізки можна було би скинутись таким як ви. Я не кажу, що треба скидатись чи ще щось подібне... Просто не злорадствувати і все.
Відповісти
Що стосується мізкив,то придбайте їх краще собі,вони вам будуть в нагоді,щоб "повчати" інших!!!:))))))))))))))))) Вже так,як позлорадствували ті власники "Буратіно"та їм подібні над простими мешканцями будинку біля того дуже "потрібного" "Буратіна",закривши намертво людям вікна,то дальше вже нікуди!
Результати їхніх нахабних злорадств-ось такі наслідки,як помста!І це більш,ніж очевидно!
Відповісти
і ще мало, дуже мало, ще є міськ рада, прокуратура, міліція і ОДА), ось тоді влада задумається,що досить знущань!
Відповісти
Прижену авто з Європи під документи.
Відповісти
Не має кого тут жаліти, всі отримують, те, чого прагнуть, про що свідчать їх дії та відношення до людей
Відповісти
Чому Ви радієте?Чому Ви причипились за те "Буратіно"?Вам хтось заважає побудувати кращий заклад?Вперед!Яка страховка відіб"є?Авто було не застраховане!Ворогові такого не побажаєш пережити!
Відповісти
А ти звідки знаєш чи застраховане чи ні?:)
Мало ще пережив,ще більше треба і всім їм,всім без винятку!!! Тебе мабуть теж пора провчити раз нісенітниці строчиш!
Відповісти
А Ви не бажайте людям зла,а то повернеться Вам бумерангом,тільки в Пятикратному розмірі)От тоді побачимо хто буде плакати!А звідки знаю що не застраховане-це секрет)Не "плюйте жовч"ю" шановний(на)
Відповісти
Твй секрет тримай пр исобі-бо він НІКОМУ ТУТ НЕ ПОТРІБЕН, НІКОМУ!
Зла ніхто не бажає, а правду всі пишуть, реальну, а повернеться то воно не нам, а вам, бо досить користуватися вкраденим!
В нас хоч жовч по твоїм судженнням є,а в тебе ніц нема, мізки теж не виняток, ти мабуть крім того як прогинатися та підлягатися під когось в житті нічого й не знало й не бачило:), бо норм. людина,яка норм. життя розуміє так низько не падає, а тобі я бачу не звикати, ти звикла,щоб тебе в усі дири, куди вітер дуйне там і ти...)Що тобі машинку не купить?ай я яй))),зараз всі заплачемо)
Відповісти
Норма жовчі на сьогодні виплескана)))А у Вам окрім образ і принижень сказати нічого-одразу видно Ваш рівень)Якщо Ви звикли що Вас,як Ви виразились "у всі дири",то не судіть по собі!Поплачте,заспокойтесь і все пройде)))
Відповісти
А Лучанка Дуже обізнана)))напевно сама пройшла не легкий тернистий шлях!!))!!
Відповісти
Господи!яка лексика-"прогинатися ,підлягатися,в усі дири, куди вітер дуйне"!Жіночко,від вас клімаксом пахне!
Відповісти
А що ти в цьому житті зробила???? Чи не разу не збрехала??? Вже великий гріх робиш що чужій біді радієш ну і багато інших за компанію. Ви всі тут палець об палець не вдарили щоб добре жити тільки що і робиье що жалієтесь обзиваєте і ганьбите інших і ждете що Вам на тарілочці принесуть. Ганьба таким жителям міста!!!!!!! Краще б вийшли і допомогли самі ж собі і для себе сніг прибирати, ніж тут фігньою страдати!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!
Відповісти
МАРАЗМ, БРЄДНЯ СИВОЇ КОБИЛИ,ОДНІЄЇ, ДАЮ ГАРАНТІЮ!!! СНІГ? МОЖЕ ЯК КАЗАВ АЗІРОВ НАМ ЙОГО ЩЕ ЇСТИ ТРЕБА?:)))
ПРОГИНАТИСЯ-ТАК ПО ЦИМ КОММЕНТАМ ВІДРАЗУ ВИДНО ХТО ЩО думає та хто ким є..., хто кого обзиває ту ще,а???!!!
Шлях я пройшла тернистий, не сумнівайтеся, але знаю,що кажу, клміксом далеко ще не пахне, якзо ви у ньому такі обізнані-то вам мабуть видніше коли він приходить))), плакати Вам,а не мені-Вам машину спалили, що тут плакати?
Хто радіє?ТУТ РИДАТИ ТРЕБА,ЩО БІЛЬШІСТЬ БІЛЬШ МЕНШ ФІНАНСОВО СТАБІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ У НАШОМУ МІСТІ-ЦЕ ТАКА НАВОЛОЧ ЯК ТИ, такий непотріб та ледар!!!
Хто що чекає,яка тарілочка? Коти і то такого не чекають, тут у своїх всіх комментах ти лише себе і описало!!!
Допомогти комуняці, а він сидіть у теплому кабінеті?Нехац свою ж. ..... підніме з тобою, його сином... і йдіть вперед, показуйте приклад, а вам я скажу якраз таки - ганьба, адже відсутність розуму це реально ганьба...
Відповісти
Шановна Пані Лучанка!Прочитайте будь-ласка всі свої коментарі,вище написані!скажіть будь -ласка,що Вам поганого зробили всі ці люди ,яких ви не знаєте і отак брудом поливаєте?дуже прикро ,що в світі так мало добрих людей!Луцьк перетворюється на баюру з лайном!всі поливають один одного брудом і радіють коли комусь погано ,і відгризають собі лікті коли не дай Боже добре!Я думаю ,що пан Романюк,чи як Ви його назвали,радо подивися би Вам у вічі!Хто ж Вам пані Лучанко не дає прийти до влади й підняти свою ж....(цитую).а відсутність своїх мізків Ви всім прекрасно продемонстрували!
Відповісти
Шановний, "Робін Гуд"!!!

Для поч. повідомлю Вам таку річ, що інк лучанка, нажаль, чи на щастя використовується вже 100 чи 1000 людей,які тут є...

А тепер на рах. Вашого комменту: якщо Ви у нас такий добрий, чуйний,ранимий, ніжний, відкритий,щирий і так далі, допомагаєте дуже сильно нашим людям,то де Ви, наш Героє??? Де Ви?
Ми про Вашу постать все життя думали, вірили та що атм сподівалися, що до влади прийдуть такі як Ви і ми ВАм будемо кланяться все своє життя...

Покажіть Ви ре-тат своєї праці, тоді когось судіть!!!
А на рах. мене-ніхто не радіє, а навпаки - я за справедливість і вважаю це справидливістю, при чому це ще мала компенсація за ті гріхі,які були вчинені, все, ось в чому моя точка зору, а що тут хто пише-це не моє вже діло!!!

І на рах., як Ви написали:"відсутності мізків"-якраз таки у Вас їх і нема, бо можна було б вже оце все під 1 ніком писати,а не 25 шт. використовувати!

І хай би Романюк всім людям ГЛЯНУВ У ВІЧІ, А НЕ МЕНІ))),хай би Богові в першу чергу глянув у вічі, потім Коломойському і так далі)))...
Бі хеппі енд дон"т воррі!!!)))
Відповісти
Не тільки мізків, а і бажання робити добро. Ось так і живемо, і звинувачуємо у своїх проблемах когось іншого, але тільки не себе!
Відповісти
та хай би собі стояв десь де місця багато. а так людям світ затулили, в лучан відібрали спогади про дитинство, серед міста втелющили сарай...
Відповісти
Загрались "Хлопці", тепер ставлять на "місце"
Відповісти
Згідно з Вікіпедією "бізнесмен", тобто підприємець - це:
"В Україні підприємцем, як господарюючим суб'єктом, може бути:

громадянин, який здійснює САМОСТІЙНУ підприємницьку діяльність без створення юридичної особи («фізична особа»);"
Покажіть хоча б одного з тих, кого ви вважаєте підприємцями, хто САМОСТІЙНО здійснює свою діяльність, не кажучи вже про САМОСТІЙНЕ започаткування власної справи.
Істиних підприємців одиниці. А переважна більшість - злодії, котрі придумали для себе безліч назв. Згідно злодійського закону якщо ти вкрав - то у тебе вкрадуть, якщо ти спалив - то і тобі спалять.
Дійсно, як відмітили деякі коментатори, не варто заздрити тим, хто щось у когось украв і щось з цього зробив.Таким може бути кожен з вас - варто лише трошки змінити світогляд і... запастись вазелінкою:-)
Відповісти
А Закон Украины "Про предпринимательство" и "Налоговый Кодекс" слабо почитать?
Відповісти
"Про предпринимательство"??? ну хоч одну мову треба толком знати "О предпринимательстве" - так сказав би росіянин.
Відповісти
умнічка,молодець, браво, бравіссімо) я ж кажу-розуму нуль,а тут щось лепече,підбірка тупих слів..., одним слово-брєдня))) з якого реально на ніч можна так насміятися))),що це взагалі,шкода,що таких безліч "багатих та знамєнітих" в Севені сидить годує Котищука та Хорзова))),жида і жида)))
Відповісти
вазелінка набридла
Відповісти
Влад, до чого тут кодекс? Тут швидше закони кримінального світу підходять.
Відповісти
VSC. Сьогодні, 16:55
А Закон Украины "Про предпринимательство" и "Налоговый Кодекс" слабо почитать?

то нічо, що Закон "Про підприємництво" втратив чинність більш як за 5 років до прийняття Податкового кодексу? ну й для чого його читати? от і вся безграмотність вилізла...)
Відповісти
Спалили... Мабуть знову Палиця за старе взявся)
Відповісти
Волині, в Її історичних кордонах, волю та незалежність від України!
Волиняни, скільки ми будемо терпіти бездонні апетити СТАЛІЦИ??? Що ще повинно трапитись, щоб наші люди нарешті зрозуміли - час ставати незалежними!!!???
Відповісти
Да кому ти це пишеш? Тут аби 5% всього населення Волин. обл. знали б дійсно історію Волині, не кажу вже про всю Україну)))томабуть тоді б таких "гомосап"єнсів" у нашій місцевій та обл. раді не було б: пенсіанєр-царьок-пузьок, сливка-заливайка-підлабузник-жидяйка),комуняку- на гілляку, а діда - на пенсію і тоді як мінім. щось поч. норм., а цих садити треба, та хто їх посадить??? Регіанали памогут)))
Відповісти
Спалить..........спалить их всех,
спалить.... все их участки, все их машины и дома,
спалить их всех,
гори пан, гори,
в крови, прощенья проси,
народ, не простит.....
ГОРИ!!!
Відповісти
Дайте цій психопадці(Лучанка) заспокійливе!в псіхушку її!на кіл посадити!одіньте на неї смєрітєльну рубашку(подарунок на 8 березня)))а Вам всім олігархам Луцька бажаю щоб покупляли собі гаражі вогнетривкі!Була тримайся!НА КРАЩУ зароби!!!
Відповісти
А ви не замислювалися,що в Буратіно працюють такі прості люди,як ви? Ави тут таке пишете- тих кормлять,цих кормлять.
Відповісти
Скрізь працюють прості люди. Питання лише в тому, щотреба дотримуватись букви закону і простим людям і кривим. Побудує дядько з порушенням норм сарайчик в себе на городі тут же прийдуть судовиконавці і розвалять, а побудує депутат в центрі міста, або на березі озера сараїще - тут уже чіпати зась
Відповісти
Шановний пане Ричук, гидко та бридко читати деякі коментарі. Ви звичайно можете сказати, ну той не читайте. Так, Ви будете праві. Але ще є репутація видання. Хіба можна допускати, щоб такі психічно неврівноважені особи, що пишуть під ніком "Лучанка", залишили тут свій бруд та лайно? Рахую, що це ганьба для видання. Можливо потрібно ввести предмодерацію? Звичайно, це Ваша справа, і Вам це вирішувати.
Відповісти
Частково з вами згідний. Частині людей справді читати таке інколи неприємно. В тому числі й мені: читаю тільки тому, що робота вимагає.

Але такі правила такого спілкування. Я от наприклад не спілкуюся з людьми, які мені неприємні - якщо мене не змушують обставини. Або вже давно не дивлюся телевізор: мені нецікаве більшість того, що там показують.

Не буду ж я вимагати у людини перед спілкуванянм надати довідку, що вона мене не образить?

Так і з коментарями - справа добровільна і законна.

Разом з тим - є правила: http://www.volynpost.com/page/1-pravyla. Читайте їх уважно.
Відповісти
Звичайно редактор ВП,використовуючи свої переваги контролю над поданням кожної суспільної думки - має окремі можливості визначати,чи дійде та думка в маси,чи втратить своє право на оприлюднення,незважаючи на те як вона подана!Очевидним є і те,що різноманітно висловленні суспільні думки,комусь не подобаються і можуть просто бути видаленими! Нехай! Але що ви зробите з тим народним гнівом,який визрів і накипів до степені агресивно налаштованого простого люду,який втомився слухати брехливі оди про наших «дбайливих»: можновладців,чиновників та псевдонародних депутатів,які невтомно та нахабно деребанять між собою наше спільне народне надбання,зухвало набиваючи свої бездонні кишені та ніяк не вгамують свої драконівські апетити,доводячи до злиднів нас - трудовий народ за чий рахунок вони приспівуючи паразитують????????????????????????????????????????????????????????????
Відповісти
Ого го)
А ти під 1 ніком хоча б раз посиділо), а то 5555558 млрд. раз вже використало інші імена і так далі...,в тмоу числі і лучанка)))!!!
Тут є правда, а правду мало хто любить)в тому числі і відділ зв"язків з громадскістю у міськ раді та син пана голови адміністрації та "пріблєжонноє" коло до "вищих",які, цитую:"їздять на машинах"))))!!!
На рах. психіки-ти мабуть по собі всіх судиш, що ж бажаю тобі розуму та дійсно глянути у вічі громадянам... тим, яких якраз ти і ображаєш пищучи,що ми тут бидло, ніхто, нічого не зробили... і так далі...

Відповісти
Не розумію,писала я,тут якійсь донбасс.То ригиони винні все.Томер с синочком мене зробили такою хворою.
Відповісти
Визнаю свою помилку, Лучанка - це наша пацієнтка, ми її трохи недолікували. Знаходиться під нашим наглядом вже років з 15. Шкодую, але така хвороба дуже важко піддається лікуванню. Вона ще полюбляє писати від імені "Правда", "Блондинка" та багато інших ніків. Раджу провайдеру відключити її від інтернету, бо загадить і засмітить все що бачить, така вже в неї страшна хвороба. Не ображайтесь на неї люди, на розумововідсталих гріх ображатися. Вибачте і нас. Колектив психіатричної лікарні.
Відповісти
не знаю хто це пише, але для поч. раджу писати грамотно хоча б одній і тій самій особі чи 2-3 особам)
насмішили,дякую)))
якщо ви такі розумні яу тут трактуєте,то винайдіть ліки від того стану який зараз є у народу, від того обурення,яке спричинили саме Ви і тому досить ось цих "інтузіазізмів",надоїло, чесно,займіться ділом-порозчищайте у місті сніг та приведіть місто до ладу!!!
Відповісти
Саме хворе писати не вміє.Ото і навчись.
Відповісти
Ото по-нашому!Ото правильно!
Відповісти
как радуется незлобивое сердце велосипедиста при виде горящей автивки
Відповісти
то вас всіх треба в психлікарню а я здорова. мені справку дали шо я здорова.
Відповісти