Назвали волинські фірми, які найбільше платять працівникам

Назвали волинські фірми, які найбільше платять працівникам
У 2012 році на Волині найбільше заробляли працівники банків, шахт та водії.

А середньомісячна заробітна плата волинян становила 2 тисячі 339 гривень. За рівнем заробітків Волинь випередила чотири області: Тернопільську, Херсонську, Чернігівську і Чернівецьку, повідомляють в обласному управлінні статистики.

Торік найвищі заробітки були у працівників, зайнятих у фінансовій діяльності, добувній промисловості, виробництві транспортних засобів і устаткування, машин і устаткування, державному управлінні, на транспорті – від 4,7 тисячі гривень до 2,7.

Серед підприємств, де працівникам платили понад 5 тисяч гривень, - ПАТ СП «Теріхем-Луцьк», Нововолинське ТзОВ «Кроноспан УА», ТзОВ «Веселе-Агро» Луцького району, Ковельське ТзОВ «Волинь-Кальвіс», Маневицьке ДП «Волиньторф», ВАТ «Луцьксантехмонтаж №536», нововолинські шахти, більшість банків.

За 2012 рік заборгованість з виплати заробленого зменшилася на п'яту частину і на початок 2013 року залишились невиплаченими 5,2 мільйона гривень, з них 46% – в економічно неактивних підприємствах, включаючи збанкрутілі.

Недоотримали зарплату 913 найманих працівників економічно активних підприємств.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво-цікаво... чи відповідає дана інформаця дійсності!
Відповісти
Если б ещё можно было найти информацию по конвертам, то ситуация конкретно изменилась бы.
А минуса,наверное, ставят те, кто завидует ) Друзья, на 90 % беды явлются следствием только исключительно ваших действий, не стоит ждать подарков от судьбы, власти и т.д., ибо ничего не изменится, пока сами не начнёте действовать.
Відповісти
А ти рокажи тут нам, можливо, підкажи, порадь...як діяти якщо все куплено-викуплено??? Як діяти??? ДВислови свою думку...!!!
Чи скажи,що на нормальну роботу,а тим більше з гарною зарплатою зараз можна в Луцьку влаштуватися "без проблем"?!
Відповісти
Тебе з твоєю товстою дуп*ю не візмуть нікуди,сиди дома... обливай брудом людей,ти більше нінашо не здатна....
Відповісти
А ти на шо здатна?
Больная!!!
Відповісти
Я знаю на шо здатна...То ти хвора реально, реально..
Відповісти
Я нашёл для себя решение. Вместо того, чтоб сидеть втыкать телек, лазить по барам, по диско, я учился, сдал экзамен и через полгода улетаю из Украины навсегда.
Каждый получает то, на что заслуживает, запомни это и нефиг жаловаться на судьбу.
Відповісти
А куди ти летиш?
І ми вчилися всі, в міру можливості відпочивали, але не "лазили" по барам,телевізор дивимся,на диско лазими, як ти пишеш...
Де ти навчався? Що вивчав? Порекомендуй!
Відповісти
Усиленный английский. Лечу учиться в одну из самых развитых стран мира, чтоб там остаться навсегда. Всё просто - получаешь бакалавра, специалиста или магистра здесь, желательно минимум политех или ВДУ, учишь английский (курсы для подготовки к сдаче IELTS, смотришь Friends на английском, читаешь новости на BBC) сдаёшь IELTS и вперёд. На выбор - Канада, Швейцария. Если денег больше есть, то США, Ирландия, Англия. Или дешёвый вариант - необходимо всего 1000 долларов - это ОАЭ. Сайт ukrpersonal. Там есть вся информация. У меня четверо знакомых там и не думают возвращаться. Но то же требование - английский.
Відповісти
Дякую)
Успіхів тобі, ти зробив правельний вибір..., думаю,що ти не пожалкуєш,що поїдеш звідси...
Відповісти
І куди тобі з твоєю товстою дуп*ою??????Ти мови не знаєш....ти ж англійскою дві букви не скажеш!!!!!Сиди собі на пенсії в Ліпінах та сопи в дірки...Вона десь поїде,розсмішило)))Лікуйся хворе,ти реально хворе, реально...Краще б ти звалила..десь у Африку...неграм ду*и підтирати...
Відповісти
Але там Катар і ОАЕ!!!
А де взяти такий сайт зі Швейцарією? Канадою, Ірландією???
Відповісти
Для этого есть гугл. Obuchenie.net , там ищи
Відповісти
Щось мені здаеться - цей кот працює десь в фірмі, що за гроші відправляють людей за кордон....
Відповісти
ага..воно хворе якесь..щось дурне лепече..думає що йому хтось повірить..а хто нашу Україну буде піднімати????
Відповісти
Я работаю на двух фирмах - FMCG и переводчиком удалённо. Просто не жалко делиться информацией. Поднимайте дальше, смотрите, как бы не усрались поднимать. Если человек быдляк и дебил, то пускай сидит себе в этом гавне за 2000 грн в месяц и морально разлагается. Всем удачи.
Відповісти
Сам ти бидляк..а ми українці..
Відповісти
Не спорю, много нормальных )
Но есть и другие...
Я в 20-23 года (где-то столько и тебе, наверное) тоже думал, что буду Украину поднимать. Поверь мне, у тебя это пройдёт тоже. Мои дети будут расти в нормальной стране и получать нормальное образование.
Відповісти
Моїм дітям вже більше...
Відповісти
Гугл???Це шо таке???Кицьки не знають шо то таке...вони реально тупі!!!!!!
Відповісти
Вчилося воно,ха-ха-ха розсмішило,дякую))))ти вчилося до хлопців у ширінку залазити...Мле шось, меле...
Відповісти
"А середньомісячна заробітна плата волинян становила 2 тисячі 339 гривень."
Я сама на Волині, в Луцьку про "себе" такого не знаю, а ти бачиш но соціологи вже знають,вже рейтинги зробили=), на основі чого, цікаво??? Не хочуть нам показати графіки на основі яких даних вони складалися???
Бо це "пальот фантазії" називається, а не правда...
Відповісти
Бо ти тупа товстозада невдаха...треба було вчитися в школі...а не за хлопцями бігати...
Відповісти
То ти так робила? Умнічка, в тебе мабуть "Роздвоение личности"?!
Відповісти