«Світла може не бути довго», — енергетики про пожежу на підстанції у Луцьку

«Світла може не бути довго», — енергетики про пожежу на підстанції у Луцьку
У Луцьку на Центральному ринку горить трансформаторна підстанція. Енергетики роблять невтішні прогнози щодо відновлення електропостачання.

Загорання трапилося у четвер, 19 липня, близько 18:20.

За словами технічого директора обленерго Володимира Перчука, ситуація дуже серйозна.

«Готуйтеся до того, що світла може не бути довго. Працюватимемо без перерви, поки не ліквідуємо аварію», - зауважив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Довго, хороше пояснення...Тільки цікаво, довго в якому сенсі, дві-три години чи добу?
Відповісти
це довго! Без варіантів...
Відповісти
Палиця тобі ікається?
Відповісти
Вже 20:00 а світла нема. До ранку і не буде
Відповісти
Та це кончена шарашкіна контора!їхня диспечерська служба це взагалі неграмотні бл.. ги які 2ва слова зв'язати не можуть!Давно треба забрати такі компанії в державну власність!Такі ситуації виникають тому що обладнання не оновлюється все працює на чесному слові ,а керівництво тільки краде і ще це підприємство яке належить російському оліхарху.В селі Підгайці постійно вимикають світло по декілька разів на день а вночі, взагалі дискотека декілька разів на хвилину і так вже на протязі 10ти років.Писали скарги в прокуратуру та в службу захисту споживачів,на два місяці стало краще стабільна напруга меньше відключень.Пройшов час маємо ту саму картину може ще навідь гіршу.І доречі декілька місяців тому ця підстанція вже вимикалася,чому ніхто нічого не зробив і не поаередив сьогодняшню ситуацію!!!!???? ТОМУ ЩО ВСЕ СПИ...НО!
Відповісти
Де ще такий противний голос на автомат той поставили.фуфуфу аж мурашки по шкірі!мерзость!
Відповісти
Хто виплатить компенсацію людям за змарнованы харчі в холодильниках і інші незручності .Обленерго повинно з трусів вискочити, щоб выдремонтувати поломку ,а не казати ,що довго світла не буде .
Відповісти