У «Садибі на джерелах» під час весілля вдруге масово потруїлися люди

У «Садибі на джерелах» під час весілля вдруге масово потруїлися люди
У ресторані "Садиба на джерелах", що у селі Ромашківка Ківерцівського району, на весіллі вдруге масово потруїлися люди.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо з власних джерел.

Весілля у "Садибі на джерелах" 5 серпня святкували 130 людей.

Як повідомило джерело, і наречених, і гостей свята запевнили, що у ресторані все безпечно, а на попередньому весіллі люди потруїлися солодким, яке принесли з собою.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У лікарні – досі 6 людей, які отруїлися на весіллі на Волині

Наступного дня гості весілля почали скаржитися на високу температуру, нудоту, блювоту, слабкість та інші симптоми харчового отруєння.

Відомо, що станом на 8 серпня у "Садибі на джерелах" потруїлися близько 50 людей.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І ці гості принесли "те саме" солодке
Відповісти
З попереднього весіля з собою принесли
Відповісти
Чому не закрили ресторан після першого випадку? Думали ах пронесе, а сальмонельозу далеко непросто позбутися! Але як то кажуть краще ще заробити кілька тисяч, щоб потім з ганьбою їх віддавати за моральні збитки і не тільки.
Відповісти
Я також була на весіллі 5 серпня. І люди, які звернулись до лікарні, а так на всяк випадок, не мали не блювоти, не проносного. А тошнить просто, так не треба все під одну дудку списувати. Мало коли тошнить, як добряче поїси.
Відповісти
Правильно, понабирали на роботу неофіційно кухарів з різними болячками, а ті й раді постаратися! А потім винних зроблять яйця,солощі принесені або гостей!... Будь ласка, перед тим як брати якихось п'яничок на роботу ( це не стосується офіційно влаштованих) то хоча б відправте на медогляд. Ви ж собі гірше робите
Відповісти
Та це просто празднік якийсь. Порішати буде по подвійному тарифу.
Відповісти
Хто дозволив відкрити після попереднього ОТРАВЛЕННЯ ?
Відповісти
Мартиняк все порішав зі всіма, тому і не закрили. Це його заклад.
Відповісти
Ми і уявити не могли, що є можливий ризик, нас запевнили в безпеці.Нам сказали що це була проблема не в них, а гості заражені продукти сальмонелою привезли. Але в них про всякий випадок всеодно були санстанція і інші служби. Взяли аналізи, які показали, що в них нічого немає, плюс всеодно все тиждень обробляли. Персонал здоровий і нам немає за що перейматися. А виявилося, що нас нагло обдурили, бо результати з‘явилися тільки поза вчора, в яких написано, що в них справді знайшли сальмонелу на кухні. Це просто жопа.
Відповісти
Скільки того життя залишилось... Все одно війна.
Відповісти
Особисто мені і ще багато кому здається що тут попахує проплаченою темою. Був місяць тому і яблуко не мало куди впасти. Постійно було чути тільки позитивні відгуки. В кожного своя правда.
Відповісти