вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Онуфрій приїхав до Луцька. ФОТО

Онуфрій приїхав до Луцька. ФОТО
Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Онуфрій приїхав до Луцька.

Священнослужитель прибув до Луцька близько 10-ої години 23 жовтня.

Зазначимо, офіційна мета приїзду митрополита Онуфрія до Луцька - предстоятельський візит із нагоди дня пам’яті всіх святих землі Волинської.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost речник Волинської єпархії УПЦ Олег Точинський, митрополит Онуфрій візьме участь в урочистому богослужінні з нагоди престольного свята у кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської.

Наразі триває служба у нижньому храмі.

Інших подробиць поки не повідомляють.

Цікаво, по периметру храму працюють щонайменше два екіпажі патрульних поліцейських, а також чергують вибухотехніки.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Рюзскій мір!
Відповісти
Комуняку на гіляку.
Відповісти
Дякуємо Богу за нашого Блаженнішого!
Відповісти
"Буде вам", "Вася" - лікуйтесь!!!
Відповісти
Як приїжджав Філарет, то чергували 12 екіпажів поліції. І що цікаво, що це нікого не цікавило.
Відповісти
чомусь каноніческая завжи супроводжена бабусями із скриньками
Відповісти
Чого раком не лазять?
Відповісти
КГБістський піп у Луцьку ,бидло на колінах вистроюється ,щоб лизати лапу цьому московському прихвостню .Люди ,чого ви такі тупі ,невже вважаєте намістиком Бога цього кацапського служаку ,який виконує накази ворожоі краіни .
Відповісти
Слава Богу
Відповісти
Добре хоч "ПУТІН пріді не кричать".
Відповісти
"евген" - не тобі вирішувати кому і що робити!!! А культура спілкування так і пре, мабуть біс вселився! То йди помолись краще!
Відповісти
В бісів я не вірю ,а молюся ,не попам кацапським ,а Богу ,який є тільки в серці кожноі люини .
Відповісти
Хворі на голову. Сектанта геть.
Відповісти
То русскій чєловєк.
Відповісти
В коментарях стільки ненависті.Кожен має право вибору в якій церкві молитись! Не гарно когось обзивати, це свідчить про Ваш низький рівень виховання і розвитку як людини.
Відповісти
Поважайте один одного!!!!! Такі образливі коментарі можуть свідчити що в цих людей не все гаразд. В першу чергу подивіться на себе.
Відповісти
Цікаво як назвуть статтю коли приїде Святейший присвятейший Всех и Вся Блаженнейший , Архиепископ и Митрополит Киева — матери городов Русских, Галицкий, Патриарх всея Руси-Украины, Свято-Успенских Киево-Печерской и Почаевской Лавр Священноархимандрит»( Атаман Таврический)
Відповісти
Яка це церква? Це секта чекістів
Відповісти
церква - то релігія, простими словами - бізнес, а віра - то духовне, не матеріальне і грошей не вимагає.
Відповісти