Онуфрій приїхав до Луцька. ФОТО

Онуфрій приїхав до Луцька. ФОТО
Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Онуфрій приїхав до Луцька.

Священнослужитель прибув до Луцька близько 10-ої години 23 жовтня.

Зазначимо, офіційна мета приїзду митрополита Онуфрія до Луцька - предстоятельський візит із нагоди дня пам’яті всіх святих землі Волинської.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost речник Волинської єпархії УПЦ Олег Точинський, митрополит Онуфрій візьме участь в урочистому богослужінні з нагоди престольного свята у кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської.

Наразі триває служба у нижньому храмі.

Інших подробиць поки не повідомляють.

Цікаво, по периметру храму працюють щонайменше два екіпажі патрульних поліцейських, а також чергують вибухотехніки.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Рюзскій мір!
Відповісти
Комуняку на гіляку.
Відповісти
Дякуємо Богу за нашого Блаженнішого!
Відповісти
"Буде вам", "Вася" - лікуйтесь!!!
Відповісти
Як приїжджав Філарет, то чергували 12 екіпажів поліції. І що цікаво, що це нікого не цікавило.
Відповісти
чомусь каноніческая завжи супроводжена бабусями із скриньками
Відповісти
Чого раком не лазять?
Відповісти
КГБістський піп у Луцьку ,бидло на колінах вистроюється ,щоб лизати лапу цьому московському прихвостню .Люди ,чого ви такі тупі ,невже вважаєте намістиком Бога цього кацапського служаку ,який виконує накази ворожоі краіни .
Відповісти
Слава Богу
Відповісти
Добре хоч "ПУТІН пріді не кричать".
Відповісти
"евген" - не тобі вирішувати кому і що робити!!! А культура спілкування так і пре, мабуть біс вселився! То йди помолись краще!
Відповісти
В бісів я не вірю ,а молюся ,не попам кацапським ,а Богу ,який є тільки в серці кожноі люини .
Відповісти
Хворі на голову. Сектанта геть.
Відповісти
То русскій чєловєк.
Відповісти
В коментарях стільки ненависті.Кожен має право вибору в якій церкві молитись! Не гарно когось обзивати, це свідчить про Ваш низький рівень виховання і розвитку як людини.
Відповісти
Поважайте один одного!!!!! Такі образливі коментарі можуть свідчити що в цих людей не все гаразд. В першу чергу подивіться на себе.
Відповісти
Цікаво як назвуть статтю коли приїде Святейший присвятейший Всех и Вся Блаженнейший , Архиепископ и Митрополит Киева — матери городов Русских, Галицкий, Патриарх всея Руси-Украины, Свято-Успенских Киево-Печерской и Почаевской Лавр Священноархимандрит»( Атаман Таврический)
Відповісти
Яка це церква? Це секта чекістів
Відповісти
церква - то релігія, простими словами - бізнес, а віра - то духовне, не матеріальне і грошей не вимагає.
Відповісти