У стрілянині на Набережній поранили кримінального авторитета Аслана

У стрілянині на Набережній поранили кримінального авторитета Аслана
У Луцьку на вулиці Набережній сталася стрілянина, у якій поранили кримінального авторитета Аслана.

Про це активістам, які зараз перебувають на місці події, сказали його дочка.

Так, стріляли на автомийці, що на вулиці Набарежній пообіді 5 листопада.

За попередньою інформацією,одна людина загинула, двох осіб госпіталізували. Тіло лежить в приміщенні кафе, яке на мийці.

На місці лежать гільзи від патронів.

Як повідомляють журналісти ДельтаФінанс, наразі на місці інциденту працює швидка та поліція.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Активісти-ананісти
Відповісти
кто пасмєл?!)
потихеньку витравлять з Луцька цю чорну п*здоту
Відповісти
Нічого вже народ не боїться...
Відповісти
Шкода, завдяки цим «кримінальним авторитетам» луцьк тримав порядок
Відповісти
Згадали дев'яності Ччим більше розбірок бидлоти ,тим чистіше повітря ,а поганяло в цього авторитета як у чкрки.
Відповісти
Ви дякувати повинні цим людям за свій спокійний сон, бо порядок тримає одна людина! Раніше було багато угрупувань то тоді перестрілок було більше! А ти я Євген якщо такий розумний то прийди і скажи чурка в лице
Відповісти
Що за рабська психологія , бандит є бандит, а у них дві дороги або тюрма або могила.
Відповісти
Що за рабська психологія , бандит є бандит, а у них дві дороги або тюрма або могила.
Відповісти
Лол кек
Угар
Відповісти
Дякувати бандитам?Дійсно вони самі вибрали свій шлях-вязниця,або морг.
Відповісти
Про який спокійний сон мова??? Щодня розбійні напади...грабежі...за крадіжки вже мовчу...де тут порядок???? Порядок це коли такі сидять в тюрмі!!!
І доречі, Скажіть за які кошти ця людина живе? наскільки мені відомо він жодного дня не працював ...
Дякувати ми повинні....ви трішки не в собі???
Відповісти
Селюки
Відповісти
Ці чеченські "авторитети" мають дозвіл на розмноження в Україні???
Відповісти
В Україні не повинно бути ні кримінальних авторитетів, ні чурок асланів, тоді буде набагато спокійніше!
Відповісти
Рекомендуємо пану Шпизі особисто відвідати в палаті аслана і побажати виздоровлення і подальших плідних здобутків,а МВС цьому буде всебічно сприяти.Пора генерал-лейтенанта присвоювати.
Відповісти
То триндець. 90 ті повернулись. Да хай перемочать самі себе. Мінтам менше роботи.
Відповісти
Мочить разом з мусорами. Зараз у 2й лікарні усе це кодло зі зброєю біла осла носяться.
Відповісти
Хроніки Нарнії
Відповісти
Аслан одужає і багато шавок, що тут в героїв визволителів грали ще на колінах гризтимуть свої тапки!
Відповісти