Шестеро волинян стали чемпіонами України. ФОТО

Волинські спортсмени тріумфували на Чемпіонаті України з кросу.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала тренерка Олена Борисюк.

Так, чемпіонат України з кросу, який відбувався в Ужгороді, став тріумфальнм для спорсменів Любешівської ДЮСШ.

Юлія Петрик зайняла перше місце на дистанції 1 кілометр у віковій категорії U-16. Іванна Кух стала золотою призеркою серед двадцятирічних спортсменок на дистанції 4 кілометри.

Переможною стала і естафета 4 по 1 кілометру. Першими тут були Юлія Петрик, Тарас Корецький, Іванна Кух, Едуард Комяк.

Крім того, Іванна Кух представлятиме збірну команду України на чемпіонаті Європи з кросу у Лісабоні 8 грудня.