Ніхто вас не буде бити, – Шпига звернувся до базарників

Ніхто вас не буде бити, – Шпига звернувся до базарників
Керівник ГУНП Петро Шпига заявив, що на Центральному ринку поліцейські не допустять провокацій.

«Я вас запевняю, що ніхто вас бити не буде, ніхто ніяких протиправних дій вчиняти не буде. Я вам гарантую. Поліція там буде день і ніч», - наголосив Шпига.

Підприємці попросили усунути від виконання обов'язків Юлію Сиротинську на час розслідування. В.о. мера Луцька обіцяв «розібратися і діяти в межах повноважень».

Окрім того, у п'ятницю відбудеться зустріч в ОДА, де обговорюватимуть питання ринку.

Станом на 15:15 5 лютого мітингувальники розблокували приміщення Луцької міської ради, департаменту муніципальної варти та вулицю Богдана Хмельницького.

На Центральному ринку, до запланованої 7 лютого зустрічі в ОДА, залишатимуться чергувати підприємці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А як не битимуть не підкоряться бариги. Перевірено.
Відповісти
Можна без бійки попробувать. Водометами шуганути.
Відповісти
У людей манія величі, збудували заміські котеджі, приходять на роботу, щоб кави попити, побалакати. От і гадали, що їм карети подадуть, муніципали допоможуть речі перевезти. Хлібом-сіллю на новому ринку зустрінуть, приїде президент, видасть ключі від новеньких контейнерів і дадуть рік безкоштовної оренди...
Відповісти
Тепер уже не той час, щоб влада надмірно вживала силу. Сьогодні Гузь казав у одному на одному з інтернет-чатів, що він у Луцьку бідності не побачив, що волиняни стали жити заможніше. Звичайно, таким "сліпим" депутатам нема діла до проблем Луцька. Що у багатьох "базарників" родичі були в АТО, у декого - були загиблі найближчі люди. А держава відомо, як допомагає... Хто закликає бити та розганяти - хай буде готовий розділи долю Януковича, Каддафі, та інших диктаторів...
Відповісти
Тепер уже не той час, щоб влада надмірно вживала силу. Сьогодні Гузь казав у одному на одному з інтернет-чатів, що він у Луцьку бідності не побачив, що волиняни стали жити заможніше. Звичайно, таким "сліпим" депутатам нема діла до проблем Луцька. Що у багатьох "базарників" родичі були в АТО, у декого - були загиблі найближчі люди. А держава відомо, як допомагає... Хто закликає бити та розганяти - хай буде готовий розділи долю Януковича, Каддафі, та інших диктаторів...
Відповісти
То не базарники, а олігархи!
Вони на роботи після 9 ранку тільки зповзаються!!!
Відповісти
батюшку мусово запросити недобре без батюшки важне діло починать
Відповісти
а дальше з пахолками на "їх№ ринку новий..иам башляйте..тут їм же відбашляли..другі будуть..там начнете жизнь заново..в опєці та реконструкціях..скільки буде входной білєт тільки вам не сказали?мол закриють скоро завокзальний то будете їдінствєнні..мер за новий..це було років десять назад..де той мер? а тєми живі..тиячі рабів..вложать самі в три рази дорожче за будкі та асфальт,дядько з ківерець дирехтор,бабкі кожен місяць за аренду того ж асфальта,прибирання на 4 множим,типа реконструкції раз на пять по тисяч 2 баків,мер сказав єуропа..нащо держати якійсь завод дві тисячі платять самі середню зарплату по області тобі,плюс дереш перший раз пару лямів зелені і потім походу..
Відповісти
Розумнішим доходить потрохи, люди пакуються і перевозяться. А бариги гадають, що все пройде, як та вагітна десятикласниця: думає, що "розсмокчеться". До них, як до жирафа, доходить з великим запізненням.
Відповісти
Всі за цивілізацію. Буде на тому місці торговий центр - на здоровья. Але буде чистий асфальт, прибрана територія і в середині тепло, сухо і людські примірочні, а не стриптиз на вулиці як зараз. Більшість лучан не підтримує бариг, то в чому проблема? Знести і забути, які нафіг мітинги?
Відповісти