У Луцьку просять відновити роботу ринків

У Луцьку просять відновити роботу ринків
В обласному центрі Волині владу просять дозволити роботу ринків.

Таку петицію в Єдиній системі місцевих петицій зареєстрував Михайло Панасюк.

"Я не вірусолог, але на моє переконання на відкритому повітрі важче заразитись вірусом продавцю і покупцю, ніж в закритих приміщеннях", - йдеться у тексті петиції.

Також автор петиції переконаний, що багато дрібних підприємців зможуть придбати товар для своїх магазинів.

"В цей час адміністрації ринків організувати запуск на територію ринку по 20-30 чоловік із зазначенням схеми руху, що унеможливить ризик зараження", - пропонує Михайло Панасюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Луцьк, ринок
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ні в якому разі
Відповісти
І закрити сільпо ,там там,АТБ
Відповісти
Ключові слова в петиції - «я не вірусолог»
Відповісти
Епіцентр також закрити!!!
Відповісти
Та ні думаю що не треба відкривати поки.Народ села Карпилівка та Цумань повно вірусу.Всі мовчать.Приїхали заробітчани.Все закрили.Нас вдома посадили.І звозять хворих зі всього світу...
Відповісти
Напевне, він дибілко?
Відповісти
Заразитись в супермаркеті,магазині,аптеці,банку(закриті приміщення) в рази ймовірніше ніж на ринку.Так що відкриття продовольчих ринків слушно і розумно з продуманою схемою не контактувати покупцям і санітарних норм і правил.Люди матимуть збут,а покупці якісну і дешевшу продукцію.
Відповісти
От що ви "заспіваєте"через"2-3 тижні,коли вже зараз ціни просто злітають,а доходи-нуль,а ці заспокоювання "влади"повна профанація.Продовольчі ринки повинні працювати(контроль обовязковий).
Відповісти
Треба цих бажаючих базарників повивозити в ЛДНР і хай там торгують.
Відповісти
Баригі просять.
Відповісти
Правильно, а то зігнали всіх в один Епіцентр , а всім іншим не можна
Відповісти
Продукти портятся, ось й хочуть торгувати, щоб всю прострочку толкнут по дешевій ціні.
Відповісти
Який ринок.П...ц.Люди вмирають.?!
Відповісти
Люди народжуються і вмирають,а ви не знали?По статистиці в Італії під час карантину померло не більше, ніж до цієї епідемії і це факт.А факти-річ вперта.А от коли не буде що їсти і тим паче за що купити,от тоді буде не до вірусів.За останній тиждень кількість хворих на ГРВІ і грип на Волині збільшилась на 7 тисяч і що?Потрібно просто дотримуватись санітарно-епідеміологічних правил кожен день і завжди.Будьте здорові!
Відповісти
Я також не вірусолог, але тверезомисляча людина. Тому розумію і побажання відкрити ринок, і тверезомислячих людей, які проти цього. Говорите про свіжі домашні продукти? А хто ці продукти перевірив? В села повернулось багато заробітчан і дуже мало з них самоізолювались. Це перше. Друге: про які маршрути ви говорите? Останній мій візит в АТБ закінчився інцидентом з парочкою, яка в напівпорожньому супермаркеті вивалила свої покупки практично на мої і на зауваження щодо дистанції просто ржали, вибачте за вислів. Є ще трєтє та четверте і п‘яте, та думаю цих двох аргументів достатньо для непідтримування цієї петиції. Будьмо свідомими, бо від нас залежать люди старшого віку, рідні та ні, сердечники та інші, для яких вірус може стати смертельним вироком.
Відповісти
Я також не вірусолог, але тверезомисляча людина. Тому розумію і побажання відкрити ринок, і тверезомислячих людей, які проти цього. Говорите про свіжі домашні продукти? А хто ці продукти перевірив? В села повернулось багато заробітчан і дуже мало з них самоізолювались. Це перше. Друге: про які маршрути ви говорите? Останній мій візит в АТБ закінчився інцидентом з парочкою, яка в напівпорожньому супермаркеті вивалила свої покупки практично на мої і на зауваження щодо дистанції просто ржали, вибачте за вислів. Є ще трєтє та четверте і п‘яте, та думаю цих двох аргументів достатньо для непідтримування цієї петиції. Будьмо свідомими, бо від нас залежать люди старшого віку, рідні та ні, сердечники та інші, для яких вірус може стати смертельним вироком.
Відповісти
Краще вже відкрити Єву чи Ватсонс, це магазини , що засоби гігієни продають
Відповісти
Ви про що?Вже навіть Мінекономіки за відкриття продуктових ринків і це правильно.Легше всього закрити,а наслідки.Ви не вірусолог,бо на Волині він один і 12 епідеміологів,але це не аргумент.У страху дуже великі очі,тільки у нас вони ще і квадратні,як смартфони.Всім здоровя.
Відповісти