Обурені підприємці Старого ринку разом з атовцями прийшли під стіни Луцькради. ФОТО

Обурені підприємці Старого ринку разом з атовцями прийшли під стіни Луцькради. ФОТО
Підприємці Старого ринку, які намагаються протистояти демонтажу та вивезенню контейнерів, зібралися на території Центрального ринку 27 травня.

Про це повідомляє власкор Інформаційного агентства ВолиньPost.

В обідню пору до них приєдналися чоловіки, що є учасниками АТО. Люди вирішили іти до Луцькради, аби поспілкуватися з владою, оскільки запевняють, що їм обіцяли діалог на території ринку, але вони його так і не дочекалися.

Станом на 14:30 люди прийшли до мерії.

Біля приміщення Луцькради перебувають поліцейські, які забезпечують правопорядок.

Станом на 14:56 біля міськради перекрили рух і авто направляють на об'їзд.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Поки не зняли передні ряди не було видно смітник, зараз, дивлячись на ці фавели, однозначно правильно буде демонтовувати все і до кінця. А куди цей металобрухт перевозять, невже на новий базар? Єдине його місце, пункт приймання металобрухту.
Відповісти
А до чого тут бл... ять атовці, пупами землі поставали..... Чи що?
Відповісти
А АТОвець це , як вселенський суддя чи як? Мене теж це насторожує!
Відповісти
Людські трагедії, поламані долі, розлучені сім'ї, безробіття, бідність, алкоголізьм, злидні...
Відповісти
А де ж їхня вогнепальна зброя. Вони повинні бути повністю екіпіровані. Ви ж прийшли спекулянтів-базарників захищати. АТО/ООС без зброї, що баба яга без ступи.
Відповісти
Скільки ж можна обурюватись!? Нужник по суті знесли, залишилось прибрати гору сміття, висотою, як терикон.
Відповісти
Око - за око, зуб - за зуб ! Вони нам знесли базар, а ми їм знесемо міськраду !
Відповісти
Саме формулювання АТОвець скоро буде матюком...
Відповісти
Атовцям не має чим зайнятися, то лазять безтолку.... То там, то там....не набридає робити з мух, Слона? Атовці....
Відповісти
Атовцям не має чим зайнятися, то лазять безтолку.... То там, то там....не набридає робити з мух, Слона? Атовці....
Відповісти
"А ти записався добровольцем?".
Відповісти
Чим годувати, питаєте. Вперед за контейнерами своїми, куди вам їх розвезли. До слова до 01.06.2020 року ще безоплатно можна доставити вам контейнер туди куди ви скажете, міська влада витрати бере на себе. Потім вишукуйте та викупляйте діляночку землі, приватизовуйте це згідно закону. Отримуйте дозвільні документи, як це роблять законослухняні підприємці, на право займатись торгівельною діяльністю, платіть податки. Що вас стримує і торгуйте собі на користь вашої сім"ї та заробляйте гроші.
Відповісти
... і яке дурне поїде на те ГПЗ? Нікого з покупців там не буде, бо ніхто не хоче витрачати саої гроші на пальне та час, щоб добратись до чорта на кулічки.
Відповісти
Кому дальше кому блище!! Плачете тут! Порадій за тих кому блище стало-не чудікі
Відповісти
Решали! Прийшли в Раду та забілі стрєлу. Вау . Трошки спізнились, на років25. Сміх
Відповісти
Ну що прйшли до вас? Колгоспники
Відповісти
А де Рижков? Без нього не можна.
Відповісти