Музиканти з Волині презентували кліп, присвячений бандерівцям. ВІДЕО

Музиканти з Волині презентували кліп, присвячений бандерівцям. ВІДЕО
До чергової річниці створення Української Повстанської Армії вокаліст гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк (Колос) (на фото) в рамках сольного проекту разом із гітаристом Миколою Тимощуком презентували нове відео на пісню «За тебе».

Кліп опублікували в інтернеті у день створення УПА, 14 жовтня, - повідомляє прес-служба гурту.

Як зазначає Сергій Мартинюк, новий кліп – ще одне нагадування молодим українцям про героїв, які боролися в лавах УПА за незалежне майбутнє України.

Зйомки відео у відносно короткі терміни відбувалися в Луцьку та в лісах поблизу обласного центру. Цього разу музиканти співпрацювали з луцькою продакшн-студією «Правда PRO».

У відео – історія трьох упівців, один з яких, намагаючись врятувати своїх побратимів, опиняється в руках «енкаведистів», де гине після катувань від рук ворога.

«Насправді важко було відзняти широкосюжетне, масштабне відео, але є сподівання, що наша історична замальовка буде правильно оцінена як нашими шанувальниками, так і просто небайдужими українцями, для яких 14 жовтня – ж це не просто дата в календарі», - розповів Колос.

Серед акторів, запрошених до зйомок кліпу, були як професіонали (Дмитро Мельничук – актор Волинського академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка), так і луцькі школяр Максим Омельчук та студентка Леся Щербакова. Головну роль зіграв сам Колос.

ДИВИТИСЯ ФОТО ЗІ ЗЙОМОК КЛІПУ

«Мені видається, що в нашій країні музикант без громадської позиції – це щонайменше безвідповідально. Тому «За тебе» для нас – це справа честі. Подвиг героїв УПА для всіх має лишатись нагадуванням про тих, завдяки кому ми зараз живемо під мирним небом у незалежній державі. А ще для когось нагадуванням про те, що рано чи пізно в українців може увірватися терпець і вони ще далеко не забули, що таке криївки та боротьба з тими, хто посягає на святе. Тільки вестися вона буде в дещо інших умовах та іншими засобами», - зазначає Колос.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хвайний гурт хоча і без слуху та голосу )
Відповісти
Молодці!
Відповісти
Сельское убожество!!!
Відповісти
це знову дібілоїди Максимовичі?))) "Сельское убожество" це ви, коли бачу тебе і твого брата - клоунів (не хочу писати до обох на "Ви") то саме така думка виникає, колгоспники необразовані :)
Відповісти
Ну що сказати - МОЛОДЧЦІ!
Сильна пісня. Сильне відео і Колос актор сильний.
ПОВАГА!!
Відповісти
Круто! Браво хлопці!!!
Відповісти
шо нібуть.колгосп!!!
Відповісти
Молодці!
Відповісти
Може і "шо нібуть", але люди хоч щось та й намагаються робити, а не просто сидять і гидять в коментарях!!! Спробуйте самі хоча б щось організувати і зробити!!! Це не так легко, як здається спочатку!!!
Відповісти
"если можешь не писать – не пиши" і ніколи, НІКОЛИ, НІ-КО-ЛИ не використовуйте аргумент "сперва добейся" - це те ж саме, що фото у спідньому на фоні ковра "мейд у СССР".
Відповісти
Стільки шмарклів та ниття на одну хвилину часу...ніасіліл додивитися...
Відповісти
Ідіоте, до чого тут реальне життя і відеокліп ПРИСВЯЧЕНИЙ воякам?
Хлопці цією піснею віддали шану воякам, які боролися за Україну.

А на рахунок "ссыкуны", то можливо ти, героїчний користувач "Комсомол.", підписався невідомо як і є той "ссыкун".
Так що, хлопче, не треба мати багато розуму обісрати людей анонімно і називати їх здохляками та ссикунами підписуючись вигаданим ніком.
Відповісти
Даже администратор не выдержал идиотов))
Відповісти
Адміністратор, який дозволяє собі називати читачів ідіотами – не далеко від них втік. Перед деким бісеру не розкидають, а тим більше не варто їсти з ними з одного корита. Волинь Посту незачет. А народ бушує більше через репутацію Колоса, ну ви і самі знаєте про що я кажу.
Відповісти
Такі здохляки та сцикуни тілько позорять героїчний чин повстанців.
Відповісти
до чого тут здохляки?
а ти шо зробив для того щоб посвстанців прославити?
Відповісти
Гитлеру посвящается...
Відповісти
ну так, ваш вітька якому ви тут разом з своїм другом комсомолом підлизуєте анальний отвір постійно, вранці і перед сном. "любімий горад, будєт спать спакойна" це він звичайно хіт зробив. вся україна і європа сміється з нас за подібні речі і таких охламонів як ви. що зробили ви, окрім тупої реклами і пустих слів? краще б мандаринів дітям в садочок завезли за ці гроші що свої бігМОРДИ на бігборди жирні вивішуєте... а діди ваші, і бабусі, тіла свої покладали і страждали, щоб ти, БИДЛО, одне з другим зараз свою мордяку наїдало і деградувало країну!
Відповісти
гарно.
Відповісти
Сподобалось - у пісня, і кліп. Тема непроста, але вдалось без пафосу зробити добрий продукт. Молодці.
Відповісти
прочитавши,що буде Дмитро Мельничук задіяний,відразу думка промайнула,що він буде в ролі совєта якогось...ги...інтуїція...а відео класне і пісня теж.негативні коменти писали істоти без мозку...
Відповісти
"без мозку" герой клипа остался...вышибли...пуля прямо в черепушку...и не капельки не тронуло...
Відповісти
Що ти про мізки розказуєш,хіба вони в тебе є?
Відповісти
пишаюсь хлопаками, а негативи то підарасти!
Відповісти
ат заахвила слышим!
Відповісти
хороше))) Хлопці, не зважайте, на різних... заздрісних.Не звездіться і будтье такими ж позитивно вілвертими)))))
Відповісти
ой, відвертими)
Відповісти
Клас! Хороша пісня та кліп!
Відповісти
кліп норм, а от Колос с**а і п*д*р*с. ненавиджу його! Фіолет отстой.
Відповісти
Хороша робота у плані якості, приємно, що це зроблено у Луцьку. Щодо ідейного посилу, то у музиці надто легка мелодія для серйозної теми. Якось важко вслухатись у слова, а якщо і дослухатись, то патріотичних думок не виникає. Знаючи формат, у якому працює гурт, мимоволі думаєш, що це ще одна пісня про кохання, а не любов до батьківщини. Відео також цим трохи грішить: там де головний герой, мав би бути глибше загнаним у себе, трагічнішим, все теж сприймається якось надто легко. Красування перед камерою більше, ніж туги і печалі в очах.
Але попри всі але, робота заслуговує схвалення.
Відповісти
всі щось створюють, або творять, чи витворяють.
працювати нікому.
нічого не змінить ні пісня, ні кліп, ні всі коментарі.
все змінюють 100 чи 500 грн під час виборів.
де ви, повстанці, чи хочаб їх нащадки?
бігаєте по лісах, обсмоктуєте минуле діда та втрачаєте власне майбутнє.
то ваше право. право назавжди лишитись рабом і співати про тяжку долю, як виправдання власної нещирості та обмеженності.
і не варто писати, що вони хоч щось роблять, бо робити що небудь не є робити те, що треба.
це те саме, як при переломі ноги гарної дівчини робити їй штучне дихання.
Відповісти
Губощльоп в упівській формі робить лук на камеру.
Відповісти
Хіпстери з дурнуватими чубчиками під час бігу застібають гімнастерки під саме горло, згідно з сучасною модою. А під час втечі розпалюють багаття, мабуть щоб переслідувачі їх скоріше за димом знайшли. Вирок-жалюгідно!
Відповісти
Молодці хлопці якби не УПА то були б ми зараз Російською губернією...
Ті хто поклав життя за свою землю є героями ( чи то за Україну незалежну чи то за Ураїну Советску) кожен віддавав життя за свою землю, тому герої і ті і ті.
Відповісти
а може якби не упа, жили би у російській губернії, яка би закінчувалась десь на кордоні із англією :-)
Відповісти
як на мене, таку музику треба слухати коли тебе нудить, щоб не пхати 2 пальці в рот.
Відповісти
Щиро дякую, Брате!
Відповісти
Макс студент а не школяр)))
Відповісти