Луцький Автомайдан навідається до владців і правоохоронців Волині

Луцький Автомайдан навідається до владців і правоохоронців Волині
Поїздка до будинків голови Волинської ОДА Бориса Клімчука, голови Волиньради Володимира Войтовича, начальника УМВС Волині Олександра Терещука та прокурора області Андрія Параки відбудеться у суботу, 18 січня.

Про це стало відомо під час презентації Волинського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Майдан» 13 січня.

Збір учасників Автомайдану запланували на Театральному майдані Луцька о 12:00 у суботу, 18 січня.

За словами організаторів, захід запланували провести через те, що владці та головні правоохоронці Волині «дали команду репресувати учасників Євромайдану».

«Якщо хтось думає, що це не діє, то повірте мені, це не так. Так, як реагував Клімчук… Ми заставимо їх боятися і труситися через те, що люди прийдуть до них додому», – прокоментував член ВО «Майдан» нардеп Анатолій Вітів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бо газ отключать русскі
Відповісти
А тепер, хто має хоробрість? хто поїде? Чи слабаки?
чи герої тільки в інтернетах?)
Так що, якщо, ти не боягуз, якщо вболіваєш за нашу вільну Україну, якщо хочеш скинути банду зека, приїзди, покатаємось !;)
Відповісти
КРОХА СЫН ПРИШЁЛ К ОТЦУ.И СПРАСИЛА КРОХА .НА МАЙДАНЕ ХОРОШО ИЛИ ВСЁ ТАК ПЛОХО ? ЧТО СКАЗАТЬ ТЕБЕ СЫНОК.ПРОСТО НА МАЙДАНЕ.СОБРАЛИСЬ С ГАЛИЧИНЫ .ДИКИЕ СЕЛЯНЕ .ПРО НЭВМЕРЛУЮ ПОЮТ.СТРОЯТ БАРРИКАДЫ .КОФЕЁК С УТРАПОПЬЮТ И ШТУРМУЮТ РАДУ.ЗАПАХ СТОЙКИЙ ТАМ СТОИТ ПОТА И ФЕКАЛИЙ.А В ПАЛАТКЕ ТАМ СИДИТ ПОРТНИКОВ ВИТАЛИЙ . ДНЁМ С ТРИБУНЫ ГОВОРИТ ПРО СОЮЗ С ГЕЙРОПОЙ ,НОЧЬЮ С ДЯДЕНЬКАМИ СПИТ.ЛЮБИТ ДЯДЕЙ ПОПЫ . .ВОСПЕВАЮТ ТАМ ВСЕРЬЁЗ ПОДВИГИ БАНДЕРЫ. МУЧИТ ИХ ПЕДИКУЛЁЗ ,ТРИППЕР И ХОЛЕРА . ВЕСЬ ЗЕЛЁНКОЮ ОБЛИТ ЮРКА ВЕЧНО ПЬЯНЫЙ .СИНИМ ПЛАМЕНЕМ ГОРИТ ТЁТЕНЬКА РУСЛАНА . НА ТРИБУНЕ ТАМ СТОЯТ ТРОЕ ДЕПУТАТОВ .И П....Т .ПИ....Т ..ПИ...Т ДЛЯ ДЕГЕНЕРАТОВ. КРОХА СЫН ПОСЛУШАЛ ВСЁ .И СКАЗАЛА КРОХА . ДУРАКАМ ТАМ ХОРОШО .А СТРАНЕ ВСЕЙ ПЛОХО ...
Відповісти
КРОХА СЫН ПРИШЁЛ К ОТЦУ.И СПРАСИЛА КРОХА .НА МАЙДАНЕ ХОРОШО ИЛИ ВСЁ ТАК ПЛОХО ? ЧТО СКАЗАТЬ ТЕБЕ СЫНОК.ПРОСТО НА МАЙДАНЕ.СОБРАЛИСЬ С ГАЛИЧИНЫ .ДИКИЕ СЕЛЯНЕ .ПРО НЭВМЕРЛУЮ ПОЮТ.СТРОЯТ БАРРИКАДЫ .КОФЕЁК С УТРАПОПЬЮТ И ШТУРМУЮТ РАДУ.ЗАПАХ СТОЙКИЙ ТАМ СТОИТ ПОТА И ФЕКАЛИЙ.А В ПАЛАТКЕ ТАМ СИДИТ ПОРТНИКОВ ВИТАЛИЙ . ДНЁМ С ТРИБУНЫ ГОВОРИТ ПРО СОЮЗ С ГЕЙРОПОЙ ,НОЧЬЮ С ДЯДЕНЬКАМИ СПИТ.ЛЮБИТ ДЯДЕЙ ПОПЫ . .ВОСПЕВАЮТ ТАМ ВСЕРЬЁЗ ПОДВИГИ БАНДЕРЫ. МУЧИТ ИХ ПЕДИКУЛЁЗ ,ТРИППЕР И ХОЛЕРА . ВЕСЬ ЗЕЛЁНКОЮ ОБЛИТ ЮРКА ВЕЧНО ПЬЯНЫЙ .СИНИМ ПЛАМЕНЕМ ГОРИТ ТЁТЕНЬКА РУСЛАНА . НА ТРИБУНЕ ТАМ СТОЯТ ТРОЕ ДЕПУТАТОВ .И П....Т .ПИ....Т ..ПИ...Т ДЛЯ ДЕГЕНЕРАТОВ. КРОХА СЫН ПОСЛУШАЛ ВСЁ .И СКАЗАЛА КРОХА . ДУРАКАМ ТАМ ХОРОШО .А СТРАНЕ ВСЕЙ ПЛОХО ...
Відповісти
Ото у свята таке виробляти? Ну тими плясками з бубном там у бубен і отримаєте!:)Ходоки епрст...
Відповісти
всьо дурне..главне хліб щоб був та мірне небо..
Відповісти
А картечиною в лоб не хочете?
Відповісти
Фактично, можна затримувати не лише "бєркутять" в масках і з "бітами", а й ДАІшників, які перекривають дороги. Не кажучи про те, що можна переганяти КАМАЗи і КРАЗи якими блокуються автошляхи під ГПУ і Автоінспекцію, з вимогою встановити і оформити власника-порушника.
Відповісти
давай, герой, за монітором ))
Відповісти
Каждый их шаг, каждая акция козьеболотников сокращают отведенное для существования Украины время! И они этого совершенно не понимают! За личными амбициями и своими групповыми интересами они не видят общего смысла своих действий.Не нужны ни масоны, ни «жыды», ни «кляти москали», ни иные «чужынци», сознательные украинцы сами, собственными руками неустанно уничтожают Украину! И самое парадоксальное, что никто лучше их с этой задачей не справится.Более фантастического идиотизма история еще не знала!Поэтому моё отношение к «свидомым» двоякое. С одной стороны они вызывают брезгливость (какую может вызывать тупой, примитивный фанатик), а с другой стороны, я отношусь к ним достаточно позитивно, так как им досталась историческая миссия раз и навсегда закрыть проект «Ukraina». И самое удивительное, что их в этом уже не остановитьЭта тупая, примитивная в своих мыслях и чувствах рагульская масса, вылупив глаза, брызгая слюной и захлёбываясь ненавистью, неумолимо несётся к своему коллективному финишу. Дурак тот, кто попытается встать между ними и пропастью.
Відповісти
АвтоМАЙДАН - это группа самостоятельных автомобилистов, которые против насилия над людьми, против беспредела, который творит власть и беркут, не нравится ограничение наших законных свобод, не нравится, что народу Украины затыкают рот силовыми способами.
Мы делаем всё сами! Мы ездим автопробегами в знак протеста не нарушая Закон! Закрыть нам рты не получится!!!!!
Відповісти
"Самостійні" теж на колядки до Клімчука збирались, а як потім виявилось - активісти Свободи та БЮТу!:)
Відповісти
перший раз таке чую, я особисто був там, 90% людей були самі від себе і з власної ініацітиви, і не до яких партій не відносились.
Відповісти
надо вспомніть за что дєди ваєвалі..ми їм єщьо покажим как жуков в венгрії в 56 году-25 тисяч убітих,десяткі тияч ранєних.сотні патом расстреляних..как в чехіі і польше.вєтєрани асвабадітєлі отстоім знамя дзєржинского і сталіна
Відповісти
Так тримати!! Хлопці дякую вам що хоч хтось бориться за нас! Дякую всім що ви є такі! Нехай Бог вас оберігає!
Відповісти
не пошкодую бензину, щоб навідати банду зла!
Відповісти
А те що бензин від ПР то нічого? Може статися "провокація" у дорозі!:)
Відповісти
весь бензин їхній?
Відповісти
Автомайданівці, запрошую у групу на ФБ "Автомайдан" багато корисної інформації як боротися з ДАІ і рештою злочинною бандою Яника!
https://www.facebook.com/groups/AUTOMAIDAN/
Відповісти
А для чого повідомляти їх?Потрібен ефект несподіванки.Сидить собі бОря в трусах перед каміном-а тут гості-непрохані......весь кайф поламали...
Відповісти
а смисл...як і у всіх інших їхніх діях- відсутній
Відповісти
не пошкодуй бензину, спали себе, зроби щось корисне у житті!
Відповісти
мабуть і я непошкою бензину приїду, таки наша влада допикла!!
Відповісти
Що це означає? Під Межигір`ям резиденцію Януковича, разом з "Беркутом" охороняв підрозділ з прихованими розпізнавальними знаками. Погони бійців було закрито жовтими нашивками. Приховано було і шеврони, за якими можна визначити назву спецпідрозділу. Приховування розпізнавальних знаків, погонів, жетонів і шевронів є порушенням Закону України про міліцію. Хто ці "люди в чорному", кому підпорядковуються? Які накази будуть виконувати?
Відповісти
Ото цей "123" і здає всіх з потрохами, всі задуми!:)
Відповісти
САЛА БЕРКУТУ!!!! в дупу
Відповісти
рекомендую до перегляду)
https://www.youtube.com/watch?v=IYwbfpUh618
Відповісти
Багато цікаво для Автомайданівців.\
https://www.facebook.com/groups/AUTOMAIDAN/files/
Відповісти
мені здається, що порядним людям скоро буде соромно зізнаватися, що працюють, наприклад, суддею, чи прокурором, чи ДАІшником. (це не про усіх, а лише про тих, у кого є честь і совість). ще трохи і ці слова (суддя, прокурор тощо) просто звучатимуть, як лайка для громадян((
у їхніх колах напевно лайкою будуть слова "честь" і "совість".
Відповісти