Волинський «Беркут» повертають додому

Волинський «Беркут» повертають додому
Волинський «Беркут» відправляють додому.

Цю інформацію підтвердив начальник обласного управління МВС Олександр Терещук.

Серед тих бійців спецпідрозділу, які їдуть додому, є семеро поранених.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шкода, що лише поранених
Відповісти
Поранені бо відстрілювали людей, й отримали на горіхи.
Відповісти
Нарешті!!!
Відповісти
т.з. волинському беркуту треба не повертатися додому, а приймати підпорядкування українському народу і захищати людей від снайперів у києві...тоді б це були захисники, а так - ціна вашому слову - копійка..а так вбивають ненавчених людей без захисту і зброї
Відповісти
сім поранених - значить приймали участь у атаках, покидьки
Відповісти
наводити тут порядок "повертають"
Відповісти
Опублікуйте поіменний список. Може комусь захочеться подякувати за захист.
Відповісти
ЦЕ ТИ УРОДИ ЯКИ ВБИВАЛИ ЛЮДЕЙ НИЯКИХ ПЕРЕХОДИВ НА СТОРОНУ НАРОДУ МОЧИТЬ КАЗЛОВ
Відповісти
Нах взалі було туда їхати?
Покидькі!
Відповісти
а хто нас буде захищати крім беркоту і внутрішніх військ якщо міськ відділ розгромлено навіть на виклики нереагують
Відповісти
Скільки волинські пташки застрелили людей............?
Відповісти
Давно вже чекаємо.
З кожного спитаємо.
Готуйтеся ВИРОДКИ,
Відповісти
Не проблема дізнатись їхні місця проживання, прийти додому і задати питання!!!
Відповісти
Однією з умов революціонерів має бути позбавлення силовиків "учасників бойових дій". "Заград загонів" за ними не було самі винні, виродки.
Відповісти
Всіх лінчувати. Без емоцій, як ці люди житимуть на Волині, як їхні діти ходитимуть поміж наших? Ви уявляєте чому такі батьки вчать своїх дітоок. Почула від знайомого: один з луцьких беркутят казав, що йому всерівно в кого стріляти, бо отримає трьохкімнатну квартиру.
Відповісти
Не проблема, то підкажіть де вони живуть.Я особисто готова подивитись у вічі цим нелюдям і маю багато питань до них, до їхніх дружин та матерів.
Відповісти