Головний лісник Волині просить його звільнити

Головний лісник Волині просить його звільнити
Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник двічі писав заяву на звільнення.

Про це ВолиньPost розповів керівник Правого Сектору Волині Павло Данильчук.

Представники Правого Сектору, Автомайдану, Самооборони та громадськості прийшли до Колісника 24 лютого.

Він зустрів їх з уже написаною заявою, в якій звертався до керівництва з проханням розглянути можливість його подальшого перебування на посаді начальника управління.

Такий варіант "гостям" не сподобався і той пішов писати нову заяву, в якій просить звільнити його з посади.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Колісник
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Терміново коменти в Волинські новини читайте
Відповісти
Богдан Колісник хороший хазяїн такого керівника не знайдуть! Краще Шибу і Кривицького потрясуть!!!
Відповісти
Дімон ти геть дурнуватий, чи косиш під ідіота?
Відповісти
Пора садити.
Відповісти
На Поліссі ходить поговірка,..."Мабуть ти Богдане і в труні будеш перевертатися"..., скільки ти біди завдав Волинському Поліссю, а скільки ти покалічив людських долей???
Відповісти
Давно вже треба було посадити, то один з найбільших корупціонерів
Відповісти
Знову не так заяву написав!!!!!!
Державного комітету вже давно не існує!!!
(Державному агенству лісових ресурсів України)
Він це добре знав!!!!!!
Та від Начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства!!!
Відповісти
головного корупціонера звільнити мало,його треба притягнути до кримінальної відповідальності, стільки зла, скільки він зробив для волинських лісів не зробив ніхто
Відповісти
А ще маєток "Звірівське Межирігя"схожий як у Яника!!! Також потрібно брати, не за заробітну плату він його побудував і утримує і живе!
Відповісти
Шановний лісовичок.Ви самі були у Звірівському Межигірї?Бачили на свої очі ті маєтки.Тоді для чого писати такі дурниці.
Відповісти
А льюстрація передача всього вкраденого Колісником та
повернення у державну власність всіх лісових угідь котрі цей йолоп повіддавав своїм холуям. Будинки де він приватизував звірівського та лопатенського лісового господарства
Відповісти
правильно Богдан Іванович гарний керівник!!!
Відповісти
Прошу обов яково завітати до першого слуги Колісника-тепер він директор Цуманського ЛГ-Кватирко, ---такого хапуги ще світ не бачив!!!!
Відповісти
Фашисти!!! Злочинна банда тепер керує в області,вчиняють самосуд,немаючи на це юридичних повноваджень.Скоро самі між собою будуть битися за крісла!!!Ганьба
Відповісти
Що хапуга то хапуга той Кватирко.А ви знаєте що більшу половину грошей на хюндай сонату Гузьові дав Кватирко.Ось тепер розсудіть хто із них хапуга.
Відповісти
Кватирко і далі залякує своїх лісничих та лісників,скоро мабуть знову буде давати команду,щоб вирізали йому по двадцять найкращих сосен діаметром на 60см,а вкрадений ліс Кватирко ховає у тюрмі,щоб ніхто не бачив.Але про що тут казати коли всі без виключення лісничі та лісники самі злодії.
Відповісти