У Луцьку тривають «мутні мутки», - Положинський

У Луцьку тривають «мутні мутки», - Положинський
Лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський вважає, що у Луцьку рвуться до влади «фарбовані лиси».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«В Луцьку, схоже, вже повним ходом тривають «мутні мутки» - колишні «професіонали» та нові «герої революції» активно рвуться до посад. Думаю, таке всюди - і в Києві, і на місцях. Вважаю, ніхто з колишніх не може посідати нові посади», - написав музикант.

Положинський вважає, що у владі мають бути ті, хто показав фантастичні результати роботи і лишився з чистою репутацією.
«Але щось мені підказує, що таких або немає зовсім, або дуже-дуже одиничні одиниці», - зазначає він.

«Отож - ніяких фарбованих лисів! Жодних революційних заслуг! Справжні революціонери творять революцію не за посади й місця», - заявив Олександр Положинський.

«Правило трьох П: професіоналізм, порядність, патріотизм - і лише в комплексі. Революція тільки починається», - додав він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодца
Відповісти
Це думка напевно кожного другого українця. Але дійсно таких лідерів мало. Навіть не знаю за кого голосувати на виборах...
Відповісти
Тепер до цього потрібно підходити надсвідомо.
Відповісти
від самого початку заворух у Луцьку говорила те ж саме, але тоді всі кричали, мол, "ах, значить ти за януковича!" Люди, всі наші місцеві "лідери" тупо нашими руками брали собі владу. Гидко дивитись, як вони швиденько вмощували свої гепи у теплі крісла. Що ж побачимо, на що вони варті, крім як кричати в рупор і принижувати своїх опонентів.
Відповісти
Згідний,

Збавте градус люди, хватить ... ато виглядає противно
Відповісти
Все правильно!!!!! Вже сьогодні бачив біля Волинського УМВС бувших міліціонерів, які напевно претендують на посади....., а на них "клейма" нема де поставити! Вони хабарники і корупціонери! Знову хочуть продавати посади і брати гроші за відкриття та закриття справ!
Відповісти
ЗА КРАСУЛЮ
Відповісти
Повністю пітримую!
Відповісти
Схаменіться!!! Контрабандист і хам!!! Запитайте в людей, які його добре знають, з його села і з сусідніх.....що про нього думають....б'є дружину і веде себе аморально...
Відповісти
на... козюру, шибу, гузя, бондаря та інших "революціонерів" за владу
Відповісти
Геть іх. Вже були при владі.Але хто нас послухає?
Відповісти
Золоті слова!!!!
Відповісти
Леся Оробець, Андрій Шевченко, Володимир Парасюк, ще прізвища лідерів. яких ми не знаємо. але вони є. за них можна голосувати
Відповісти
ні, краще за єремеева, івахіва,мартиняка, палицю - вони ще не "відстукали" вкладене в попередні вибори((((
Відповісти
Сашко, на жаль, правий. Хлопці загинули та покалічені, а та сволота яка відмивала гроші через будівництво, медицину, освіту для "касирів", що возили на побудову вертикалі влади-вбивці , вчора "хрестилась" - сьгодні вже фуражку замінила та активніша всіх активістів, розпихає ліктями всіх та пхає своє рило: " Ми перемогли, ми наведемо порядок...." і.... очолюює наглядові комісії та комітети. ПРАВИЙ СЕКТОР - не проспіть ХЛОПЦІ! Всі підтримуйте наші бойові сотні! Не зганьбимо кров ГЕРОЇВ!
Відповісти
Готуємось до революції, бо це був лише переворот.
Відповісти
Тебе візьмуть, мудак!! Де ти був під час всього? Де факти того, що мелеш?? А хто має переймати зараз владу, коли треба діяти, як не ті, хто щось знає про це і має досвід? Поки все треба швидко вирішувати, треба тямущих, а потім хай вчать нових.
Відповісти
закрий рот копоть гнилий. Прочитай оприлюднене зобов’язання про звільнення людей, де їм погрожують насильством
Відповісти
Жодного ШИБИ та Бондаря...
Вони вже були - хватить...
Народ не сприйме
Відповісти
Tak trumatu, Sanja
Відповісти
Луцький майдан повинен поставити вимогу:на керівні
посади - тільки нові професійні обличчя. Контролювати все - за нас це ніхто не зробить.
Відповісти
100%. Причому це стосується не лише Бондаря чи Пирожика, Гузя чи Козюри. Це стосується навіть Правого сектора. Сьогодні чимало людей обурені "примусовими вибаченнями", "примусовими відставками". Революція і самосуд - дуже тонка межа, як би наявність зброї і ейфорія перемоги не дала її перейти.
Відповісти
Який же це самосуд? Це відсторонення від влади років на 5-10. Потрібна ротація кадрів, інакше знову погрузнемо в корупції, кумовстві, телефонному праві. Нічого тут жахливого немає. Багато хто з нас міняв професію і роботу, он колишні вчителі вже 20 років на ринку стоять, і зміна професії не стала для них драмою.
Відповісти
Це нагадує лютий 1917-го. БОЖЕ, врозуми гарячі голови, щоб не прийшов жовтень 1917-го!
Відповісти
Згідний. вова ленін сказа "у нас кухарка может управлять государством". Результат відомий. Потрібні професіонали своєї справи у всіх сферах життєдіяльності держави, а їх майже не залишилось. І після "роботи" снайперів стало ще менше. Саме основне, на мою думку, залишатися людиною при любих обставинах
Відповісти
Нарешті про це хочаб хтось заговорив
Відповісти
Стовідсоткова правда
Відповісти
Повністю згідний... та обурений заявами нібито то лідерів.
Правий сектор має залишатися там де він існує... в політиці їм робити нічого. Одні ставили на коліна і будемо змінювати на інших? Я за те щоб ми жили у новій Україні з новими людьми які керуються розумом а не ємоціями!
Відповісти
Революції задумують романтики, здійснюють фанатики, а їх результатами користуються покидьки. - Отто фон Бісмарк
Відповісти
правильно,Саша,нет гузю, бондарю ,грицюку и другим подобным,надо показать их дома доходы
Відповісти
Нарешті побачили всі хто є хто? те що творять ці "правовики" це жах!!! не за те ми стояли на майдані щоб такі данильчуки творили безчинства в нашому місті, зупинити треба негайно! ця людина возомнила себе чуть не богом,,пише в чаті що рішення приймає САМ! ЯК ЦЕ ВАМ ?
Відповісти
Отто фон Бісмарк, залізний канцлер Німеччини, сказав: «Революцію задумують генії, роблять романтики, а пожинають плоди негідники».
І таки це правда. Люди, будьмо пильні, не можно допускати у владу негідників. Як на мене, необхідно зробити вибори у всі рівні рад. Люстрацію треба зробити, але для цього необхідний закон. Головні "люстранти" громадяниУкраїни - йдучи на вибори, кожен повинен думати не про кіло гречки, чи 100грн, які йому дав кандидат у депутати, а про те, як будуть жити при цьому депутатові його діти, онуки. і тоді, всі ті, що спливають мусять зникнути.
Відповісти
Все правильно! Він точно висловив і мою думку.
Відповісти
цілком погоджуюсь. дійсно, з однієї сторони "герої революції", а з іншої колишні "професіонали". Правий сектор, агов! "герої революії" у лапках - це про вас.
Відповісти
Отто фон Бісмарк, залізний канцлер Німеччини, сказав: «Революцію задумують генії, роблять романтики, а пожинають плоди негідники».
І таки це правда. Люди, будьмо пильні, не можно допускати у владу негідників. Як на мене, необхідно зробити вибори у всі рівні рад. Люстрацію треба зробити, але для цього необхідний закон. Головні "люстранти" громадяниУкраїни - йдучи на вибори, кожен повинен думати не про кіло гречки, чи 100грн, які йому дав кандидат у депутати, а про те, як будуть жити при цьому депутатові його діти, онуки. і тоді, всі ті, що спливають мусять зникнути.
Відповісти
Абсолютно вірно - НІХТО з колишніх!
Відповісти
Честь Паші Данильчуку
Відповісти
А то такі як наші головні активісти і всякі КОЗЮРИ вже тут як тут.
ПОХА мені тут активістом заделався кідало самий настоящий де він там є мутні схеми я думаю він вже там рублів заробив на тому автомайдані
Відповісти
Мутні мутки у Рожищах. Олежко Савчук рветься до влади. Цей, з дозволу сказати, "революціонер", хоче й далі приліпитися до влади. Чо ти приліз в наш район. їдь в свої Тертки!
Відповісти
Сказано чудово...Сашку респект і уважуха...Це патріот а не шаруша!!!
Відповісти
Всі голосуйте за Дмитра Яроша і за Правий Сектор.
Відповісти