Стильний Луцьк. Портрет дня: Віктор Іщук

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Віктор Іщук
Віктор Іщук, реконструктор, 33 роки

Цю людину ви неодноразово бачили у місті у цікавому одязі з музичними «аксесуарами». Віктор Іщук, якого ще знають як Сільвера, займається реконструкцією предметів Середньовіччя, зокрема, музичних інструментів.

Щодо одягу, то носить стиль «кежуал».

«Отакий у мене кежуал: капелюх, плащ, чоботи», - розповідає чоловік.

На те, як Віктор виглядає сьогодні, вплинуло багато чинників, один із них - байкерський період життя. Адже коли ти байкер, то й одяг на тобі повинен бути відповідним, тобто зручним та практичним.

На відео реконструктор одягнений в довге пальто, чорний гольф, штани та черевики. Свій образ урізноманітнив арафаткою, капелюхом, сережками, перснями та брелоками на штанах.



Рубрику веде Юлія СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодець хлопчина, що займається такими корисними справами, але зовнішній вигляд (залізяки в усіх дірках), шокує. Не хочу скривдити, назвавши юродивим, але щось від того є.
Відповісти
та ну, ви з якого тисячоліття сюди прибули, що вас пірсінг шокує?
Відповісти
А ведущая может говорить умные вещи и вести себя профессионально, а не нести несусветтную чушь и поведением не отличаться от школьницы?))))
Відповісти
Йому 33 роки? Ніколи б не сказав.
Відповісти
Волиньпосту камеру купили?
Відповісти
фотоаппарат!!!але "як знімати" не купили!
Відповісти
Впізнаю здалека зазвичай) Справжня няшка) Близько ніколи не спілкувались, але от стиль, як на мене, шикарний! :)
Відповісти
Витя, кончай бухать ))
Відповісти
Він дуже приємний у спілкуванні, вихований і розумний. І стильний))))
Відповісти
Сільвер - то як родзинка Луцька)
Відповісти
це не критика, просто поради)
оператору. ну ти якось сфокусуйся вже, а то аж очі болять той блур дивитися постійно. не знаю, може то такий художній прийом, ну але дратує неймовірно
юлії. наша волинська журналістика певне ніколи не досягне європейського рівня, якщо ви будете і далі ставити питання штибу «що той пірсинг означає» чи «чоловіча спідниця». дорослішайте, ростіть професійно
Відповісти
Лично знаком с данным персонажем больше 10-ти лет.
Издалека действительно стильный чудак.
Но в близи ;
1,Запах перегара,пота и не стиранных носков
2,Постоянное стреляние сигарет.
3,Отдалживание денег без перспективы вернуть.
4,Быстрый бег при критической ситуации "драка и т.д."
5,Постоянные жалобы на свою судьбу.

Відповісти
Тааак! Часто його бачу! Класний! Сільвер... хм... полюбляє мультик "Острів скарбів"?
Відповісти
Золота людина, золоті руки.
А тим, хто дозволяє собі подібне хамство, як от через пост вище-щиро побажаю хоч на соту долю вміти те, що вміє і успішно створює Сільвер.
Відповісти
Пишаюся тим, що знайома з людиною не один рік! Дуже чуйна особистість, добрий товариш і друг, окрім того талановитий музикант і просто непересічна особистість! Розумію, що така неординарна, щира і відкрита людина може викликати резонанс і заздрість у певних прошарків суспільства, проте вважаю що таким кадрам слід в першу чергу слідкувати за собою! Люди будьте взаємно красивими!
Відповісти