Як убили волинських військових на Донеччині. ФОТО

Як убили волинських військових на Донеччині. ФОТО
Напад на блокпост, де перебували волинські військові, стався надранок.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише журналіст Олександр Рудоманов.

"8 - 200, понад 20 - 300. Комбат 3 бат - 200. Два джипа і інкасаторська машина під'їхали на блокпост, коли світало, десь біля 5 ранку, закидали гранатами блокпост і палатку, в якій знаходились бійці, підбили БМП, там вибухнув боєкомплект.
Це суто по 51", - пише він.

Додає: "Хто не знає. Нещодавно ми закупили та відправили ліків з Вашою допомогою. Сподіваємось, вони допомогли вижити нашим хлопцям".

Тож, хто хоче допомагати коштами на закупку техніки/корисних речей/потреб 51 ОМБ/Морпіхоті/95-АЕМБР/забезпеченням ліками передової:

Приватбанк 5168742010092421 Тука Георгій.

Звіт по коштах:

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 44
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вічна пам’ять!
Відповісти
Турчинов Наливайченко Аваков...пидарасты которых нужно расстралять...почему нет развед рот где группы которые прикрывают...вы пидарасты...Майдану-№3...быть всем висилица .....
Відповісти
спочивайте, герої..
Відповісти
Слава героям!
Відповісти
А чому наші хлопці мають воювати на сході?Чому там не воюють луганські, донецькі і т.д.? Якщо вони не хочуть, то чому наші мають гинути?
Відповісти
Тому що верхівці у Києві і ЄС з США Україна без Донецька і Луганська не потрібна! А олігархи своє ділять і межі встановлюють(Коломойський, Тарута, Ахметов...)а наших хлопців кидають у бойню! Су...и!!!
Відповісти
Тому що наші воювати з сусідами відмовлюються і не виконують наказів.
Відповісти
"8 - 200, понад 20 - 300. Комбат 3 бат - 200 - поясніть, будь-ласка, що це означає, для простого люду.
Відповісти
200-покойники, 300-раненые
Відповісти
Груз 200- загиблі, а груз 300- поранені.
Тільки груз 200 вже 13 чоловік, а груз 300-28 чоловік
Відповісти
8 - покойники,20 - раненых, разбито в хлам 3 бронемашины.
Відповісти
Груз 200-покойник Груз 300-раняний.Так пишуть воєнниї в сопроводітєльних докумєнтах.
Відповісти
Числом 200 позначається вбитий, 300 - поранений.
Звідси, 8 хлопців загинуло, понад 20 - поранено.
Командир 3 батальйону, виходить, теж вбитий :(
Ех, доки терористи хлопців вбиватимуть?!
Відповісти
Доки останні будуть підпускати до блокпостів невідомі мілітаризовані машини. Доки не навчаться стріляти першими. Доки не навчаться облаштовувати блокпости і перестати пиячити і ночувати на обочинах ворожо налаштованих нас.пунктів.

Це просто відповідь на запитання.
Відповісти
А Тимошенко, Порошенко і "іже з ними" не хочуть потрясти своїми мільйонами і забезпечити армію всім необхідним? Чи нам простіше це робити з своїх злиденних зарплат?
Відповісти
Це чесні люди- Тука, роман. Особисто возять куплені речі воякам. Ризикують звичайно.... Поважаю!
Відповісти
Невже потрібно покласти голову за те, щоби осиротілі діти далі мучилися в одній державі з дибільно-совковим пролетаріатом. Не варто цього робити!
Відповісти
так там і з вертольотів вогонь вели, і броньовички "приватівськими" виявились, і нападаючі у пс-івській формі...
а за день до того наші хлопці відмовились населений пункт з мирняком штурмувати.
беня - у всій красі - "ріжте українці українців на крадені в українців же гроші".
особливим шиком виглядає переказ допомоги через той же "приват".
Відповісти
Все именно так и было, это расстрел за отказ стрелять по мирным жителям, и обоснование штурма Славянска с использованием тяжелой артилерии, который будет очень скоро
Відповісти
Бойовики вже з тиждень катаються на викрадених приватбанковських машинах.
Відповісти
Невже потрібно покласти голову за те, щоби осиротілі діти далі мучилися в одній державі з дибільно-совковим пролетаріатом? Не варто цього робити!
Відповісти
Повністю підтримую
Відповісти
Ты прав.Не хотят люди с вами жить в одной стране.А если их просто отпустить? Всем будет легче.Разные мы.
Ничего хорошего вместе мы не построили.Идите с миром.
Відповісти
Так кто против? Всем желающим жить в России готовы даже купить билеты. Но при чем здесь призывы к сепаратизму и присоединению части одной страны к другой. Поясню на примере. Если кому-то не нравится жить в одном доме, он просто сезжает жить в другой, где ему лучше. Но часть своей прежней квартиры (например одну из комнат, балкон или туалет) за собою он не тянет.
Відповісти
Відомі прізвища наших хлопців?
Відповісти
1. Адамарчук В.А., 1983 г.р.
2. Рыбак М.В., 1994 г.р.
3. Иванчук А.М., 1990 г.р.
4. Волох Д.Р.,1998 г.р.
5. Андрощук Н.А., 1979 г.р.
6. Рудец А.Н., 1984 г.р.
7. Перчук П.В., 1990 г.р.
8. Вальчук В.В., 1986 г.р.
9. Моравский Э. Л., 1969 г.р.
10. Андрощук Ю. В., 1987 г.р.
11. Федоришин А. В., 1987 г.р.
12. Поханский А. Ю., 1991 г.р.
13. Андрейчук П. Д., 1991 г.р.
14. Пащенко С. А., 1988 г.р.
15. Вознюк М. П., 1990 г.р.
16. Серенко В. В., 1975 г.р.
17. Шостак Д. В.,1985 г.р.
18. Шапранюк Р. В., 1978 г.р.
19. Лыс И. И., 1993 г.р.
20. Лесько М. В., 1994 г.р.
21. Шестюк Р. В., 1978 г.р.
22. Тарасенко Р. Н., 1983 г.р.
23. Прокопчук В. И., 1991 г.р.
24. Ткачук Ю. В., 1992 г.р.
25. Олексюк А. И., 1988 г.р.
26. Овчарук В. Б., 1987 г.р.
27. Махновец В. И., 1979 г.р.
28. Теренко В. А., 1980 г.р.
29. Шафранюк А. В., 1985 г.р.
30. Гайдым В. П. 1991 г.р.
31. Феофилин А. В., 1987 г.р.
32. Шостак Д. В., 1985 г.р.
33. Матьяж В. И., 1992 г.р.
34. Ивандроп А. В., 1986 г.р.
Відповісти
ПРОПОЗИЦІЯ - всіх так званих керіників державних підриємств та установ які звільняли призваних захтщати Укаїну хлопців НЕГАЙНО звільнити з роботи з забороно займати кервні посади довічно, розпочати проти них кримінальні справи по факту їх діяльності( дотошно перевіряючи використання кожної гривні по призначенню). Адже по факту вони зрадили нашу країну і працюють на ворога, та щей на керівних постах працюють
Відповісти
а ти, братику, напевно пишеш, сидячи на трупі вбитого тобою ж ворога, такого ж опанаса?
про таких ще мій дідусь колись казав - відпери своє гівно, засранцю, перед тим як на чуже носа морщити.
Відповісти
200 вбиті, 300 поранені
Відповісти
За к5ого гинуть наші молоді люди ,якщо людям на сході треба рашку ,то хай ідуть нахер туди .
Відповісти
Для світлани
200 - вбиті. 300 - поранені. Нехай земля їм буде рухом. Слава героям
Відповісти
скажіть, хто знає імена загинувших?
Відповісти
Видео этого штурма
https://www.youtube.com/watch?v=jFGbaKKfzf4
Відповісти
где фото???
Відповісти
Коломойский своих земляков и солдат расстреливает с вертолётов, как головорез, убийца...что-бы обвинить ДНР...
Відповісти
Троль з тебе не кудишній сепарюга, а за хлопців суки відповісте.... тепер уже з "мирнимим" сепарюгами-підарюхами возитися ніхто не буде.
Відповісти
Люди добрі, та коли ж ми вже зрозуміємо, що треба простому народові і на заході і на сході стати один за одного, та скинути всю цю олігархічну погань с шиї нашої країни!
Відповісти
Пам"ять хлопцям. А пораненим - одужання. Але треба вже замислитись хто винен у цьому. Як можна вбивати та голосувати за єдину Україну. Як ви собі уявляєте чи можливо, наприклад, щоб хлопець та дівчина казали один одному:"Ти такий сякий, як я тебе ненавиджу! Давай разом жити"? Може люди на Сході та на Заході і різні, але не більше чим права та ліва руки. А відрубай одну і станеш інвалідом. Замислитесь над цим, люди добрі, бо душа плаче.
Відповісти
Слава героям!Вічна пам'ять!
Відповісти
Не цінують на Україні людське життя. Молюсь і плачу , а також надіюсь на хороше життя нашим людям. Змести з лиця Землі Путіна і Яника, а також їх дітей, може тоді сволочі зрозуміють щось!
Відчуваю біль, сум, а сім'ям загинувшим і також тих хто служить- співчуття!
Відповісти
Не цінують на Україні людське життя. Молюсь і плачу , а також надіюсь на хороше життя нашим людям. Змести з лиця Землі Путіна і Яника, а також їх дітей, може тоді сволочі зрозуміють щось!
Відчуваю біль, сум, а сім'ям загинувшим і також тих хто служить- співчуття!
Відповісти
Бедные люди собирают деньги на броне жилеты а наши (кандидаты в президенты) всем обещают что спасут Украину !!!! Подскажите кто отказался тратить миллионы на агитацию и свой пиар чтоб отдать эти деньги семьям погибшим за Украину и помощь солдатам в необходимом ???? За кого голосовать ??? Как зовут этого героя который переживает всем сердцем за Украину ???
Відповісти