Фото загиблих під Волновахою волинян

В інтернеті з'явилися світлини волинян-військовослужбовців 51-ої механізованої бригади, які загинули в результаті обстрілу під Волновахою.

Фото надали в медіа-центрі Міністерства оборони.

Нагадаємо, 23 травня в результаті обстрілу терористів загинули 17 воїнів бригади, з них - 10 волинян.

27 травня відбудеться прощання з загиблими чоловіками.

Бондарук (Володимир-Волинський)
Бондарук (Володимир-Волинський)
Ліщук (Володимир-Волинський)
Ліщук (Володимир-Волинський)
Грицюк Михайло Михайлович
Грицюк Михайло Михайлович
Олександр Артемук
Олександр Артемук
Зарадюк Володимир Володимирович
Зарадюк Володимир Володимирович
Йовзик Дмитро Васильович
Йовзик Дмитро Васильович
Махновець Віталій Іванович
Махновець Віталій Іванович
Леонід Полінкевич
Леонід Полінкевич
Попов Павло Володимирович
Попов Павло Володимирович
Прокопчук Володимир Іванович
Прокопчук Володимир Іванович

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 56
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не можна дивитися на ці фото без сліз! Царство небесне хлопцям і вічна память!
Відповісти
Дійсно, сльози на очі навертаються! Співчуття родинам загиблих та вічна пам'ять воїнам-героям!
Відповісти
Царство небесне і вічна память!Герої не вмирають!Плачу.Співчуття родинам, дай Боженько їм сили.
Відповісти
от держава, от дебіли при владі.... Ради кого вони поклали голови такі молоді і такі красиві? А Гузі з правосеками воюють з нами, порядки свої насаджують! Гузь, не позорся, по дворах міста ходиш мирити жителів з якимись бізнесменами, це такі функції влади теперішньої -отуди, бля... на Схід там свою хоробрість проявіть!!!
Відповісти
матюків не вистачає, щоб тобі відповісти.Їх послали туди турчинови-порошенки, ті, хто зараз при владі, а не Правий сектор і Гузь. Мозгами трохи шевели, і думай, що пишеш.
Відповісти
шкода..поклали голови раді того щоб тут чеченських блок постів не було..
Відповісти
Не шукайте крайніх то вам потрібно було такою ціною долізти до влади, а матюкатися ми всі вмієм, 1111 стовітсотково прий(ва),
українці більшість розумні люди, а ці настрої що ви підтримуєте і ваша поведінка матиме оцінку(і від Бога теж), в сімї небез виродків, ми витримаєм все,а якщо хотіли щось довести то потрібно підняти дупи і захищчати а то за гроші і посади рідну Україну продасте.Змініть цінності адже нічого ціннішого немає як життя людини. Розвели вогонь а затушити нема кому. Награлися....Дуже шкода отих простих людей.
Відповісти
Дивлюсь на Вас хлопці і плачу
Відповісти
Царство небесное.Смотрела и плакала.Бедные мамы,за что хоронят своих сыновей. Из-за сотни шизофренников,которые умом тронулись,для которых ничего святого нет,ради сохранения власти и бабала готовы полстраны в крови утопить.Господи,накажи их!
Відповісти
Вічна Вам пам'ять Герої України, земляки ми Вас не забудемо.
Відповісти
Вічна память Героям України!!!
Відповісти
Вечная память всем погибшим.Страшно, что за всем этим стоит зверьё,которое не имеет ничего святого,за 30 сребренников готовы продать мать родную,про Родину вообще молчу.Родина у них на дне стакана или на конце иглы.
Відповісти
Вічна пам"ять героям і Царство небесне, мужності і терпіння їхнім сім"ям пережити цю втрату...
Відповісти
Вічна пам"ять героям і Царство небесне, мужності і терпіння їхнім сім"ям пережити цю втрату...
Відповісти
Бидло до влади рвалося на чужій крові. Господь Бог їх рано чи пізно накаже, за все в житті прийдеться платити. Для рідним і близьких загиблих ця втрата невиправдана
Відповісти
Царство небесное. Родителям сил пережить большое горе. Украина вся в слезах и так с ноября прошлого года. Неужели те, кто так хочет власти и вернутся в Украину(зек,пшонки,захарчки и прочие твари), которые проплачивают все и утопили нашу страну в крови не могут представить что у них тоже есть дети, ТВАРИ представте своих детей на месте убитых вами ребят.
Відповісти
боже, якi молодi!сили i здоровя рiдним пережити це горе...украiна плаче з вами!
Відповісти
боже, якi молодi!сили i здоровя рiдним пережити це горе...украiна плаче з вами!
Відповісти
Слава героям!!! Не можливо стримати сліз. Хто відповість за смерть цих хлопців,це ж живі мішені, як можна було відправляти без бронежелетів, без нормального озброєння, для чого їх використали.Де справедливість!
Відповісти
цим героям вічна слава!!! слів немає тільки сльози.нехай Бог боронить їхні родини-це непоправний біль!
Відповісти
Вечная память!За что нам такие испытания,сколько невинных людей гибнет ради кучки ушлепков которые отрабатывают грязные деньги
Відповісти
нізащо згинули хлопці. Так за Україну.За яку Україну?.А ще як подумаю про тих сиріток- татко не підкине до неба,повернувшись з роботи.Вони ж ще малесенькі і спробуй їм пояснити де тато? А дЕ тато...? Земля вам пухом захисники.
Відповісти
Царствие небесное....
Відповісти
Господи упокой их души. И "позаботься" об уродах, которые убили этих детей. Пусть им будет так же тошно жить, как теперь тошно родителям этих детей.
Відповісти
Героям. Слава
Відповісти
Вічна пам'ять героям
Відповісти
Господи, какие молодые, какие красивые!.....Царство небесное ГЕРОЯМ. Спасибо вам за Украину !!! Героям Слава!!!
Відповісти
Отче, жертвуемо Тобi кров, рани i бiль синiв Украiни, горе i бiль родин iхнiх i сльози i бiль нашy разом з вмираючим на Хрестi Сином Твоiм Iсусом задля спасiнна Украiни i цiлого свiту. Задля болючих Христових терпiнь I терпiнь наших, спаси Украiну. Iсусе дов1ряемо Тобi.
Героям вiчна Слава!
Відповісти
Вічна пам'ять...
Відповісти
Вічна пам'ять героям! Співчуття та велика подяка батькам що виховали справжніх чоловіків.
Відповісти
Я из Славянска. Царство небесное и земля пухом. Очень жаль. Слава Украине!
Відповісти
Отомстим...
Відповісти
Свiтла пам,ять героям!
Відповісти
Царство Небесне вам мужні наші діти!!!
Пухом Земля вам,наші Герої(((

Слава Україні!
Слава Героям!
Відповісти
Ви наші найкращі! Сумуємо, ніколи не пробачимо путлеру!Слава Україні!Героям Слава!
Відповісти
Господи милосердний, як же пережити матері таке горе??? Вклоняюсь низько батькам загиблих Героїв. Герої не вмирають!
Відповісти
Война- ужасная гадость, на ней не бывает, ни правых, ни виноватых,хорошие и плохие есть с обеих сторон, только хороших убивают первыми.(Борис Акунин).Царство небесное и вечная память!
Відповісти
Моі щирі спивчутя рідним близьким.Героі не вмирають. Вічна пам"ять
Відповісти
Царство небесное.... дай бог бог сил родственникам.
Відповісти
Дай Боже сили і здоров"я перенести випробування
рідним загиблих.ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ
Відповісти
Співчуваємо рідним, сумуємо і плачемо разом з усією Україною. Земля вам пухом, наші герої.
Відповісти
ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ, НЕХАЙ ЇМ ЗЕМЛЯ БУДЕ ПУХОМ, НЕМОЖЛИВО СТРИМАТИ СЛІЗ, ВЕЛИКА БІЛЬ В ДУШІ, СПІВЧУВАЮ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ, СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА!БОЖЕ УКРАЇНУ БЕРЕЖИ
Відповісти
Вічна пам"ять.............ми всі плачемо і співчуваємо, рідні ж все життя будуть жити з цим непоправним горем(((
Відповісти
Прокопчук Володя, совсем пацан еще. Слезы наворачиваются.
Вечная память героям!!!!!!!!
Отомщу тварям виновным в гибели наших детей. Никакой пощады палачам и подонкам.
Героям слава!
Відповісти
шкода...сльози на очах...особливо коли бачиш фото знайомої тобі людині... Коля Бондарук, буду завжди тебе пам'ятати...
Відповісти
Каратели, горите в аду.
Відповісти
Почему такой злой ????
Відповісти
Гароям СЛАВА!
Відповісти
Чтото я не пойму. Вы понимаете что эта команда ехала разработаь план как убить дургую команду, и та другая команда оказалась хитрее. Чему вы соболезнуете? Тому что не умерли те кто убил этих? вы что, начали взвешивать смерти, одни вам роднее другие более отчужденные?? Да за смерти все нах будете гореть в аду, ваши наши, друзья браться, всем прийдется отвечать за свои решения, убийцам смерть. Кто с мечем прийщет ото от него и помрет. Они пришли с разведкой как убить, и были сбиты, в чем несправедливость???
Відповісти
вічна пам"ять вам герої.
Відповісти
слава украіні.героям слава...дуже шкода що загинуло багато людей в цій безглуздій війні .дякуємо ім і гордимося ними .ВІЧНА ПАМЯТЬ...
Відповісти
НЕХАЙ ВАШІ ДУШІ ПРИЙМЕ ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ.СПІВЧУВАЕМО НЕПОПРАВНОМУ ГОРЮ РІДНИХ.ВІЧНА ВАМ ПАМЯТЬ ЗА ТЕ ЩО ПОКЛАЛИ СВОЕ ЖИТТЯ ЗА НАС.В НАШИХ СЕРЦЯХ ВИ ЗАЛИШИТЕСЬ НАЗАВЖДИ МОЛОДИМИ.СВІТЛА І ВІЧНА ВАМ ПАМЯТЬ.ЗЕМЛЯ ПУХОМ.
Відповісти
царство небесне і вічна пам'ять українським козакам, вільним людям по волі Божій, а не царській чи панській
Відповісти
вічна пам`ять героям їх неможл иво забути.
Відповісти
Вони загинули з провини місцевих жителів - любителів "русского мира", які вийшли наперед, а обдроченци сховалися за ними й обстріляли наших захисників.Вічна їм пам'ять й наши молитви.
Відповісти