«ПТН ХЛО» - білборд у Луцьку. ФОТО

«ПТН ХЛО» - білборд у Луцьку. ФОТО
У Луцьку на проспекті Соборності розмістили білборд із написом "ПТН ХЛО".

Він з'явився у суботу, 5 липня, - повідомляють у групі "Я люблю Луцьк" у соцмережі Вконтакте.

Нагадаємо, раніше у Луцьку відбувався марш, учасники якого співали "Путін х**ло".

У своєрідній формі висловив свій протест і депутат Луцькради Андрій Козюра, одягнувши на сесію футболку з написом "ПТН ПНХ".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Крим це не поверне...
Відповісти
Ідіоти.
Відповісти
твого хазяїна образили, не плач, він дійсно ху.ло
Відповісти
Він напав на твою краіну, а ти боішся дитині пояснити шо той мужик остоння наволоч!
Відповісти
5 балів!
путлер ху.ло!!!
Відповісти
Підтримую попередніх коментаторів. Дуже "інтелігентне і культурне" у нас місто, виявляється. Знайомий казав, вже на футбол племінників мама з дядьою через це не пускає, а тепер з дитиною і гуляти не вийдеш, аби не запитала, що то означає...
Відповісти
Ко-ко-ко!!! Куд-кудааааааах!!!
Відповісти
http://www.ridus.ru/news/162673

На цих рівняєтесь?..
Відповісти
Він напав на твою краіну, а ти боішся дитині пояснити шо той мужик остоння наволоч!
Відповісти
А хто сказав що воно мужик?
Відповісти
Ну тоді для більшого ефекту розмалюй у себе в хаті ще стіни, напише це собі на лобі і повторюй про себе , як отче наш.
Якби ці гроші перерахували на армію, то було б більше толку..
Відповісти
Навіщо розміщувати ці білборди в Луцьку, де і так всі знають, що путін Ху...ло? Розмістіть краще такі білборди в Донецьку, чи Луганську навпроти адміністрацій. Стрьомно?..

А таких ура-патріотів як Козюра треба в таких футболках повітряним десантом скидувати прямо в центр Донецька і хай попробують добратись живими до кордону.
Відповісти
без каски і бронежелета!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Уже зняли.
Відповісти
Молодцы! А я бы в каждом патриотичном городе повесила бы такой плакат. Означает: МЫ ЗА ЕДИНУЮ УКРАИНУ! И поднимает настроение! А детей от этого не оградишь, когда мат на ТВ и в быту. Умные дети поймут, что это плохие слова, но вынужденные, как и кровь , проливающаяся на Украине по вине этого Х-ЛА.
Відповісти