Літак із Москви сів у Борисполі, - ЗМІ

Літак із Москви сів у Борисполі, - ЗМІ
Інформація російського незалежного телеканалу «Дождь» поставила на вуха половину політиків Європи – Путін летить до Києва на переговори з Порошенком.

Сьогодні, 20 липня, після 16.00 години сайт міжнародних польотів зафіксував літак з Москви, що сів у Борисполі, - повідомляє чернігівське видання Високий Вал.



"Ми, чернігівці, знаємо, що мало не всі літаки з Москви і Петербурга пролітають над Черніговом. Сьогодні після 16 години сайт міжнародних польотів показав нам над Черніговом 4 літаки з Москви. Один із них сів у Борисполі", - інформує Високий Вал.

Чи був це борт № 1 російського президента – сказати поки що важко. Ні російські офіційні джерела, ні українські – це поки що не підтверджують.

Але не виключено, що завтра в офіційних новинах можуть з’явитися повідомлення про зустріч.

Власне причину такої надсекретності видання пояснює анекдотом часів Брєжнєва.

«Піймали мужика , який на параді на Красній площі, у Москві, хотів застрелити Леоніда Ілліча. Допитують:

-Ви стріляли з близької відстані. Радянські люди вам не дали!

-Так! Як побачили пістолет - десятки бажаючих почали смикати за руку: «Дай я вистелю»!

"Може політ борта № 1 Росії і приховують, бо занадто багато бажаючих було б його збити", - припускає автор.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ні він не приїде... сцикливий дуже...пошле лавра або якогось дрібного холуя.
Відповісти
Зато наш презик не сцикливий, он уже аж ни разу не был в зоне АТО
Відповісти
слідкуй уважно
Відповісти
вам олеженька к дохтору надобно.
Відповісти
Да был он в зоне АТО и не один уже раз.
А ты, лживая макака, с ватными мозгами,прежде чем трындеть чоть прессу почитай или на новостные сайты загляни. Или читать в школе был не обучен?
Відповісти
Терміново запросити генерала Кузьмука з ПЗРК С-300, від дуже фаховий зенітник!
Відповісти
Борт #1 путлера - Іл 96. А на фото аірбас. Фігня....
Відповісти
Вот только не надо украинцев держать за идиотов. Мы украинцы, а не идиоты. Миллион причин, по которым визит Путина в Киев невозможен. И самая первая, даже не та, что это очень опасно для Путина, его здесь могут порвать на куски, а то, что Путин - высокомерное антиморальное ЧМО, которое не считает украинцев за людей и никогда не прилетит к нам договариваться.
Відповісти
Только не надо рассказывать за всех...И если это Путин, то как не крути а все-таки мировой лидер... а наш гарант пока никакой...
Відповісти
а вы дима какой,голубой?голубой!
Відповісти
Эта дрянь всегда была стукачом,сексотом.Сначала в университете потом в ГДР в Дрездене будучи на должности начальника клуба. Это редкая мразь лживая,жадная,подлая.Когда-то россияне узнаете всю правду о нём и ужаснётесь.
Відповісти
Этот наш "никакой" гарант по факту успешно тра..ает гаранта гораздо большей и могучей державы , таке что не нужно ля ля
Відповісти
украинцы не идиоты , они дебилы , пляшут и прыгают под американскую дудку , разрушают собственную страну и ещё этим гордятся , только дебил может не видет того , что творится в каждой стране , куда влезли американцы
Відповісти
Да да. Южная Корея, Япония, Западная Германия - загнивающие страны)))
Відповісти
все видят что стало с теми странами куда влезло кацапье.
Відповісти
Да именно Тунис, Ливию, Египет, Сирию и даже Югославию бомбили кацапы... и влезли же как-то..Да, забыл еще Ирак...
Відповісти
в вашем случае вася не имя а диагноз,вам как и вите надобно к дохтору на клизму скипидар с патефонными иголками.
Відповісти
А куда вы говорите влезла раша и там все расцвело - Абхазия , чечня , приднестровье ?
Відповісти
Если это прилетел х...ло, то почему его самолет не направили пролететь над Луганской и Донецкой областями?
Відповісти
Какой соблазн... Реквием "П-н - х-ло" особенно симпатично прозвучало бы на мотив похоронного марша.
Відповісти
Путин- хуйло, фашист, вор, педераст и мерзавец! Смерть Путлеру! Слава Украине!
Відповісти
Ху-ло лидер???? ))))) Не смеши!!! С ушлепком общаются как с душевно больным т.к. у реального шизофренопедофила есть ядерная кнопка.
Відповісти
Я думаю что если действительно Путин прилетел значит начало войне полноценной с "миротворческими силами" или 2 вариант мы тихонько проглатываем "Крым" думаю других вариантов нет...
Відповісти
ПОлішуки з Волиньпост даже анекдот без помилок не можуть написати
Відповісти
И где же наши Буки ?
Відповісти
волиньпост тепер про кожен рейс із москви до києва буде писати?....вже всім давно відомо шо це був фейк, навіть прєдвадітєль Української вати - Ляшко про це написав.
Відповісти