У новому списку - 53 полонені та 89 зниклих бійців 51-ої бригади

У новому списку - 53 полонені та 89 зниклих бійців 51-ої бригади
Волонтери, які займаються розшуком бійців 51-ої бригади, оновили списки полонених і зниклих військових.

Переліки опубліковані на сторінці координатора волонтерів Наталії Соколової у Facebook.

Якщо хтось знає про долю бійців, які є в переліку, або є зв'язок з бійцем просять телефонувати на номер +38(093)1404774 (Анатолій).

Родичам полонених радять звернутися в СБУ та написати відповідну заяву.

Костянтин Зінкевич у Facebook пише, що списки загиблих, поранених, полонених, розшукуваних та тих, що вийшли з оточення, оновлюються у військовій частині щохвилини і цілодобово. У частину можна звернутися за номером +38(03342)42891.

1 Кричук Сергій Борисович, 1984,
2 Куденчук Юрій Леонтійович, Ковельський р, Люблинець
3 Крепець Леонід,
4 Поліщук Максим Сергійович, 1991
5 Ярмолюк Микола Вододимирович, 1979
6 Василюк Олександр Анатолійовіч, 1984
7 Оксенчук Микола Васильович, 1989, с.Кривлина, Ковельський
8 Троцюк Вадим, 1989 (Володимир-Волинський район).
9 Дарчик Петро,
10 Теслюк Юрій Петрович (Ковельський район),
11 Мизовець Віктор Володимирович (Ковельський район),
12 Педченко Михайло Сергійович, 1984,
13 Петренко Володимир Юрійович, 1984,
14 Криса Василь Вікторович (Володимир-Волинський),
15 Пугач Ігор Володимирович, 1978,
16 Ковальчук Володимир Васильович, 1985,
17 Ткачук Ігор Петрович, с.Копче, Рожіщанського р
18 Моркот Олександр Михайловіч, 1986
19 Марфіч Міхайло Васільовіч, 1972
20 Степанов Валентин Анатолійовіч, 1986
21 Петренко Володимир Юрійовіч, 1984, Володимир-Волинський
22 Мельнічук Олександр
23 Райхель Анатолій Маряновіч, 19857 Ужгород
24 Абрамчук Іван Міхайлович, с.Білин, Ковельський
25 Курук Сергій Іванович,1987
26 Мороз Микола Миколайович, 1984
27
28 Нагалюк Андрій Ковельський 30 років, с.Білин Ковельський
29 Федун Андрій Міхайлович, 1978
30 Карпук Андрій, 1992
31 Гончарук Віталий, 1993
32 Поліщук Максим Сергійович,1991. смт Луків, Турійський
33 Берешко Юрій Миколайович, 1984, Маневичі
34 Білозір Юрій , Львівщина
35 Пугач Ігор Володимирович,
36 Михалевич Андрій Миколайович, 1987
37 Криницький Ігор Іванович, 1992
38 Бешта Микола , Турійський р,
39 Терещук Олександр
40 Бондарев Іван Іванович
41 Головій Петро Вікторович, Заболоття, Ратнівський
42 Дідун Микола Миколайович,1993
43 Піварчук МИкола Валерійович, Іваничівський
44 Смирнов Сергій Геннадійович 1975 Володим.
45 Суліковський Антон Станіславович1992
46 Шемрук Юрій Олексійович,1992, Луцьк
47 Лисюк Андрій Ярославович, 1985
49 Лобжін Олександр Володимирович, 1990
50 Капелюк Юрій Миколайович
51 Яблонський Вадим Олександрович,1981
52 Федорчук Віталій Леонтійович, 1976
53 Васильєв Віталий, 1988

30 СЕРПНЯ

54 Карпук Андрій Ярославович
55 Никитюк Олег Олегович, 1980
56 Дяк Олександр Володимирович, 1990 р.н. Волинська обл., Любомльський р-н, с. Машів
57 Ярмолюк Олександр Петрович 1982 (Ковель),
58 Сосюк Андрій Володимирович 1992
59 Посполітак Андрій, 1987 р. смт. Луків
60 Михалевич Андрій Миколайович
61 Яцунiк Тарас Миколайович, 1986
62 Селіванов Віталій Миколайович
63 Байда Василь,
64 Коржан Юрій Григорович, 1988
65 Холодюк Олександр Анатолійович,
66 Титаренко Олександр, 1973,
67 Міщук Ігор, 1987,
68 Гашук Дмитро, 1991,
69 Цибах Андрій, 1986
70 Лівша Володимир, 1977
72 Янчук Валерій Леонiдович, 1984
71 Черниш Вячеслав Володимирович
73 Фурдела Віталій, 51 ОМБ 3 бат. с. Валява, Чернівецької обл,
74 Головатий Дмитро Костянтинович 1983
75 Резніченко Володимир Васильович, 1978
76 Козак Олег Олександрович, 1987
77 Бурда Олександр,
78 Кравчик Сергій Петрович,
79 Саксін Андрій Михайлович
80 Лахай Олександр
82 Абраменко Денис,
81 Савчук Святослав Петрович,
83 Малей Андрій Анатолійович,
84 Хавура Микола,
85 Олійник Евгеній Петрович 1991
86 Тарасюк Олексій Васильович,1990р,
86 Грушаник Iгор Романович 1989р.,
87 Смутняк Олег Ігорович.
88 Корнилевич Олександр,
89 Щавінський Сергій

ПОЛОНЕНІ

1 Панько Микола Миколайович, с.Простянка, Луцький район
2 Ткачук Тарас Петрович, с.Копче, Рожищанський район
3 Яблонський Володимир Вікторович, 1988
4 Лукашук Юрій Анатолійович,
5 Луцюк Анатолій Леонідович,
6 Майборода Сергій Ростиславович, 1986,
7 Вітрук Сергій Сергійович, 1991,
8 Гвізда Олексій Валерійович (Любомлський район),
9 Рибіцький Микола Валерійович (Іваничівський) 1992,
10 Фіть Сергій Ігорович (Павлівка),
11 Ляшук Іван Ростиславович, 1992,
12 Середюк Олександр Васильович (Ковельський район),
13 Кот Олександр Анатолійович (Ковельський район , Любитів),
14 Варениця Андрій,
15 Крук Геннадій Викторовіч,1991, Луцьк
16 Гричай Олександр Васильович (Хмелівка, Володимир),
17 Галета Ігор,
18Панько Микола Миколайович
19 Климчук Богдан Володимирович,
20 Климчук Віктор Володимирович,
21 Велічук Андрій Васильович, 1983
22 Єрмолаєв Максим Миколайович, 1990
23 Марчішак Мікола Миколайович
25 Гаврук Олег Михайловіч, 1981, Рожіще
24 Прокопчук Андрій Євгенович, 1986
26 Шульгін Віталій,
27 Мельник Олександр Васильович, 1993 Любешівський,
28 Цицюк Тарас Ростиславович,
29 Терпелюк Юрій Миколайович, 1985
30 Криса Василь Вікторович,
31 Яблонський Володимип Вікторович,
32 Крупа Андрій Романович, 1993
33 Намуйлик Сергій Олегович ,1992,
34 Луцюк Анатолій Леонідович
35 Комісарчук Артем,
36 Васільєв Віталій, 1988
37 Чижевський Павло,
38 Троцюк Вадим Васильович,
39 Іванків Олег,
40 Поліщук Максим
41 Нестерук Анатолій
42 Гвізда Олексій,
43 Яслинський Олександр, Луцький р
44 Теслюк Юрій Петрович
45 Матвійчук Андрій Васильович, 1986, с Прилісне Маневицький
46 Верешко Юрій Миколайович,
47 Маїло Андрій Миколайович,
48 Платаш Олексій,
49 Цура Дмитро,
50 Майстренко Максим Андрийович,1974,
51 Губін Віктор,
52 Бугай Василь Михайлович, 1986 року (Хмельницька область),
53 Рабей Святослав

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 52
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
да что ж так не везет пацанам с Волыни!?
Відповісти
Чи є офіційні списки загиблих 51 бригади за 29-30 серпня?
Відповісти
напишіть правильний номер частини
Відповісти
Головатий Дмитро, 1983 знайшовся,дякуємо всім,хто допоміг йому. Хай береже Вас Бог за вашу роботу і допомогу.
Відповісти
Якщо хтось знає напишіть будьласка про місцезнаходження Потапчука Станіслава Володимировича.
Відповісти
Райхель Анатолій полонений
Відповісти
КОМУ НЕБУТЬ ЩОСЬ ВІДОМО ПРО ЮРУ БУКІЯ????? НАПИШІТЬ--НЕМА В ЖОДНИХ СПИСКАХ???
Відповісти
Шемрук Олексій Юрійович 18,03,1992р.полонений
Відповісти
31й і 3й? Хто складав списки?
Відповісти
70-ий в списку-дзвонив, сказав "живий, здоровий"
Відповісти
Петренко Володимир Юрійович - Може хто знає напишіть .
Відповісти
Шукаэмо Резныченка Володимира 51 бригада.Прошу допомоги
Відповісти
а пятий и 34
Відповісти
хто знае щось про Юрія Коржана напишіть будласка
Відповісти
хто знаэ про юру коржана на пешить будласка
Відповісти
Хто знає щось про Василюка Олександра, відпишіть будь ласка, або перетелефонуйте 066-936-27-72
Дякую
Відповісти
Ищем Резниченко Владимира 1978г.р.
Відповісти
Турчик Іван Васильович. Немає ніякоі ініормаціі
Відповісти
Прохання повідомити хоть щось про знайдених хлопців з 2 батальйону 51 бригади, можливо ваші знайденні родичі щось скажуть про мого брата, в списках його немає, на за'язок не виходить. Тел 0965122411
Відповісти
Чи відомо щось про Кушніра Ігора? Напишіть будь-ласка.
Відповісти
Інфсрмація про САВЧУК СВЯТОСЛАВ ПЕТРОВИЧ (с. Кременець р-н Рожище)- в полоні в Сніжному ( інформація від бійця-побратима ВОВРОЗНІК КОСТЯ)
Відповісти
Хамхіль Роман Романович 1987.Напишіть якусь інформацію,будь ласка.
Відповісти
Юру Букія бачив на двох відео 1) парад полонених в Донецьку та ще 2) одному, де він щось говорить про Порошенка). Але, що цікаво. Є ще 3) одне відео, де допитують полонених із батальйону Донбасс. Голос головного із терористів дуже подібний(може то ця ж людина) на відео 1) та 3).
Відповісти
Якщо комусь щось відомо про Холодюка Олександра (медбрат) з 51-ї, будь-ласка, відпишіть. Батьки уже два тижні чекають звісточки від сина...
Відповісти
В полоні у Донецьку. Головне - живий!!
Відповісти
Щиро дякую за інформацію!!!
Відповісти
Розшукуємо Ростуна Олександра Володимировича , м. Ковель, 51-бригада 1-й батальйон. Хірург. Виїхав на виїзд з фельдшером та водієм медичної машини. Дзвоніть за тел.095-023-4302. Дякуємо!
Відповісти
Розшукуємо Ростуна Олександра Володимировича , м. Ковель, 51-бригада 1-й батальйон. Хірург. Виїхав на виїзд з фельдшером та водієм медичної машини. Дзвоніть за тел.095-023-4302. Дякуємо!
Відповісти
Хто чув щось про Саксіна Андрія Миххайловича. Камянко-Бузький р-н.
Відповісти
Розшукуемо Посполитака Андрия СМТ. ЛУКИВ Турийський р-н.
Відповісти
Допоможіть знайти бійця 51бригади. Олександра Перепелицю 1989р.н. Пропав зв'язок 29.08.2014.
Відповісти
Серед полонених у місті Сніжному знаходиться Мигляс Володимир Станіславович, 1974 р.
Відповісти
Бачила в списках полонених кушнір ігор 51бригада може уе він
Відповісти
Допоможіть будь-ласка знайти брата!!!
Можливо хтось бачів чи знає місце знаходження цього хлопчини..
Михалевич Віталій Володимирович 1991 р.н. останній раз з'являвся на звязку 23 серпня..51 бригада......відомо що він знаходиться в якомусь госпіталі але Невідомо в якому..
Хто що знає будь-ласка повідомте
0978080077-Альона
0987188445-Наташа
Відповісти
БОДНАР СЕРГІЙ 95 Р.Н. ІВ-ФРН.80-ТА ВДВ ХТО ШО ЗНАЄ ВІДПИШІТЬ
Відповісти
БОДНАР СЕРГІЙ 95 Р.Н. ІВ-ФРН.80-ТА ВДВ ХТО ШО ЗНАЄ ВІДПИШІТЬ
Відповісти
чому немає КОЦЮК РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ 1978.51 БРИГАДА.
Відповісти
Поліщук Максім Сергійович
Відповісти
Женя Андріюк (Андріюк Євген Олександрович), солдат-контрактник з Хмельницького, в/ч А0553, 8-й окр. полк спецпризначення. Був кілька місяців в АТО, потім госпіталь, потім перепідготовка в Костополі і знову — на війну, 21 серпня у складі розвідувального взводу одного з батальйонів 51-ї ОМБ. З його слів, маршем проїжджали біля Волновахи, а потім — нічний бій, пошкоджена БМП. Потім проривалися на допомогу 3-му батальйону, потрапили в оточення. Назв населених пунктів не може визначити, бо нема карти . 28.08.14 зайняли оборону на блокпостах,по них весь час била ворожа артилерія. Остання СМС — 29.08.14 вранці:"Будемо прориватися до своїх". Більше — ні слова, ні звістки. Люди, може, комусь відомо щось про цього хлопця, напишіть. Всі необхідні заходи для розшуку застосовуємо (заява в СБУ, у Центр звільнення полонених і т.і.). А може, він десь в госпіталі лежить, телефон втратив, номерів напам*ять не знає, а може ще десь... Може, хтось із хлопців, які були з ним, напише нам хоч два слова про Женю. Будь-ласка, поширте інформацію.
0679578965
0966622776
0633682515
Відповісти
Допоможіть знайти КОЦЮКА Руслана Володимировича 51 бригада 3 батальон. 1978 р.н. Прохання хто має якусь інформацію звонити за тел. 0664760650(Олександра).
Відповісти
Допоможіть знайти Коцюка Руслана Володимировича родом з Тернопільської області 1978р.н. 51 бригада 3 батальйон. Прохання хто має якусь інформацію звонити за тел. 0664760650(Олександра).
Відповісти
Допоможіть знайти КРИВЕНЧУКА ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА 1994 р. 51 бригада 3-й батальйон, не виходить на зв' язок з 28 серпня .Може, хтось з хлопців ,які були з ним знає про ньго хоч щось ,повідомте будь ласка!!!0979393560- сестра Наталя
Відповісти
Допоможіть знайти КРИВЕНЧУКА ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА 1994 р. 51 бригада 3-й батальйон, не виходить на зв' язок з 28 серпня .Може, хтось з хлопців ,які були з ним знає про ньго хоч щось ,повідомте будь ласка!!!0979393560- сестра Наталя
Відповісти
Допоможіть знайти бійця 51бригади,ШВАНКА ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА,1989р.н Останій дзвінок від нього 28.08.Може, хтось з хлопців ,які були з ним знає про ньго хоч щось, повідомте будь ласка.Чекаємо на любу інформацію...
0971690482 - Олеся в будь який час....
Відповісти
Допоможіть знайти ШВАНКА ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА 1989р.н 51 бригадаз 28.08 не виходить на звязок.Важлива будь-яка інформація, будемо дуже вдячні. 0971690482 - Олеся дзвоніть
Відповісти
Допоможіть знайти ШВАНКА ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА 1989р.н 51 бригадаз 28.08 не виходить на звязок.Важлива будь-яка інформація, будемо дуже вдячні. 0971690482 - Олеся дзвоніть
Відповісти
Допоможіть, будь ласка, знайти! Сивий Олександр Анатолійович, батальйон "Світязь". Пішов фельдшером, позивний Док. Останній раз його бачили 29.08 на БТР 51 бригади. В бою у Новій Катеринівці. У кого є якась інфа, чи можливо хтось з бійців бачив його. Важлива будь-яка інформація. 0994311940
Відповісти
шукаемо ПОСПОЛІТАК АНДРІЯ СМТ ЛУКІВ
Відповісти
Шукаємо Іонова В*ячеслава Анатолійовича, з 28,09,2014- не виходить на зв*язок!
Відповісти
Шукаємо Іонова В*ячеслава Анатолійовича, з 28,09,2014- не виходить на зв*язок!
Відповісти