Помер Борис Клімчук

Помер Борис Клімчук
Помер екс-голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Андрій Лучик.

Як відомо, Борис Клімчук народився 18 березня 1951 року у селі Волошки Ковельського району. Двічі займав посаду Волинської ОДА: з липня 1995 по червень 2002 та березня 2010 року по лютий 2014 року.


Редакція ВолиньPost висловлює співчуття рідні і близьким.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 55
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Земля рухом і вічна пам'ять
Відповісти
СЕРЙОЗНО?????????????????????? ШОК!!!
Відповісти
Яка бездоганна вибірковість у смерті при виборі кращих із нас
Відповісти
Упокой, Господи, душу спочилого раба твого. Прийми його душу у Царстві Твоїм.
Відповісти
може серце не витримало, всеж йому добре нерви потріпали.
дай боже душі спокою.
Відповісти
Вічна пам'ять! Він багато зробив для Волині.
Відповісти
Царство йому небесне! Видатна людина і сильний керівник!
Відповісти
Царство Небесне... Достойна, розумна, мудра була Людина! Співчуття рідним та близьким... в шоці....
Відповісти
Це напевно єдина стаття, під якою, я маю надію, не буде гнилих коментарів, про Клімчука. Звісно, його позиціонували як регіонала, але чим далі дивишся на сучасних патріотів в політиці, тим більше нудить від їхньої некомпетентності і пустослівства. Клімчук був професіоналом. Крапка.
Відповісти
Хай земля йому буде пухом, вічний спокій, хай Господь прийме його душу де праведні спочивають.
Простіть, Борисе Петровичу, всіх ницих земляків, які хоч словом, хоч ділом Вас образили. Ви справжній, Ви земний. Спочивайте з Богом. Сім"ї глибокі співчуття, гордіться своїм чоловіком, татком, тестем, ДІДУСЕМ.
Відповісти
Царство Yебесне і вічна пам"znm!!
Відповісти
Світла пам'ять!
Відповісти
Вічна пам"ять великому патріоту Волині, невтомному громадському діячу і просто добрій людині!! Лише тепер прийде ДО УСІХ розуміння постаті Б.Клімчука в житті його рідного краю. Ніхто стільки не зробив для нашої області, як Борис Петрович. А всі ті, хто прискорив час його смерті, сьогодні вже показали, що не гідні і пороху з його ніг! Висловлюю глибоке співчуття родині Б.П.Клімчука - непоправна втрата вашої сім"ї перекликається з жалобою громадян всієї області.
Відповісти
Царство небесне! Вічна пам'ять! Співчуття рідним і близьким.
Відповісти
Нинішня влада в порівнянні з Борисом Клімчуком - це чорна моль. Тепер буде на виду її "досягнення", бо все пізняється в порівнянні. Царство Небесне великій Людині волинського краю. Хай спочиває з Богом і святою памяттю земляків, які можуть достойно оцінити те, що зробила людина, яка сьогодні вже відійшла від нас у вічність.
Відповісти
Завжди поважав цю Людину, хай спочиваэ з миром.
Нажаль, думаю, що псевдо патріоти прискорили його смерть, нерви потріпали. Людину треба поважати за вчинки, а не за різні там політичні уподобання. Коли, коли в нас хоч хтось почне думати ? Коли наше стадо баранів перетвориться з маси на індивідуальність ? Дивився по телебаченню ті пікети, штурхання... до чого це все ? Невже ідіотів більшість ? Камінь кинути, це да, це ми можемо.... Ще раз велика шана Борису Петровичу, я більш нікого не знаю достойнішого на Волині...
Відповісти
Який жах. Щиро шкода.
Відповісти
Хороший був керівник.Умів працювати з людьми.ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.
Відповісти
він не був Героем...
Відповісти
Точно не будуть героями ті, хто зараз при владі!
Відповісти
Хай з Богом спочиває!!!
Відповісти
Вічна пам,ять....
Відповісти
Вічна пам"ять...
Відповісти
Вічна пам'ять !
Відповісти
земля йому пухом! З усіх губернаторів він найбільше дбав про область.
Відповісти
Вічна память чудовій людині.
Відповісти
БОРИС ПЕТРОВИЧ БУВ ДУЖЕ ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ,ВМІЛИМ ТА МУДРИМ КЕРІВНИКОМ,ХОРОШИМ СІМ,ЯНИНОМ.ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ!ВІЧНИЙ СПОКІЙ
Відповісти
Вічна па'ять. Співчуття близьким. Хай спочиває з Богом.
Відповісти
Він був насправді великою і далекоглядною людиною,справжнім чоловіком, який перед своїм народом непосоромився першим від усіх стати на коліна і попросити за все пробачення, слава йому і вічна память!!!!!!!!
Відповісти
Велика людина, істиннний волинянин, простий, розумний,доступний для спілкування, людина, у якої на все була власна думка.
Вічна йому пам'ять і Царство Небесне! Спочивайте з миром!
Відповісти
Велика людина, істиннний волинянин, простий, розумний,доступний для спілкування, людина, у якої на все була власна думка.
Вічна йому пам'ять і Царство Небесне! Спочивайте з миром!
Відповісти
Романюк! Громада міста просить оголосити день жалоби!
Відповісти
Тільки один раз зустрілися з ним віч-на- віч і я дякую Богу за цю зустріч.Справжній керівник і просто гарна людина.Спочивайте з миром.
Відповісти
Вiчна пам'ять. Хорошо був людиною(
Відповісти
Вічна память. Хороший був.
Відповісти
Вічна память, хай земля буде пухом. Мені пощастило працювати під його керівництвом. Це була людина з великим серцем та сильним духом. Справедливий керівник. Будем надіятись що волинняни зможуть гідно оцінити його вклад в розвиток нашої області. А молоді волинські політики задумаються... ВІЧНА ПАМЯТЬ, ВІЧНИЙ ПОКІЙ.Нехай Бог простить гріхи та упокоїть його душу у Царстві Небеснім.
Відповісти
Шкода що не стало хорошої людини. На жаль зараз така ситуація що невблаганна смерть забирає найкращих. По спавжньому Клімчук - це непересічна особистість, патріот Волині, такі люди бувають рідко. R.I.P.
Відповісти
Вічна пам'ять! Упокой Господи душу спочилога р. Бориса! Хворів на онко (((((( дуже шкода ! Світла людина! Царство Небесне!
Відповісти
Борис Петрович був справжнім чоловіком і патріотом. Царство йому небесне та вічна пам‘ять...
Відповісти
Борис Петрович був справжнім чоловіком і патріотом. Царство йому небесне та вічна пам‘ять...
Відповісти
Справжній волиняка))Царство Небесне!
Відповісти
Бог йому суддя. Незамінних людей немає...
Відповісти
Вічна память!Шкода що теплі слова в свою адресу ВІН не почує.В житті все треба робити вчасно.
Відповісти
Царство йому небесне! Гарна людина була. Сама зверталася до нього з проблемою , яку він допоміг вирішити.
Відповісти
Він був гарною людиною ??? Патріотом ??? Це відколи ??? я розумію , що про померлих треба або добре або промовчати ... Мабуть про Климчука краще промовчати , причому дужжже голосно промовчати !!!!
Відповісти
ВІЧНА ПАМЯТЬ БОРИСУ ПЕТРОВИЧУ ХОРОША БУЛА ЛЮДИНА.
Відповісти
Іна тут говориться не про замінних людей.А про його життєву діяльність і про цого людяність
Відповісти
підтримую Лучанку - дуже голосно мовчу !
Відповісти